Galicjada

Galicja saga ród
literatura piękna
Galicja saga ród

Na półkach: , , , , ,

Trochę zapomniany Autor, niewznawiana książka. Wyłapana na aukcji charytatywnej, pewnie na mnie czekała.

Kto lubi pokoleniowe sagi, których akcja toczy się na przestrzeni XIX i XX wieku, będzie szczęśliwy, poznając rodzinę Walichradów.

Wydanie ma małą czcionkę, ale czyta się błyskawicznie, językiem giętkim Autor operuje, rozbawia i wzrusza, zadaje trochę symboliki,...

• 😻Moje naj...
  • 😸Perły z kocich aukcji