Smok Lubomił i tajemnice złości

Seria: Bajki o uczuciach
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
mateusz

Uczucia są zjawiskiem naturalnym. Gdy mamy z nimi kontakt i potrafimy je odpowiednio wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi osobami pełni. Jeśli jednak ignorujemy je lub boimy się ich, zaczynamy mieć kłopoty. Skoncentrowani na sferze intelektu, często nie potrafimy posługiwać się naszą inteligencją emocjonalną. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie rozwoju dziecka. Są one...

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie rozwoju dziecka. Są one tak pomyślane, aby ułatwić rozpoznawanie, akceptowanie i właściwe okazywanie uczuć. Adresowane do dzieci w wieku 5-9 lat, także dorosłym mogą przynieść wiedzę na ten temat.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2004

ZwykłaMatka | 2015-11-20
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci
Przeczytana: 23 listopada 2015
Khaleesi | 2015-11-10
Na półkach: 2015, Przeczytane, Dla synków
Przeczytana: 10 listopada 2015
AleksandraMaria | 2015-04-01