Ostatnie rozrywki

Martin Gardner Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Na ścieżkach nauki popularnonaukowa
The Last Recreations
popularnonaukowa
Paweł Strzelecki
Na ścieżkach nauki
łamigłówki rozrywka rebusy nauka umysł mózg rozum

Lekka, ale nie naiwna książka o jajkach, symetriach, paradoksach i ciekawostkach matematyki. Coś co można sobie poczytać dla rozruszania szarych komórek, ale bez przemęczania ich. Duży plus za masę ilustracji (warto więc czytać w wersji papierowej, a nie szukać e-booka) oraz subiektywny plus za motyw z Mauritiusem Escherem, jednym z moich ulubionych malarzy.

• Popularnonaukowe
  • Seria: Na ścieżkach nauki
  • Do kupienia
  • Popularnonaukowa, poradniki, itp.
  • Kowenau
  • Wln

Dodaj cytat z książki Ostatnie rozrywki