Pocałunek nocy

Sherrilyn Kenyon Wydawnictwo: Mag Cykl: Mroczny Łowca (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Kiss of the Night
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Maria Stępień
paranormal romance dark hunter

"Pocałunek Nocy" zaraz po "Tańcu z Diabłem" jest moją ulubioną częścią z cyklu o Mrocznych Łowcach.

Jak już wspomniałam w mojej opinii dotyczącej 3 tomu, są książki o których nie sposób zapomnieć. I ta właśnie - w moim odczuciu do tych należy. Od początku do samego końca trzymała mnie w napięciu.

Historia Wolfa i Cassandry była mówiąc delikatnie lekko oderwana od...

Mam mieszane uczucia, podobało mi się, chociaż momentami miałam już dosyć. Jestem ciekawa tego Acherona ale do niego jeszcze daleko - a ja nieprędko się wezmę za kolejną część, chyba wypaliłam się do tego typu książek.

Przyznam szczerze że, nie oszukujmy się, seria ta nie jest wybitna, mimo to jest jedną z moich ulubionych. Niezobowiązująca historyjka, z fajnymi postaciami, sceny erotyczne są ładnie opisane ale tak poza tym to nic specjalnego. Niemniej jednak zawsze polecam i pożyczam. Zawsze też osoby, którym poleciłam książkę zwracały ją bardzo zadowolone z lektury.

Lubię ten cykl, mimo tego, że duża ilość seksu czasem naprawdę irytuje. Szczególnie za atut uważam bohaterów i humor oraz, szczególnie, całe tło inspirowane różnymi mitologiami. Skoro już o tym mowa, w tej części dostajemy sporo nowych informacji o Apollitach, Daimonach, bóstwach Atlantydy - to na bardzo duży plus. Fakt, seks czasem irytuje, bo jest wciskany czasem w...

Typowy paranormal romance, nie przekonali mnie wprawdzie ani bohaterowie, ani fabuła (przesłodzona jak "Zmierzch"), wątek z apolitami jest pewnym powiewem świeżości, choć naciąganym. Sceny erotyczne kompletnie nie na miejscu, choć w obronie mogę przyznać, że fragmenty typowej akcji i rozróby godnej byłego wikinga napisane świetnie.

Uwielbiam książki tej serii :) Polecam!

Fabuła ciekawa, a co najważniejsze inna niż w innych tomach. Książkę czyta się szybko i jednym tchem. Minusem jest początek - strasznie się dłużył dla mnie. Jednak rozwinięcie fabuły było bardzo ciekawe. Polecam i pozdrawiam

Pocałunek Nocy. Już sam tytuł powinien mnie uprzedzić, jednak przeczytałam już niejedną pozycję o równie kretyńskim tytule, więc i tej dałam szansę. A niepotrzebnie. Zabrakło mi w tej książce ikry, była nudna i ciężka. Oczywiście bywała momentami błyskotliwa i być może sam zamysł był słuszny, jednak wykonanie do mnie nie przemawia. Mam wrażenie, że jest to nijaka opowieść o...

Bardzo lubię całą serię Mrocznego Łowcy. Także i ta część mnie nie zawiodła. Także i historia Wulfa pochłonęła mnie do reszty. Tak pokrętna i nieprzewidywalna. Aż mi szkoda, że póki co to ostatnia część.

Polecam. Książka mi się podobała chociaż Cassandra działała mi na nerwy. Ciągle myślała jedno,a potem i tak robiła drugie, co było irytujące.

Dyskusje

• Chcę w prezencie