Prawa Murphy'ego 2000. Co jeszcze może pójść źle w XXI wieku?!

Arthur Bloch Wydawnictwo: Zysk i S-ka hobby
Murphy's Law 2000: What Else Can Go Wrong in the 21st Century!
Jerzy Łoziński
Zysk i S-ka
Murphy
Murphy's Law 2000: What Else Can Go Wrong in the 21st Century!
hobby
Jerzy Łoziński
Murphy

Zbiór trafnych i naprawdę sprawdzających się w najgorszym momencie prawd, sentencji i poglądów, żartobliwie opisujących sytuacje codzienne.
Przy wielu naprawdę można się zaśmiać i zapytać retorycznie "skąd ja to znam?" Bo przecież wiadomo, że "kiedy coś ma pójść źle, to na pewno pójdzie."

• Psychologicznie
  • 2011