Dziedzictwo zła

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Den onde arven
2007-06-15
1992-01-01
978-83-60936-20-7
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
obietnica skarb dziedzic
Den onde arven
Saga o Ludziach Lodu (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-06-15
978-83-60936-20-7
Anna Marciniakówna
obietnica skarb dziedzic

- bardzo lubię Mattiasa i jego historia bardzo mi się podobała, chociaż trochę smutna
- polubiłam chłopców z kopalni, zwłaszcza Kaleba
- Tarjei'a było mi trochę szkoda, bardzo pozytywna postać i zażyczyłam mu trochę lepiej
- część Gabrielli i Kaleba podobała mi się chyba najbardziej ze wszystkich
- zdecydowanie najlepszy tom z dotychczas przeczytanych

Świetna!

Arcydzieło! Tyle...

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tom 6. opowiada o Tareju, kolejnym moim ulubieńcu który nie miał łatwego życia, los nie oszczędzał go jak wielu członków rodu. Nie da się go nie lubić i przejść obok...

*NOTATKA PRYWATNA*

Emocjonujące przygody Mattiasa również z jego przyjaciółmi z kopalni:--)

U Kolgrima spodziewałam sie bardziej skomplikowanego apogeum historii. Najważniejsze chwile opisane dość krótko, szybko minęły.

Zastanawiam się, czy przy tak szybkim tempie w 47 tomie dotrzemy do czasów współczesnych.

Liczyłam na więcej Tarjeia i miałam co do jego historii inne...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po przeczytaniu tej części przekonałem się wreszcie co oznacz tytułowe "Dziedzictwo Zła" Ludzi Lodu, seria dała mi w końcu świadectwo do czego zdolni są bohaterowie nim dotknięci a nawet Ci zupełnie pozytywni by je powstrzymać. Tom dzieli się na 2 księgi, a każdą z nich kończy tragedia spowodowana unoszącym się nad rodem fatum. Pierwsza związana z Kolgrimem czego należało...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Saga to mistrzostwo świata! Napisanie 47 ciekawych tomów to wyczyn!!! Polecam!

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

Na półkach: , , , , ,

Coś za szybko z tym Kalebem. Mam takie niejasne wrażenie jakbym ominęła jakiś rozdział cały (co się nie stało), tak dziwnie szybko wpadli sobie w ramiona. Część Kolgrima zdecydowanie lepsza.

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Dyskusje

5 038