Siedem promieni

fantastyka, fantasy, science fiction
2010-04-21
Katarzyna Makaruk
nastolatki nadprzyrodzone moce

Mnie ta książka bynajmniej nie urzekła. Wręcz przeciwnie, oceniam ją za gniot do potęgi n-tej i uważam, że została w połowie przerwana. Zbyt wiele otwartych pytań pozostało bez odpowiedzi.
Kim jest 7RI, jakie jest konkretne zadanie czy też przeznaczenie siedmiu promieni? I co do cholery oznacza powrót Richiego Maca? Że zdecydował się zostać z Beth mimo wizji czekającej go...

Siedem promieni to kolejna książka, która od lat czekała na półce na swoją kolej. Gdy w końcu po nią sięgnęłam, rozczarowanie. Po przeczytaniu opisu byłam bardzo ciekawa tej pozycji, ale już po pierwszych stronach byłam zawiedziona. Autorka na siłę próbowała używać młodzieżowego języka, co wyszło jej tragicznie. Na dodatek bohaterowie przez całą książkę zachowywali się jak...

Beth, najzdolniejsza uczennica, która szybciej niż swoi rówieśnicy kończy szkołę, zaczyna widzieć rzeczy, których nikt inny nie widzi, dostaje tajemnicze listy. Życie siedemnastoletniej dziewczyny zmienia się po pojawieniu się pierwszej wizji. Beth próbuje odkryć prawdę o sobie oraz swoje przeznaczenie, przez które powinna wyrzec się miłości.
Na początku książka mi się nie...

Na początku mnie zaintrygowała ta książka była bardzo ciekawa tylko gdzieś się. Potem coś zepsulo

Nie dla mnie , dziwna książka , cos o niczym. Nie wiem kolejna tandetna książka, którą ciężko czytać w dodatku jakoś nie mogłam się wczuć, inne książki jak czytam to nie mogę oderwać wzroku i czytam i czytam , a tu .. Taka krótką książka a ja czytałam ją na raty chyba z 15 razy i nie doczytałam... Nie mogę :/ dla mnie książka nie za bardzo, może komuś się spodoba.

Mnie się bardzo podobała ta książka, ba nawet szukałam dalszych losów głównych bohaterów w następnych tomach, bo na to wskazuje zakończenie książki, ale nie znalazłam. Typowa przygodowa fantastyka dla młodzieży. Polecam!!!

Myslalam,ze nigdy nie skoncze czytac tej ksiazki.
Okladka super, tytul tez niczego sobie, opis z tylu ksiazki dosyc interesujacy, nic nie zapowiadalo, ze ta ksiazka bedzie az tak ciezka do przeczytania.
Opowiesc moze okzazac sie dobra dla nastolatek ale nie dla doroslych.
Nie polecam, szkoda czasu bo naprawde trzeba sie zmobilizowac zeby dotrwac do konca. Juz i tak po kilku...

Książka na typowy jesienny wieczór, czyta się przyjemnie, fabuła raczej niczym nie zaskakuje. Napisana poprawnie, ciekawy temat, choć nie do końca wyczerpany. Autorka bardzo zwięźle opisuje wątki i to powoduje, że nie mogłam znaleźć spójnej całości. Wiele rzeczy pozostaje niewytłumaczonych i pozostaje lekki niesmak. Tak czy inaczej polecam jako lekką lekturą.

Książka jak dla mnie zbyt chaotycznie napisana, tak.jakby autorka chciała zamieścić wszystko ale brakowało jej.weny, hostoria.nie dokonczona jak dla mnie

yyy jest okey

Dyskusje