Nagi Wojownik

The Naked Warrior
978-83-7229-285-8
Andrzej Niewiarowski
Aha!
specnaz ćwiczenia specnazu pompki przysiady pistolety Kettlebell siła trening siłowy
The Naked Warrior
sport
978-83-7229-285-8
Andrzej Niewiarowski

Nagi wojownik to książka, którą wypatrzyłam w moim klubie kalisteniki:-) (Miałam ochotę na Skazanego na trening, ale tego nie zdążyłabym przeczytać w dwa wieczory…) Pavel Tsatsouline, instruktor sztuk walki, popularyzator ćwiczeń z kettlami (ponoć trenował też siły specjalne wojsk radzieckich) postanowił opisać trening siły metodami rosyjskich komandosów. Stworzył prosty,...

Bardzo przydatny poradnik treningowy

1943

W "Nagim wojowniku" Tsatsouline przedstawia program treningowy oparty na dwóch ćwiczeniach: pompce na jednej ręce oraz przysiadzie na jednej nodze. Wskazuje również techniki, które dzięki wzmożeniu napięcia mięśniowego maksymalizują efekty treningu oraz pozwalają na harmonijny rozwój całego ciała.

Dość trudno jest mi ocenić tę książkę. Z jednej strony przedstawia garść...

Książka ta była kamieniem milowym na mojej drodze do poszukiwania metodyki treningu siłowego. Jeśli chcesz zyskać siłę i nie wiesz jak zacząć to polecam.

Napnij się! - tak w dwóch słowach można by opisać tę książkę. Wydawać się to może oczywiste, aczkolwiek jest często zapominane. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, ale jakże pomocna! Spróbujcie sami!

Zanim zabrałem się za czytanie "Nagiego Wojownika", wydawało mi się, że wiem dużo na temat treningu z masą ciała. Książka pokazała mi jak bardzo się pomyliłem i jak wiele wiedzy jeszcze mam do zgłębienia.

Pavel Tsatsouline dostarcza nam MNÓSTWO wskazówek dotyczących budowania ogromnej siły i wytwarzaniu napięcia potrzebnego do wykonywania najtrudniejszych ćwiczeń. Bardzo...

Jedna z najważniejszych książek na temat treningu siłowego. Nie ważne jak wielkie masz mięśnie, ważne co możesz z nimi zrobić.

Bardzo ciekawa i daje efekty.

Biblia treningu funkcjonalnego. Masa wskazówek i porad, z którymi powinien zapoznać się każdy, kto w jakikolwiek sposób dba o swoją kondycję fizyczną. Pavel jest bardzo dokładny, wręcz łopatologiczny, objaśnia zarówno te bardziej skomplikowane zagadnienia związane z treningiem siłowym, jak i rozkłada na czynniki pierwsze absolutne podstawy, chociażby wtedy, gdy tłumaczy...

Świetne podejście do tematu. Zero lansu kultu ciała. Poradnik o zdobyciu czystej siły. Nie tylko dla facetów.

Dyskusje

• Sport