Kubuś i Przyjaciele. Wielka księga opowieści

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Seria: Wielka księga opowieści
Wydawnictwo: Egmont Polska
Ag2S

Wielka księga opowieści Kubusia Puchatka to zbiór ośmiu „Opowieści o przyjaźni” które pokazują dziecku, jak ważna w naszym życiu jest przyjaźń. Kubuś i inni mieszkańcy Stuwiekowego Lasu uczą się pomagać sobie wzajemnie, dzielić smutki i radości, pracować i bawić się razem. Uczą się też akceptować i doceniać różnice charakterów wśród przyjaciół. Ich wspólnie przeżyte przygody pokazują, jak wiele radości, wsparcia i ciepła wnoszą przyjaciele w życie każdego z nas.

źródło opisu: Egmont Polska, 2016

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/

Aleksandra88 | 2016-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Książka z pięknymi ilustracjami i fajnymi opowieściami o przygodach przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Dzieciaki bardzo wciągnęła. :)