Natura : moja pierwsza encyklopedia

Okładka książki Natura : moja pierwsza encyklopedia Thea Feldman, praca zbiorowa
Okładka książki Natura : moja pierwsza encyklopedia
Thea Feldmanpraca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Disney Uczy literatura dziecięca
literatura dziecięca
Disney Uczy
My first encyclopedia with Winnie the Pooh and friends : nature
Egmont Polska
2007-01-01
2007-01-01
Zuzanna Kondej, Małgorzata Szyszko-Kondej

Okładka książki Kubuś i Przyjaciele. Biblioteka Bajek Thea Feldman, Catherine Hapka
Kubuś i Przyja... Thea Feldman, Cathe...
Okładka książki Kubuś i Przyjaciele. Wielka księga opowieści Thea Feldman, Catherine Hapka
Kubuś i Przyja... Thea Feldman, Cathe...

Edukacja jest ważna w każdym wieku. Pomimo czytania i oglądania książki z moimi dzieciakami, dla których była ona przeznaczona, sama dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy. Bardzo realistyczne zdjęcia, ciekawa forma przekazania istotnych zagadnień no i mój Kubuś (idol).
POLECAM!!!!!

POLECAM!!!!!

Bardzo dobra pozycja edukacyjna dla dzieci. Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi jest tutaj tylko "przykrywką" dla poznawania nowych interesujących rzeczy.
Konkretne informacje o otaczającym nas świecie. Są bliższe nam opisy; rzeki, jeziora, dębu, jabłka, marchwi, wiatru, chmur itp. Jak i te mniej znane na co dzień o jaskiniach, górach lodowych, planetach.
Wszystko podzielone tematycznie w rozdziałach; o wodzie, ziemi, niebie, roślinach i porach roku. Do tego przepiękne zdjęcia, chwilami tak realistyczne, że aż warzywko chce się zjeść albo położyć na plaży pod kokosową palmą :)
Polecam małym odkrywcom, a i duży przy okazji znajdzie na pewno coś, czego jeszcze nie wiedział. Ja na przykład nie miałam pojęcia jak nazywa się największy gejzer na świecie, a teraz już wiem :)

Wszystko...

Pięknie ilustrowana encyklopedia. Idealna na pierwsze poznawanie świata. Moje dziecko ją uwielbiało. Polecam.

• Dla dzieci i nie tylko
  • W domowej biblioteczce
  • Anielowe