Indiana Jones i Powietrzni Piraci

Okładka książki Indiana Jones i Powietrzni Piraci
Martin Caidin Wydawnictwo: Amber Seria: Indiana Jones [Amber] powieść przygodowa
powieść przygodowa
1999-01-01
Rafał Westerowski
indiana jones przygoda

więcej Więcej

Bardzo długo męczyłam się z tą książką. Była ciężka, naciągana, miejscami nudnawa, a w dodatku zostawiała więcej pytań, niż dawała odpowiedzi. To nie był ten Indiana, którego uwielbiam. Według mnie Autor sięgnął po coś, co było poza jego zasięgiem. A skoro nie udało mu się uszczknąć sławy dla siebie, postanowił rozbić legendę Jones'a w pył. Kompletna porażka, nie polecam.

• Chcę w prezencie
  • Przygodowe