W krainie Gryfitów. Podania, legendy i baśnie Pomorza Zachodniego

Wydawnictwo Poznańskie
literatura dziecięca
83-210-0494-6

Na półkach: , , , ,

Opinia w całości do przeczytania na: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/07/128-w-krainie-gryfitow-podania-legendy.html

Znów możemy zadawać sobie pytanie, co z baśniami. Co z legendami i mitami krain i miejsc, w których wyrastaliśmy jako dzieci? Jakie to cuda i skarby zawarte są w opowieściach naszych przodków? A jest ich sporo, wystarczy tylko sięgnąć do tego, co znamy z...

2029

Mój tata zawsze mi i mojemu rodzeństwu czytał podania z tej książki przed snem. Historie tam opisane strasznie pobudzały naszą wyobraźnię, dziś czasem do niej zaglądam, aby powspominać dzieciństwo:-)

Dyskusje

• Literatura polska