Horoskopy na każdy dzień roku

Wydawnictwo: ALFA
8,33 (3 ocen i 1 opinia)
83-7001-317-1
astrologia, horoskopy
Algoforos

Od niepamiętnych czasów ludzkość zwraca uwagę swą na koło ekliptyki tj. na pozorną drogę Słońca po niebie.Nic dziwnego-wszak jest to miejsce,na którym styka się życie ziemi z życiem naszego organizmu słonecznego,obejmującego razem z planetami i ich księżycami nie mniej jak 37 globów. Już sumero-akadyjczycy przed sześciu tysiącami lat zauważyli,że ten pas życia kosmicznego otaczający nas...

Już sumero-akadyjczycy przed sześciu tysiącami lat zauważyli,że ten pas życia kosmicznego otaczający nas dookoła składa się z dwunastu równych części nazwanych znakami zodiaku.Doświadczenie zbierane przez ludzkość w przeciągu wielu tysięcy lat wykazało,że nawet każdy poszczególny stopień ekliptyki ma swe całkiem specjalne właściwości,odrębne od innych.
Charakterystyki niniejsze oparte są na tych odrębnych właściwościach każdego stopnia zodiaku wedle pozycji Słońca.Określenia te mają jednakże znaczenie dość ogólne-bowiem Słońce nie zawsze ściśle tego samego dnia znajduje się corocznie w tym samym stopniu zodiaku, np. w roku przestępnym,mimo to jednak sprawdzają się w życiu zadziwiająco.

źródło opisu: Przedmowa autora

Kalinowe serce
Teresa Ewa Opoka

6,25 (4 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
dzosefinn | 2013-03-19
Przeczytana: 19 marca 2013

Bardzo ciekawa publikacja, znaleźć w niej można charakterystykę osób urodzonych konkretnego dnia roku. Ze zdziwieniem przytakiwałam niektórym rewelacjom, przypisywanym do mojego dnia urodzenia. Zagłębiając się również w treści przypisywane moim przyjaciołom i rodzinie, wprost nie mogłam pohamować ze śmiechu. Niektóre fakty zgadzały się w 100%, a niektóre w 20, ale zawsze coś łączącego udało mi się znaleźć.
Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Naprawdę, warta otwarcia i poświęcenia kilku minut.

mewa | 2014-01-09
Przeczytana: 02 stycznia 2014