Kept
angielski
Czarny_Kot

As a cat therian (shifter), Greta’s blood is already sought after to enhance spells and potions, but due to a quirk of her birth, her blood is potent enough to kill for. When her tribe plans to sacrifice her, Greta must ally herself with Dayne, the dangerous local sorcerer, and the only person strong enough to protect her.

źródło opisu: zoewinters.wordpress.com

TINA | 2013-06-17

Trochę inny świat zmiennych. Greta jest kobietą – kotem i dobija swoich 28 księżycowych urodzin. Nie wie, że ma zostać ofiarą podczas całego rytuału. Jedyne co musi to ukryć się w bezpiecznym miejscu u Dayne potężnego Maga.
Kocimiętka, okres rui… ah te koty. Książka ogólnie szału nie robi, akcja jest dość słaba i przewidywalna, ale jest kilka szczegółów różniących ją od innych książek o zmiennych.

Karolina Jędraszak | 2014-11-24

Bardzo fajna książka na odprężenie.
Łączy w sobie magie, tajemnice i miłość.
Zmiennokszałtny kot to po prostu czarna, domowa kicia. Pomysł na medal! A jeszcze w połączeniu z czarodziejem... odświerzająca i zupełnie odmienna od wielu, wielu innych książek o podobnej tematyce.
Pan czarodziej pomimo swojej pozornej gburowatości jest całkiem interesujący ^^
Pozycja z pewnością warta polecenia ;)

vilck | 2014-07-31
Przeczytana: 25 lipca 2014

Miła, przyjemna, łatwa do czytania. Wszystkie postacie gładkie, bez ostrych krawędzi, które mogły spowodować, że postać wkurza lub zostanie zapamiętana na dłużej. Podchody z kicią w domu powodują uśmiech, a jej ucieczka facepalm więc jakieś tam niewielkie emocje wzbudza. Ale nic intensywnego.

mak1515 | 2015-10-10
Przeczytana: 23 lipca 2015

Książka przewidywalna i lekka, mimo to zabawna. Czytałam z wielką przyjemnością, można powiedzieć, że ją pochłonęłam.

nuwaika | 2016-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2016