Ptasznik

Okładka książki Ptasznik Mo Hayder
Okładka książki Ptasznik
Mo Hayder Wydawnictwo: Libros Cykl: Detektyw Jack Caffery (tom 1) Seria: Mocna Seria kryminał, sensacja, thriller
Detektyw Jack Caffery (tom 1)
Mocna Seria
Andrzej Leszczyński
thriller

Pomysł na książkę super ale Jak dla mnie akcja trochę się dłużyła

Pomysł na książkę super ale Jak dla mnie akcja trochę się dłużyła

Nie dałem rady jej dokończyć . Zakończyłem w połowie drogi. To mi się zdarza czasami. Oklepany temat i koniec. Nie dotykam tej pisarki.

Fajna, lekka książka, którą bardzo dobrze się czyta.
Sympatyczny główny bohater, tempo akcji toczy się w sam raz.
Brać i czytać :)

Fajna, lekka książka, którą bardzo dobrze się czyta.
Sympatyczny główny bohater, tempo akcji toczy się w sam raz.
Brać i czytać :)

Realizm tej książki zbyt odpychający. Pewne sceny są po prostu obrzydliwe. A jednocześnie jest to kawał dobrego kryminału.

Nic szczególnego. Poza drastycznymi opisami scen przemocy, w książce nie ma wiele treści. Szybko miałam dość, umysł wyłączył się pod wpływem nadmiaru obrzydliwych opisów wynaturzeń.

Książka dobra .Momentami trochę za dużo opisów które trochę nudzily. Dużo brutalnych momentow . Polecam

Dość przeciętny kryminał. To co go wyróżnia to drastyczne opisy zbrodni ale i tak słabo podziałały na moją wyobraźnię. Sama akcja na początku rozwleczona ale mimo tego szybko się czytało. Natomiast samo zakończenie... hmm trudno sprecyzować. Trochę rozczarowuje ale również w pewien sposób satysfakcjonuje.

Dla mnie ta pozycja wydawnicza to istna petarda emocji.

Każdy rozdział przesiąknięty dynamiczną akcją. Co mi się podoba w tej serii o Jack'u, że zawsze zaczyna się od ujawnienia miejsca zbrodni. Po czym czytelnik otrzymuje bagaż znaków zapytania: kto? jak? dlaczego? kiedy? Dopiero w miarę "połykania" kolejnych stron odsłaniane jest wyrafinowane tło psychologiczne sprawców... Gorąco polecam...

Dla mnie ta pozycja wydawnicza to istna petarda emocji.

Średnia książka, sztampowa, zwrot w fabule może troszeczkę ją ratuje, ale naprawdę nie bardzo. Wynurzenia na temat nekrofilii i jej uzasadnienie na prawdę na siłę. Można przeczytać i zapomnieć.

coś w niej jest.Ale przereklamowane

coś w niej jest.Ale przereklamowane