Delta powraca na Ziemię

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
Karolina

"Natychmiast po komunikacie Głównego Koordynatora dowódcy przekazano odpowiednie dyspozycje i pojazd najpierw znalazł się w wyrzutni, w chwilę potem wraz z innymi pojazdami mknął na wyznaczone stanowiska. Raz po raz przelatywali nad przepaścistymi wąwozami i ostrymi załomami skał. Dwie wielkie gwiazdy zawieszone nad horyzontem oświetlały mdłą poświatą surową powierzchnię Septimy II. Wreszcie po minutowej jeździe pojazd osiągnął jedno z najwyższych w okolicy wzniesień. Umieszczono go między głazami, a załoga przyświecając sobie reflektorami penetrowała najbliższe otoczenie."

Marek Nowowiejski | 2014-10-04
Karolina | 2011-05-20