Oscar and the Lady in Pink

angielski
978-1843544500
Adriana Hunter
Atlantic Books
powieść francuska - 21 w. choroba rak szpital przyjaźń miłość Bóg wiara nadzieja
Oscar et la dame rose
literatura piękna
angielski
978-1843544500
Adriana Hunter

Opinie [3 265]

Uważam, że każdy powinien przeczytać tą książkę. Jest ona jedną z lepszym powieści, które czytałam, naprawdę warta uwagi.

Jest to wybitna książka. Bardzo przyjemnie się ją czyta i myślę, że może zainteresować swoją treścią każdego.

Książka, którą czyta się jednym tchem. Rewelacyjna.

„...życie to taki dziwny prezent.” .... po prostu trzeba przeczytać.

Świetna, emocjonująca książka. Jako pierwsza książka w moim życiu doprowadziła mnie do płaczu. Polecam serdecznie!

Według wielu "Oskar i pani Róża" to książka na miarę "Małego Księcia". W stu procentach się zgadzam. W niektórych momentach bawi, w innych (i to wielu!!!) zmusza do uronienia łezki, ale przede wszystkim co chwilę przyprawia o refleksje. Jest aż przepełniona złotymi myślami. Uczy (!) szacunku do życia, oswaja ze śmiercią. To książka dla dużych i małych. Polecam z całego...

Jest to przypowieść o dziesięcioletnim chłopcu, Oskarze , chorym na białaczkę. Leczenie w przypadku Oskara nie przynosi efektów i chłopcu nie zostało wiele czasu. Podczas ostatnich dni życia pewna wiekowa wolontariuszka- Róża, pomaga mu pogodzić się z nieuniknionym i pokazuje jak cieszyć się każdą chwilą.
Jest to malutka książka z olbrzymim przesłaniem.
Wspaniała historia...

Wzruszająca i piękna opowieść o życiu

Bez względu na to który raz z kolei ją czytam- urzeka mnie, tak po prostu.

Książka zmieniająca życie, piękna, mądra, refleksyjna. Przepełniona złotymi myślami.
Napewno niejednokrotnie będę do niej wracał.
Polecam każdemu, naprawdę warto poświęcić kilka chwil na jej przeczytanie.

51 816
    9 099