Beth O'Leary

Pisarka brytyjska, absolwentka filologii angielskiej. Zaczynała swoją karierę w wydawnictwie publikującym książki dla dzieci. Mieszka na przedmieściach Londynu, swoją pierwszą powieść napisała w podm... Pisarka brytyjska, absolwentka filologii angielskiej. Zaczynała swoją karierę w wydawnictwie publikującym książki dla dzieci. Mieszka na przedmieściach Londynu, swoją pierwszą powieść napisała w podmiejskim pociągu. Teraz jest pełnoetatową powieściopisarką, która jeśli akurat nie pisze, na pewno czyta coś porywającego, owinięta kocem.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło zdjęcia: Ellen O'Leary

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Współlokatorzy
Współlokatorzy
Beth O'Leary

7,85 (458 ocen i 176 opinii)
Współlokatorzy
Autor:
Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów! Tiffy i Leon dzielą mieszkanie. Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko. Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali… Tiffy Moore pilnie potrzeb...
czytelników: 1349 | opinie: 176 | ocena: 7,85 (458 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
525
790
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (7)

Czytelnicy (531)

Cytaty tego autora (7)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Niekonwencjonalna komedia romantyczna o tym, że czasem warto wyrzucić przez okno wszystkie zasady, a miłość można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Prawa do „Współlokatorów” sprzedano do ponad 30 krajów na całym świecie, a autorkę okrzyknięto „nową Jojo Moyes”. Najnowsza powieść autorstwa Beth O'Leary już w księgarniach.


więcej
Patronaty tygodnia

Zaczyna się majowe szaleństwo! Wydawcy uwielbiają zarzucać czytelników premierami w okolicach targów książki, a te warszawskie będą się odbywać już w przyszły weekend. Jak nie zgubić się w zatrważającej ilości nowych tytułów? Niech jako poradnik posłuży nasz coponiedziałkowy cykl. Dziś prezentujemy w nim pierwszą część premier z tego tygodnia.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd