Marta Reich

Rocznik 1985. Z wykształcenia politolog, romanistka i ekonomistka, z zawodu marketingowiec, z zamiłowania – pisarka. Szkołę średnią i studia ukończyła w Wielkiej Brytanii. Jest też absolwentką stosunk... Rocznik 1985. Z wykształcenia politolog, romanistka i ekonomistka, z zawodu marketingowiec, z zamiłowania – pisarka. Szkołę średnią i studia ukończyła w Wielkiej Brytanii. Jest też absolwentką stosunków międzynarodowych w Collegium Civitas.

Warszawianka z urodzenia i wyboru, pomimo częstych podróży traktuje stolicę jako swoje miejsce na ziemi. Tu dokonuje też licznych społecznych obserwacji, gdy w wolnym czasie odwiedza warszawskie teatry, galerie i nowo otwarte bary. To właśnie te spostrzeżenia dotyczące ludzkiej natury i społecznych zachowań, a także potrzeba podzielenia się nimi z innymi, przyczyniły się do powstania jej pierwszej książki. Poza tym, Marta jest najzwyklejszą dziewczyną, która w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – pisaniu, gotowaniu, modzie, odwiedzaniu wystaw, czytaniu światowej literatury, rozwiązywaniu łamigłówek i oczywiście – zakupom.

W październiku 2015 nakładem Wydawnictwa Oficynka ukazała się debiutancka powieść Marty: kryminał Morderstwo i cała reszta, pisany na przestrzeni wielu miesięcy w Paryżu i Warszawie.

źródło opisu: www.martareich.pl

źródło zdjęcia: Filip Okopny

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Morderstwo i cała reszta
Morderstwo i cała reszta
Marta Reich

7,17 (77 ocen i 41 opinii)
Morderstwo i cała reszta
Autor:
Młoda redaktorka poczytnego pisma dla kobiet „Madame”, Pola Białohorska, niespodziewanie otrzymuje od szefa polecenie przeprowadzenia wywiadu z Elżbietą Wojnowicz, jedną z najbogatszych kobiet w Polsc...
czytelników: 215 | opinie: 41 | ocena: 7,17 (77 głosów)
Sztuki i sztuczki
Sztuki i sztuczki
Marta Reich

7,25 (20 ocen i 13 opinii)
Sztuki i sztuczki
Autor:
Nowe śledztwo Poli Białohorskiej Izabela Zawilska ma na pozór wszystko, o czym marzą kobiety: urodę, talent, sławę, pieniądze i rzesze adoratorów. Ukoronowaniem jej dotychczasowej kariery ma być rola...
czytelników: 57 | opinie: 13 | ocena: 7,25 (20 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
91
164
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (17)

Czytelnicy (91)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd