Sherlock Holmes. Dzienniki i przygody

sherlock holmes kryminał zagadki
kryminał, sensacja, thriller
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
sherlock holmes kryminał zagadki

Wahałem się pomiędzy oceną 7 a 8. Wszystkie opowiadania są niesamowicie wciągające i ciężko jest się oderwać przed ich dokończeniem. Jedynym minusem było towarzyszące uczucie powtarzającego się schematu rozwiązywania zagadek.

Ile szczęścia i rozrywki w jednym wydaniu!!!
Pana detektywa nikomu przedstawiać nie będę.
Wydanie jest rewelacyjne. Z całą pewnością nie jest kompaktowe i poręczne ale mamy tu wszystko w jednym miejscu.
Świetna pozycja

"Dzienniki i przygody" to zbiór dzieł Doyle'a na temat dokonań Sherlocka Holmesa. Bohater znany chyba wszystkim, słynący ze swej inteligencji oraz wiedzy. Mistrz dedukcji. Czytając o jego poczynaniach możemy się przekonać, jak wiele informacji jesteśmy w stanie wyczytać ze środowiska.

Sięgałam po tę książkę z myślą, iż natknę się na nowe i ciekawe historie. Co prawda,...

Książka jest wciągająca od pierwszej do ostatniej strony. Polecam tą książkę fanom kryminałów !!

najwspanialsza czytelnicza przygoda, jaką było mi dane przeżyć w towarzystwie ekscentrycznego detektywa,który jest bardziej brytyjski niż rodzina królewska, a przy tym wspaniały przyjaciel dla dr Watsona. Polecam!

Fascynujące spotkanie z Sherlockiem Holmesem. Idealna książka na pochmurne i deszczowe dni. Czas płynie niemiłosiernie szybko, gdy rozwiązuje zagadki z niezwykłym detektywem i jego przyjacielem :)

Od malej dziewczynki miałam bzika na punkcie Sherlock'a. Wypożyczałam z biblioteki kolejne jego przygodny, pochłaniałam w jeden wieczór i oddawałam następnego dnia prosząc o następną. Zawsze spotykałam się z niedowierzającym spojrzeniem w stylu ,,tak szybko? niemożliwe. to jeszcze dzieciak''. To przez naszego kochanego detektywa miałam zapędy do pracy w kryminalistyce....

Rewelacyjna, ciekawa, niebanalna książka. Często trzyma w napięciu, i wciąga jak chipsy:) Serdecznie polecam mimo swojej WiEeLkoŚcI czyta się ją lekko i szybko. Nudzić raczej to na niej się nie da:) Polecam :)

raz na jakiś czas po nią sięgam

Kupiłam to, bo pomyślałam - takie grube, to mi starczy na długo tym bardziej, że to Holmes! :) Omyliłam się i przeczytałam to naprawdę szybko :)

• Chcę w prezencie
  • Kryminał