Polowanie na matkę

Okładka książki Polowanie na matkę
Rex Stout Wydawnictwo: Tenten Cykl: Nero Wolfe (tom 38) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1992-01-01
Alicja Skarbińska-Zielińska
prywatny detektyw

więcej Więcej

Zabawna, lekka i sympatyczna opowieść o ekscentrycznym detektywie i strasznie zakręconej zagadce, którą od niechcenia - oczywiście! - rozwiązuje (bo od rozwiązywania spraw woli dobry obiad). Trochę w stylu Sherlocka, trochę Poirot... ;).

Calkiem niezłe

Nie sądziłam, że powieść detektywistyczna może mi się tak spodobać, a tym bardziej, że dotrwam do jej końca. „Polowanie na matkę” dostarczyło mi ciekawego spojrzenia na detektywów oraz na powieści z nimi w roli głównej. I chociaż książka ta jest zaliczana do krymianłu/sensacji/thillera sądzę, że lepiej nadawałaby się jako zwykła powiastka detektywistyczna.

Pod postacią...

• Kryminał, thriller
  • 2014
  • Kryminał&Thriller
  • Posiadam wersję papierową
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Przeczytane 2021
  • Literatura amerykańska

Dodaj cytat z książki Polowanie na matkę