Kept

Zmienna kicia plus czarodziej, który ma ją obronić przed Plemieniem aby nie złożyło z niej ofiary w czasie pełni i jej 28 urodzin.

Książka przewidywalna i lekka, mimo to zabawna. Czytałam z wielką przyjemnością, można powiedzieć, że ją pochłonęłam.

Bardzo fajna książka na odprężenie.
Łączy w sobie magie, tajemnice i miłość.
Zmiennokszałtny kot to po prostu czarna, domowa kicia. Pomysł na medal! A jeszcze w połączeniu z czarodziejem... odświerzająca i zupełnie odmienna od wielu, wielu innych książek o podobnej tematyce.
Pan czarodziej pomimo swojej pozornej gburowatości jest całkiem interesujący ^^
Pozycja z pewnością warta polecenia ;)

Bardzo fajna książka na odprężenie.
Łączy w sobie magie, tajemnice i miłość.
Pan czarodziej pomimo swojej pozornej gburowatości jest całkiem interesujący ^^
Pozycja z pewnością...

Miła, przyjemna, łatwa do czytania. Wszystkie postacie gładkie, bez ostrych krawędzi, które mogły spowodować, że postać wkurza lub zostanie zapamiętana na dłużej. Podchody z kicią w domu powodują uśmiech, a jej ucieczka facepalm więc jakieś tam niewielkie emocje wzbudza. Ale nic intensywnego.

Trochę inny świat zmiennych. Greta jest kobietą – kotem i dobija swoich 28 księżycowych urodzin. Nie wie, że ma zostać ofiarą podczas całego rytuału. Jedyne co musi to ukryć się w bezpiecznym miejscu u Dayne potężnego Maga.
Kocimiętka, okres rui… ah te koty. Książka ogólnie szału nie robi, akcja jest dość słaba i przewidywalna, ale jest kilka szczegółów różniących ją od innych książek o zmiennych.

• Romans
  • Paranormal romance