Bitwa o Perfect

Okładka książki Bitwa o Perfect Helena Duggan
Okładka książki Bitwa o Perfect
Helena Duggan Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Miasteczko Perfect (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Miasteczko Perfect (tom 3)
The Battle for Perfect
Zielona Sowa
2020-06-17
2020-06-17
Ewa Kleszcz

Żałuję że to ostatnia część przygód Violet i Boya. Świetnie się bawiłam przy książkach Helen Duggan. Polecam serdecznie całą trylogię.

Ostatni tom serii. Cóż mogę jeszcze napisać czego nie napisałam pod poprzednimi tomami ? Chyba tylko to że ostatni tom trzema poziom dwóch poprzednich. Polecam całą serię

Trudno mi napisać opinię o ostatniej części trylogii, ponieważ akcja jest tak szybka, a bohaterowie biernymi obserwatorami... próbuję spojrzeć na to okiem dziecka - ale widziałabym tylko obrazki migające jak podczas reklam. A kiedy zastanowić się nad sensem?
Cały pomysł jest dobry, o sporym potencjale - nic nie musi być idealne, niech żyje wyobraźnia, nauka jest w porządku, jeśli służy dobrym celom, ale - wierzcie mi lub nie - to jest jak oglądanie niewymagającego programu, po prostu patrzysz i nie myślisz. Za dużo tego. Zdecydowanie za dużo. Odgrzewanych pomysłów też. Wielka szkoda, bo potencjał przepadł. A mogła by to być świetna powieść s-f dla dziecka...

Więcej na:

Miałam bardzo duże oczekiwania od tej książki ponieważ poprzednie części bardzo mnie zachwyciły. Na szczęście nie zawiodłam się i ta książka bardzo mi się podobała. Jak zwykle wiele zwrotów akcji. Pokazuje że przyjaźń potrafi przetrawiać wszelkie przeciwności losu.

Mówiąc trochę o podróbkach, miałem wrażenie, że jest to bardzo dobra podróbka drugiej części, Kłopotów z Perfect, i gdyby nie ostatnie 3 strony, dałbym jedną gwiazdkę więcej. Tylko to zmieniło, że nie dałem 10/10.

Gdy Violet dostaje tajemniczy liścik, zastanawia się, czy mówi prawdę. W końcu przekonają się o ogromnym niebezpieczeństwie zagrażającemu miasteczku Wsamraz. Czy Violet, Boyowi oraz innymi uda się je ocalić?

Wspaniała opowieść, szkoda że jest to trylogia, a nie więcej-logia, a teraz żałuję, że nie przeczytam tej książki później. Za kilka lat, jeżeli będę o tym pamiętać, wrócę do tej serii i na nowo będę przebywał różnych rodzajów emocje...

Polecam każdemu, kto przeczytał poprzednie dwa tomy i się na nich zawiódł - tym razem nie zawiedziecie się! A dla tych, którzy nie przeczytali pozostałych części, serię też polecam.

Płakałam gdy się dowiedziałam że to ostatnia z książek .Piękna historia o wielkiej przyjaźni .Zawsze będę ją miło wspominać.

Bardzo fajna , ale druga jest lepsza. Pierwsza tak samo dobra jak ta. Bardzo fajna seria . Goraco polecam dla kazdej osoby ! Ta ksiazka naprawde jest "Perfect" :))

Książka ma świetne zakończenie. Akcja rozwija się dosyć szybko i w większości można przewidzieć co się dalej dzieje, ale jak już wspomniałam końcówka bardzo mnie zaskoczyła.

Fajna książka. Szybko się czyta. Czekam na kolejne.

Fajna książka. Szybko się czyta. Czekam na kolejne.

Najlepsza książka z serii i szkoda że już ostatnia.

Najlepsza książka z serii i szkoda że już ostatnia.

• Dziecięca
  • Biblioteka