Czułość oraz inne cząstki elementarne

Janusz Leon Wiśniewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura piękna
978-83-08-04528-2
Wydawnictwo Literackie
cytaty felietony powieść dziennik
literatura piękna
978-83-08-04528-2
cytaty felietony powieść dziennik

Książkę dzisiaj wypożyczyłam z biblioteki. Zawiodłam się na początku jej formą notesu, ale gdy zaczęłam czytać, w niektórych wolnych miejscach znalazłam piękne dopisane myśli i spostrzeżenia innych czytelników!! Niektóre były naprawdę wzruszające!! Przyznam, że nigdy nawet ołówkiem nie pisałam po książkach...ale teraz może zrobię wyjątek.:)

Pięknie wydany notatnik, w którym, pisząc własne teksty, zatrzymuję się nad słowami pana Wiśniewskiego. Z wieloma się nie zgadzam - tym lepiej, uruchamiam mózg do polemiki.
Uwielbiam! :-)

posiadam, i lubie wracać, forma pamiętnika.....

Zawsze w te dobre i złe dni. Oprócz cytatów, które zamieścił autor, często dopisuję tam swoje złote myśli (niekoniecznie tego autora :)). Traktowane troszkę jako dziennik, a także wyznacznik "cytatu dnia".

Dostałam w prezencie i choć czasami mnie kusi, jakoś nie mam odwagi swoich słów zapisać obok tych "spod klawiatury" Mistrza...

Bardziej notes niż książka. z cytatami JL Wiśniewskiego w środku. Tylko jak na notes zdecydowanie szkoda robić Jakiekolwiek zapiski na jego kartkach.

• Chcę w prezencie
  • Janusz Leon Wiśniewski