Miasteczko Salem

Arkadiusz Nakoniecznik
Horror [Amber]
king salem wampir

Opinie [1 072]

Okej, ale oczywiście w typowy sposób pisania dla Kinga, to książka niezbyt ciekawa. Zamiast opisywania bzdur, mógłby się skupić na konkretach i zamiast 500 stron byłoby maksymalnie 300'

Książka wywołała na mnie strach większy od mistrzowskich horrorów. Z przerażeniem bałem się zasnąć ,tym bardziej bo mam łóżko przy oknie. Gdy zasypialem myślałem tylko o tym by nie usłyszeć Wpuść mnie proszę .

Ta książka przekonała mnie, że prawdziwe poczucie grozy może wywołać też tekst. Siedziałam w nocy pod kołdrą z latarką. Polubiłam postać głównego bohatera i kilku innych. Końcówka najpierw mnie rozczarowała, po czym przyjemnie zaskoczyła. Dobra na jesienne wieczory.

Bardzo mroczny i gęsty klimat, oraz świetnie ukazanie tytułowego miasteczka i jego mieszkańców. Chyba moja ulubiona książka Stephena Kinga. Jedynie zakończenie wydaję się ciut rozwleczone.

Bardzo ciekawa historia, pisana w typowy dla Kinga sposób

ciekawa historia przedstawiona w ciekawy sposób. Polecam!

Bardzo dobry, mroczny i jednocześnie zaskakujący horror, który zapewne przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku. Daje się odczuć świetny styl Kinga, charakterystyczny dla wielu innych jego książek. Ciekawe, że jednym z głównych bohaterów jest dziecko.

Klasyk horroru. Książka cudownie straszna w odbiorze, mrocznie wciągająca i niedająca o sobie zapomnieć przez jakiś czas. Must have każdego fana takiej literatury.

Jedna z pierwszych książek Kinga, które przeczytałem. Notabene za 25 lat temu. Nie jest to "To" ale jest świetna

Miasteczko Salem to jak powrót do przeszłości. Klasyk.
Ostatnie dzieło King'a czytałam może jakieś 17lat temu, nie oglądałam wtedy za dużo telewizji, nie znałam innych autorów prócz King'a i Masterton'a, byłam też zbyt młoda by chodzić do kina na horrory. Moja wyobraźnia nie znała granic pobudzona książkami no i dziecięcymi strachami takimi jak ciemność i szafa, która w...

Dyskusje

20 451