Inne anioły

Lili St. Crow Wydawnictwo: Amber Cykl: Inne anioły (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Strange Angels
Inne anioły (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Ewa Skórska
inne anioły

Fajna książka ale dało się przeżyć bez niej, nie to co druga cześć od której nie mogłam się oderwać i cały czas dalej o niej myśle mimo ze już ją skonczyłam

Fabuła jako tako była spoko, ale sama książka wydaje się być na poziomie opowiadań na wattpadzie. Nie planuje czytać kolejnych części, ponieważ tą jedną część czytałam baardzo długo :>

Niby fantasy to nie moja bajka, ale przyjemnie się czytało

Jedna z serii, którą pokochałam i bardzo zżyłam się z bohaterami.

Na półkach: , , , ,

Po latach, książka przeczytana po raz drugi. Parę błędów jest, czasem irytuje, ale moim zdaniem warto. Dalsze części są moim zdaniem lepiej napisane, poza tym mam sentyment do całej serii. Czasem wątki fantastyczne są dziecinne, aczkolwiek ciekawe. Bardzo szybko się czyta.

Czytałam wiele słabych książek, lecz ta przebiła moje standardy.
Panuje w niej niesamowity chaos. Akcja goni akcję. Dużo biegania, strzelania, uciekania oraz ran. Brzmi ciekawie, prawda? Otóż nie. Mam wrażenie że książka nie opowiada żadnej historii. Nic nie jest wyjaśnione. Bezsensowne przenoszenie się z miejsca na miejsce. Uciekanie przed baśniowymi stworami. Za dużo...

ciekawa i wartka akcja :)

Całkiem fajna seria, może nie wciągnęła mnie jakoś bardzo, ale jest ok. Chyba najlepszy wątek to ten z Christopher i Drugie oraz Gravesem. Przeczytałam całą i szczerze mówiąc to zawiodłam się na zakończeniu. Czemu nie wybrała jednego z nich? I dlaczego Graves odjechał i na tym się kończy ich historia?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Myślałam że będzie dużo lepsza ta książka ,trochę męczyło mnie to że Dru większą połowę książki przezywała ojca i zombie, rozumiem stratę ojca ale....Książka ogólnie nie jest nie zła.

Strasznie nudna. Niby skoro to powieść o córce łowcy potworów, to z samo z siebie wynika, że to powinna być akcja, że powinno się coś dziać. Nic bardziej mylnego. Autorka nawrzucała postaci i pomysły, których w ogóle nie rozwinęła, jedynie nabazgroliła i poszła dalej, taplając całą książkę w trójkącie miłosnym. I żeby chociaż ten został dobrze napisane, ale nie! Bohaterowie...

Dyskusje

2 597