Tajemne Bractwo Pana Benedykta i Dylemat Więźnia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The mysterious Benedict Society and the prisoner's dilemma
tajne bractwo
IvanG

Powieść uhonorowano nagrodami ALA Notable Book oraz E. B. White Read Aloud Award. Bestseller New York Timesa Reynie, Kate, Sticky i Constance wyruszają na nową śmiałą przygodę, która grozi rozłąką z rodziną, przyjaciółmi, a nawet rozdzieleniem ich samych. Gdy niewyjaśniona przerwa w dostawie prądu pogrąża w mroku całe Stonetown, czwórka przyjaciół musi rozwikłać zagadkę nowego nikczemnego...

Reynie, Kate, Sticky i Constance wyruszają na nową śmiałą przygodę, która grozi rozłąką z rodziną, przyjaciółmi, a nawet rozdzieleniem ich samych. Gdy niewyjaśniona przerwa w dostawie prądu pogrąża w mroku całe Stonetown, czwórka przyjaciół musi rozwikłać zagadkę nowego nikczemnego spisku, a w trakcie poszukiwań ociera się o niebezpieczeństwo tak blisko jak nigdy dotąd… Czy to koniec Tajemnego Bractwa Pana Benedykta?

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2011

źródło okładki: www.publicat.pl

Basia Łęcka | 2013-12-23

Ostatnia czesc Tajemnego Bractwa Pana Benedykta.
Tym razem to dzieci zostaja porwane przez ludzi pana Kurtyny i stanowia karte przetargowa.
Pan Kurtyna chce za dzieci dostac...
Dowiecie sie jezeli przeczytacie ta ksiazke!

ffer | 2011-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2011

Świetna! Bardzo ciekawa, czyta się szybko. Co prawda jest mniej zagadek niż w poprzednich częściach, ale można dowiedzieć się więcej na temat bohaterów, szczególnie Constance. Bardzo polecam!

Mia-Meow | 2011-05-22
Przeczytana: 15 września 2011