Trzeci Testament, t.1: Marek, czyli przebudzenie lwa

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trzeci Testament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Troisième testament: Marc ou le réveil du Lion
83-23713-00-6
Dorison, testament, komiks
komiksy
Camillos

Początek przebojowej na rynku frankofońskim serii fantasy, której akcja została umieszczona w średniowiecznej Europie. W jednym z klasztorów francuskich zostaje odnaleziony manuskrypt, który może doprowadzić posiadacza do miejsca ukrycia "Trzeciego Testamentu", księgi, w której Bóg objawił największe tajemnice świata. Manuskrypt staje się obiektem pożądania wielu groźnych organizacji, które nie cofną się przed żadną zbrodnią, byle tylko poznać wszystkie tajemnice świata..

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/trzeci_testament/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/trzeci_testament/1,okladka

Maynard | 2013-05-09
Przeczytana: 09 maja 2013

Niezwykle interesująca i narysowana klasycznym, "thorgalowskim", stylem opowieść historyczno przygodowa. Zaginione manuskrypty, inkwizytor i nagle osierocona, młoda dziewczyna, tajemniczy morderca z hordą kruków, średniowieczna Francja oraz miłe dla oka, profesjonalne kreski, które w szczególności widać w świetnie narysowanych pejzażach i budynkach (Katedry - majstersztyk!). Polecam!

RedAy | 2016-01-27
Na półkach: Komiksy, Posiadam, Przeczytane