Mechawojownik

Mechwarrior
83-86572-91-4
hobby
Piter

Stare przysłowie mówi, że Mech jest tak dobry, jak kierujący nim człowiek. W tej grze niejednokrotnie będziesz miał okazję przekonać się, że to prawda. Polskie wydanie gry fabularnej Mechawojownik pozwoli ci przenieść się w technologicznie zaawansowany świat BattleTecha. Będziesz mógł wcielić się w bohaterów, zarówno tych ze Sfery Zewnętrznej, jak i z Klanów - Mechajowowników, pilotów...

Stare przysłowie mówi, że Mech jest tak dobry, jak kierujący nim człowiek.
W tej grze niejednokrotnie będziesz miał okazję przekonać się, że to prawda. Polskie wydanie gry fabularnej Mechawojownik pozwoli ci przenieść się w technologicznie zaawansowany świat BattleTecha. Będziesz mógł wcielić się w bohaterów, zarówno tych ze Sfery Zewnętrznej, jak i z Klanów - Mechajowowników, pilotów myśliwców aero-orbitalnych, techników, zwiadowców i wielu innych. Do tej pory znałeś jedynie ciało Battlemecha - potężną, przerażającą maszynę, biorącą udział w najstraszliwszych bitwach w znanym kosmosie.

Ta gra pozwoli ci poznać kryjącą się wewnątrz maszyny duszę - prowadzącego ją człowieka.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://rpg.polter.pl/Mechawojownik-n4154