Pavel Tsatsouline Wydawnictwo: sport
Data 1. wydania:
angielski
sport
angielski

Flagowa książka obecnie CEO firmy StrongFirst, Tsatsulina. Jeżeli kogoś typowy trening siłowy denerwuje, a podoba się zabawa odważnikami kulowymi, to jest książka w sam raz. Program jest do wykonywania prawie codziennie , ale nie trwa dłużej niż 15-20 min. Dwie wady to wymóg posiadania ketli, i to nie jest program do trenowania całego ciała.

Nie wiem, czy oceniać samą książkę, czy program jaki prezentuje. Za program należy się 10/10, jest prosty, spójny i daje niesamowite efekty. Jedyną jego wadą jest to, że powinien być stosowany 7 dni w tygodniu, co jest dość poważnym obciążeniem dla czasowego budżetu współczesnego człowieka.

Sama książka też jest dobra, ale moim zdaniem głównie dla ludzi, którzy mają już...

• Po angielsku
  • Trening