Grzech śmiertelny

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Dödssynden
2007-06-08
1992-01-01
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
wojna śmierć rodzina
Dödssynden
Saga o Ludziach Lodu (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
2007-06-08
Anna Marciniakówna
wojna śmierć rodzina

Nudnawa była, takie zwykłe romansidło typu Harlequin. Romans z homoseksualistą. Nie było ani tajemniczo, ani magicznie. Przeczytałam z powodu bycia konsekwentną i oczekując magii Ludzi Lodu. Technicznie poprawna, ale jednak najsłabszy tom sag norweskich jaki kiedykolwiek przeczytałam w życiu.

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
O, tutaj mamy przygody kolejnej ciekawej osóbki z rodzinki Ludzi Lodu. Cecylia interesująca, z fajnymi przygodami, nic tylko czytać.
Tak więc Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

*NOTATKA PRYWATNA*
Dobry klimat utrzymany. Mniej erotyki. Chciałabym więcej historii Tarjeia i Cornelii. Historia Cecylii i Aleksandra dość nieprawdopodobna ale lubię ten duet.

Jestem ciekawa jakim cudem autorce udaje się tak zgrabnie przechodzić przez historie pokoleń nie powielajac schematów. Dobrze się czyta tak starannie rozrysowana historię. Bardzo podobał mi się wątek Cecilii i Alexandra, z niecierpliwością i nadzieją czytałam każdy wątek, który mógł naprowadzić na pozytywne rozwiązanie.

Saga to mistrzostwo świata! Napisanie 47 ciekawych tomów to wyczyn!!! Polecam!

Kolejny top pełen długich opisów najwspanialszych dla człowiek przeżyć jak narodziny dziecka czy pierwsza miłości. Jest ich naprawdę wiele i nie były by tak męczące gdyby nie to, że z drugiej strony brak refleksji nad tymi złymi zdarzeniami z naszego życia. Gdy w tej części jeden z bohaterów ginie to co czują jego bliscy jest zawarte w zaledwie 2-3 zdaniach a emocje...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Po tym tomie stwierdzam, że Cecylia i Aleksander to zdecydowanie moja ulubiona postać, zaraz po Sijle i Tengelu :)
Nadal sagę czyta się z zapartym tchem. Szkoda tylko, że tak szybko upływają w nich kolejne lata i z tak wieloma postaciami trzeba się żegnać.

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

22/2019

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Dyskusje

5 085