Miłość w kasztanie zaklęta

Okładka książki Miłość w kasztanie zaklęta
Monika A. Oleksa Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
2011-03-22
2011-03-22
literatura polska miłość

więcej Więcej

Początkowo byłam zachwycona historią. Pierwsze 150 stron przeczytałam szybko. A potem jakoś straciłam rezon.
Główny bohater działał mi na nerwy swoimi wyborami, a pod koniec książki to już wszystko tak przyspieszyło, że na ostatnich kartach główną bohaterkę spotkało wszystko co mogło spotkać w tego typu powieści. No nie wiem. Ogólnie się rozczarowałam. A tak fajnie się...

Ile razy można kochać? Czy prawdziwa miłość może zdarzyć się tylko raz? To książka w której znajdziemy na to odpowiedź.

Przepiękna, magiczna, chwytająca za serce opowieść. Na pewno będzie dla mnie jedną z tych głęboko zapadających w pamięć. Przeczytałam ją jednym tchem. Polecam serdecznie.

2018

34/2021 (A)

Przepiękna historia. Miłość w kasztanie zaklęta wywoła lawinę emocji i wzruszeń. A ja dziękuję Anetce-mojej przyjaciółce za polecenie.
Takie książki chcę się czytać !

Piękna i nieszablonowa opowieść o miłości i przyjaźni. Wzruszająca, pełna optymizmu i wiary w przeznaczenie. W trakcie czytania niejeden raz zakręciła mi się łza w oku ze wzruszenia (bo jak można kochać tak bezinteresownie?). Prosta lektura napisana całkiem zgrabnym językiem. Bardzo polecam!

To piękna, ponadczasowa opowieść o trudach miłości.
Wzajemnym zrozumieniu, pokonywaniu przeciwności losu.
Historia pokazuje, że nic nie jest nam dane raz na zawsze, a w szczególności miłość, która wręcz wymaga codziennych i ogromnych nakładów pracy.

Na miłość nigdy nie jest za późno. Ona może nas odnaleźć nawet wtedy, kiedy ma się 36 lat (lub więcej) na...

Momentami nieco przesłodzona, ale i tak mi się podobała. Pierwszy raz czytałam książkę tej autorki i z pewnością sięgnę po inne. Piękne, obrazowe opisy nie nudzą czytelnika. Dodatkowo bohaterowie są dość wyraziści. I choć wiele wydarzeń jest przewidywalnych, warto sięgnąć po tę powieść. Historia Marty i Piotra pokazuje, jak trudno pogodzić się z nagłą stratą bliskiej osoby,...

Pełna wzruszeń historia o stracie i bólu, ale także o powrocie do rzeczywistości .... Warto po nią sięgnąć i poznać jej bohaterów

Ta książka, wyjątkowo do mnie "trafiła", aż sama jestem zaskoczona, bo myślałam, że to będzie takie zwykłe czytadełko na chwilę.
"Piękna opowieść o ponadczasowej miłości, trudnych decyzjach i przeznaczeniu". Ten tekst widnieje na okładce i zgadzam się z każdym słowem.

• Literatura polska
  • 2014