Spalona

Kristin CastPhyllis Christine Cast Wydawnictwo: Książnica Cykl: Dom Nocy (tom 7) fantastyka, fantasy, science fiction
Burned
Iwona Michałowska-Gabrych
wampiry Cast Dom Nocy Zoey

Okładka książki Loved Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Loved Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Wyzwolona Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
7,3
Wyzwolona Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Upadek Kalony Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
6,7
Upadek Kalony Kristin Cast, Phyll...

Po stracie ukochanego ludzkiego chłopaka Zoey musi zdecydować czy chce pozostać robita i z nim zostać i pozwolić światu na sąd ostateczny który wcale nie będzie sprawiedliwy?

Bardzo ciekawe spojrzenie na...Zaświaty. Po prostu rewelacja! Zaświaty zostały ukazane tutaj dość intrygująco. Autorka sprawiła, że samo wyobrażenie o Zaświatach sprawiało, że robiło mi się ciepło na duszy. Fascynujący tom, chociaż nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Trochę było mi żal Heatha. No cóż, trzeba czytać dalej... Polecam!

chyba póki co najlepsza część

BOHATEROWIE: 5/10

SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 7/10
OKŁADKA:7/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

***
Książka jest cudowna, jednak rozdziały o Stevie Rea nudziły mnie strasznie, tak samo jak Rephaim'a. Jak dla mnie historia byłaby 100razy lepsza gdyby pominąć te fragmenty.

Po rozdarciu duszy Zoey, jej przyjaciele dosłownie stają na głowie, żeby wymyślić sposób, żeby sprowadzić ją z powrotem do świata żywych. Jednak nie wszystkim tak bardzo brakuje obecności niezwykłej adeptki. Neferet- kapłanka, która zeszła ze ścieżek Nyks, żeby zjednoczyć się z ciemnością; gotowa jest zrobić wszystko, byleby tylko uniemożliwić jej powrót do ciała. Nawet...

Ja pierdzielę! Ale akcja się rozbujała! Rephaim i StevieRae! No nie wytrzymam! Ta scena w tunelach z Dallasem była tak przerażająca, że serce to mi mało z klatki nie wyskoczyło! Ale było zajebiste! Zabieram się za następną część! Polecam ;)

,, Spalona '' jest już siódmym tomem ,, Domu Nocy '' popularnego cyklu o wampirach . Sera jest przez jednych czytelników kochana , a przez innych znienawidzona . Jednak chyba nie ma nikogo wśród fanów romansów paranormalnych , który by o niej nie słyszał .
Ja osobiście bardzo lubię tę serię , mimo że , nie jest z pewnością najlepszą serią jaką czytałam .

W tej części...

Całkiem w porządku, wciąga i ciekawie, ale zachowanie bohaterów strasznie irytujące.

Podróż Zoey do Zaświatów po odpowiedzi, których tak bardzo potrzebuje. Polecam.

Dom nocy - wspaniała przygoda. Czytałam całą serię kilka lat, czekając na każdy kolejny tom.
Teraz chodzę na jogę i moje zamiłowanie do ciemnych, mrocznych klimatów przeminęło.
Dla wszystkich osób zakochanych w literaturze o wampirach - ta pozycja jest obowiązkowa.

Dyskusje

6 188