Indiana Jones i Biała Wiedźma

Okładka książki Indiana Jones i Biała Wiedźma
Martin Caidin Wydawnictwo: Amber Seria: Indiana Jones [Amber] powieść przygodowa
powieść przygodowa
1999-01-01
Tomasz Wilusz, Robert Pryliński
indiana jones przygoda

więcej Więcej

Ta historyjka o Indym mi się podobała, a nie zawsze się tak zdarzało. Jednak tutaj jest magia i przygoda. Czyli wszystko to z czego słynie Indy. Tak więc z przyjemnością się tego czytało. Ogólnie bardzo lubię tego bohatera ale tylko, gdy w książce pojawia się magia jak w tym wypadku!

• Przygodowe
  • Indiana Jones