Prawa Murphy'ego i dalsze powody, dla których sprawy idą źle

Arthur Bloch Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Prawa Murphy'ego (tom 2) hobby
Zysk i S-ka
Zysk i S-ka
Prawa Murphy'ego (tom 2)
hobby
2001-01-01

Reguła Baracha (z Murphologii medycznej): Alkoholik to osoba, która pije więcej od swego lekarza.

Reguła Marsa (z Murphologii ekspertyz i ekspertów) : Ekspertem jest każda osoba z zwenątrz.
Prawo Schroederea (j.w.): Niezdecydowanie jest podstawą elastyczności.

Alinsky'ego teza o radykałach (z Murphologii polityki i ekonomii): Najwięksi moraliści znajdują się najdalej od...

Almanach porażek ale systematyzujący tą wiedzę. Można odnieść wrażenie, że jest brak powodu na tym świecie by próbować osiągnąć sukces choćby w potrzebie zrzucania chleba posmarowanego masłem ze stołu. Lekka i troszkę śmieszna. Idealna na nudnawą podróż pociągiem czy samolotem.

• Lista życzeń
  • 2012