Siostra diabła

Okładka książki Siostra diabła Aldona Skrzypoń-Powroźnik
Okładka książki Siostra diabła
Aldona Skrzypoń-Powroźnik Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2024-05-24
2024-05-24

🔳 Julka to bardzo charakterna dziewczyna,będąca studentką weterynarii.Z pasją podchodzi do przyszłego zawodu.Nie chce pomocy od nikogo a nieoczekiwanie wraca jej dawna miłość..Swoim zachowaniem wzbudziła we mnie ogrom emocji,ponieważ przeżywałam jej zawód miłosny,pracę,czy strach o swoje życie!
🔳Kuba przeszedł ogromną metamorfozę.W tej wersji bardziej go lubię.Stał się odpowiedzialniejszy i pewniejszy swoich uczuć.Potrafi walczyć,nie bojąc się odrzucenia!

🔳Historia pokazuje ból po stracie najbliższej osoby.Cierpienia z którym trzeba żyć i trudnym powrotem do przeszłości,dopóki winni nie zostaną ukarani.To także obraz miłości o którą trzeba walczyć,ponieważ złe decyzje spowodowały łzy i rozczarowanie.
Wcale nie czuć różnicy wieku pomiędzy bohaterami-10 lat-zwłaszcza Julka,która jest dojrzalsza niż rówieśnicy.

🔳W relacji lecą iskry i ognie!Dzięki temu akcja ciągle brnie do przodu!Dynamiczność wydarzeń,odkrywane krok po kroku tajemnic oraz barwność drugoplanowych postaci sprawiają,że czyta się książkę z ogromną przyjemnością.
(Psst-nawet Marcel i Dagmara pojawiają się w tej histori za co ogromnie dziękuję autorce)

🔳Powieść jest dowodem na to,że za błędy przeszłości często płaci się wysoką cenę

🔳Książka zabierze was w gorącą relacje bogate,którzy będą mieli szansę na wspólną przyszłość.
Czy o nią zawalczą?Tego dowiecie się,sięgając po tą powieść!

👉Ja ją baaardzo polecam🫶

🔳Kuba przeszedł ogromną metamorfozę.W tej wersji bardziej go lubię.Stał się...

Książka słaba wszystkie emocje jakieś takie płaskie. Główna bohaterka mega irytująca. Książka słabiutka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

🔥 Recenzja premierowa 🔥

Autorka @a.s.powroznik Wydawnictwo @waspos #współpracareklamowa

Ostatnia już część przygód Marcela i Dagmary, w tej części będą tu tylko gościnnie. Pierwsze skrzypce gra tu Julia, siostra Marcela.Fabuła jest wciągająca, autorka bardzo dobrze wykreowała głównych bohaterów. Julia została sama, jej brat nie żyje, nie ma kontaktu z bratanicą, współlokatorka okazała wyrachowana i perfidna. Dziewczyna mimo młodego wieku wiele musiała przejść. Na jej drodze ponownie staje Kuba. Przystojny, pewny siebie milioner, który nie pojawił się w jej życiu ponownie bez przyczyny. Historia o miłości w trudnym świecie, pieniędzy, pozorów, gdzie ludzie traktują cię jak śmiecia, jeśli nie masz milionów na koncie. Tajemnica, jaką Kuba ukrywa przed Julka, jest bardzo okrutna. Nikt nie chce być okłamywany, oszukiwany, nawet jeśli kłamstwa są spowodowane troską i ochroną przed niebezpieczeństwem. Czy można odbudować stracone zaufanie ? Czy faktycznie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ? Według mnie autorka rewelacyjnie wykreowała również bohaterów drugoplanowych. Najbardziej moje serce skradł dziadek Marian, osoba z sercem na dłoni, który mimo sporego majątku zachował skromność, który potrafił dostrzec z daleka dobro w człowieku. Autorka pokazuje, że trzeba doceniać każdą chwilę z bliskimi, spędzać z nimi czas. To najlepszy prezent jaki możemy sprawić bliskiej osobie, gdyż nigdy nie wiemy, kiedy nam kogoś zabraknie. Świat jest nieprzewidywalny, szczególnie, gdy za rogiem czycha niebezpieczeństwo. Juli życie też będzie zagrożone, mimo iż Marcel już nie żyje, jego przeszłość będzie mieć teraz ogromny wpływ na życie Julki. Czy miłość Kuby jest na prawdę szczera ? Ile razy jesteś wstanie wybaczać ? Czy Julka będzie potrafiła zapomnieć i iść dalej po brutalnym porwaniu ? Czy Łysy zostanie w końcu złapany ? W książce nie tylko mamy motyw mafijny, ale przede wszystkim dla autorki najważniejsza w tej książce będzie miłość, nie tylko do osoby bliskiej, ale również miłość przyjacielska do obcej osoby, do zwierząt. Książka jest prawdziwym zwieńczeniem całej serii. Znajdziecie tu mnóstwo emocji, czasem tych dobrych, czasem łza w oku się zakręci. Polecam 💋

🔥 Recenzja premierowa 🔥

Autorka @a.s.powroznik Wydawnictwo @waspos #współpracareklamowa

• Najbliższe zamówienie

Dodaj cytat z książki Siostra diabła