9788320709414
kryminał
PawełM

... Kiedy już zasypialiśmy poczułam, że Terenia płacze. - Co jest na Boga? Źle było? - Przecież wiesz, że wspaniale. Andrzej, ja się boję, dzieją się rzeczy straszne. - Co się dzieje, czego się boisz? - senność, zmęczenie, pijaństwo przeszło mi błyskawicznie, bo w głosie Tereni nie było żadnej pijackiej histerii. - To Zbynio Komandos zabił Staśka. No, Staśka Pęskę. Ja do tego doprowadziłam,...

... Kiedy już zasypialiśmy poczułam, że Terenia płacze.
- Co jest na Boga? Źle było?
- To Zbynio Komandos zabił Staśka. No, Staśka Pęskę. Ja do tego doprowadziłam, bo przecież nie wiedzieli o sobie.
- Skąd mogłaś wiedzieć, że tak się to skończy? Jeśli to prawda.
- Prawda, Andrzej, to prawda. Przecież znam Komandosa. Wiem, co to za człowiek, Powinnam była przewidzieć, czym to się skończy, tylko do głowy nie chciałam przypuścić, bo mi chodziło o to zas... "Lido". Ja wciągnęłam Staśka w całą aferę, udawałam Bóg wie co, by go pozyskać...

źródło opisu: Państwowe Wydawnictwo Iskry

rob-sok | 2016-08-15