Nagi Wojownik

978-83-7229-285-8
Andrzej Niewiarowski
Aha!
sport
specnaz ćwiczenia specnazu pompki przysiady pistolety Kettlebell siła trening siłowy

The Naked Warrior
978-83-7229-285-8
Andrzej Niewiarowski
Aha!
sport

Kup książkę

Bardzo przydatny poradnik treningowy

W "Nagim wojowniku" Tsatsouline przedstawia program treningowy oparty na dwóch ćwiczeniach: pompce na jednej ręce oraz przysiadzie na jednej nodze. Wskazuje również techniki, które dzięki wzmożeniu napięcia mięśniowego maksymalizują efekty treningu oraz pozwalają na harmonijny rozwój całego ciała.

Dość trudno jest mi ocenić tę książkę. Z jednej strony przedst...

Książka ta była kamieniem milowym na mojej drodze do poszukiwania metodyki treningu siłowego. Jeśli chcesz zyskać siłę i nie wiesz jak zacząć to polecam.

Napnij się! - tak w dwóch słowach można by opisać tę książkę. Wydawać się to może oczywiste, aczkolwiek jest często zapominane. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, ale jakże pomocna! Spróbujcie sami!

Zanim zabrałem się za czytanie "Nagiego Wojownika", wydawało mi się, że wiem dużo na temat treningu z masą ciała. Książka pokazała mi jak bardzo się pomyliłem i jak wiele wiedzy jeszcze mam do zgłębienia.

Pavel Tsatsouline dostarcza nam MNÓSTWO wskazówek dotyczących budowania ogromnej siły i wytwarzaniu napięcia potrzebnego do wykonywania najtrudniejszych ćwi...

Jedna z najważniejszych książek na temat treningu siłowego. Nie ważne jak wielkie masz mięśnie, ważne co możesz z nimi zrobić.

Bardzo ciekawa i daje efekty.

Biblia treningu funkcjonalnego. Masa wskazówek i porad, z którymi powinien zapoznać się każdy, kto w jakikolwiek sposób dba o swoją kondycję fizyczną. Pavel jest bardzo dokładny, wręcz łopatologiczny, objaśnia zarówno te bardziej skomplikowane zagadnienia związane z treningiem siłowym, jak i rozkłada na czynniki pierwsze absolutne podstawy, chociażby wtedy, gdy tłumaczy czyteln...

Świetne podejście do tematu. Zero lansu kultu ciała. Poradnik o zdobyciu czystej siły. Nie tylko dla facetów.

Krótki, niezwykle treściwy opis, jak osiągnąć niesamowitą siłę. Żałuję, że trafiła w moje ręce tak późno.
Od dłuższego czasu realizuję trening zalecany przez Pavel'a i jestem ciągle niezmiennie zachwycony, jak jest ten system skuteczny, mało czasochłonny i zdrowy.

Dyskusje

Pavel Tsatsouline Nagi Wojownik