Jak pięknie rysować. Ćwiczenia

Betty Edwards Wydawnictwo: Feeria hobby
Feeria
hobby
2021-01-27

Zapraszam na recenzje książki pt.: „Jak pięknie rysować. Ćwiczenia”, która ma nietypową formę kołonotatnika. Poradnik ten skupia się aby krok po kroku ułatwić odbiorcy przyswojenie i udoskonalenie rysowania. Zapewnia, że wystarczą systematyczne ćwiczenia trwające 10 minut dziennie. Autorka przekazuje niezbędne rady i wskazówki od czego zacząć, w jaki zaopatrzyć się...

• Architektura i Sztuka
  • Domowa biblioteczka