Horoskopy na każdy dzień roku

Okładka książki Horoskopy na każdy dzień roku Jan Starża-Dzierżbicki
Okładka książki Horoskopy na każdy dzień roku
Jan Starża-Dzierżbicki Wydawnictwo: ALFA ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
ALFA
1990-01-01
1990-01-01
83-7001-317-1
astrologia horoskopy

To jedna z moich ulubionych pozycji w bibliotece gwiezdnej.
Charakterystyki osób urodzonych w danym dniu są tak precyzyjne, obszerne, ciekawe, że wielu moich znajomych otwierało oczy ze zdumienia. Wiele się tam też zgadzało, co do cech charakteru, temperamentu, zachowań.
W czasie studiów bywało, że kilka osób dziennie przychodziło do mojego akademika, by zajrzeć do książki, robili sobie fotki stron. A potem wracali, bo opowiadając znajomym, krewnym, zmuszeni zostali przez tychże, by znaleźć z kolei ich opisy.

Książka bezcenna, pisana staroświeckim, pięknym, eleganckim językiem. Niedostępna w księgarniach.
Wielka ciekawostka i zagwozdka.
Perełka 💜💙💚💛🧡❤

To jedna z moich ulubionych pozycji w bibliotece gwiezdnej.

Bardzo ciekawa publikacja, znaleźć w niej można charakterystykę osób urodzonych konkretnego dnia roku. Ze zdziwieniem przytakiwałam niektórym rewelacjom, przypisywanym do mojego dnia urodzenia. Zagłębiając się również w treści przypisywane moim przyjaciołom i rodzinie, wprost nie mogłam pohamować ze śmiechu. Niektóre fakty zgadzały się w 100%, a niektóre w 20, ale zawsze coś łączącego udało mi się znaleźć.
Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Naprawdę, warta otwarcia i poświęcenia kilku minut.

Świetna polska La Volasfera.

Świetna polska La Volasfera.

• Z polecenia
  • Religia, filozofia
  • Ezoteryka
  • Książka
  • 52 książki (2013)
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Horoskopy na każdy dzień roku