Dyskusje o książce Chudszy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
6 lata temu
Czytamy w weekend
Na chwilę oderwałam się od Nory Roberts i jej znakomitej serii z porucznik Eve Dallas. Ale i tak zostaję przy literaturze kobiecej.Mam za sobą 1/3 pozycji  Jestem żoną szejka Jestem żoną szejka a jeśli starczy czasu wezmę się za  Niania w Nowym Jorku Niania w Nowym...
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
7 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7