Spadek na cztery łapy

Okładka książki Spadek na cztery łapy Katarzyna Trepkowska-Janas
Okładka książki Spadek na cztery łapy
Katarzyna Trepkowska-Janas Wydawnictwo: Wydawnictwo Vectra literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Vectra
2024-05-24
2024-05-24
romans humor obyczajowa radom komedia

Wcigajacy początek, trochę przegadany, przydługi środek, super zakończenie pełne zaskakujących zwrotów akcji (szkoda tylko że epilog taki krótki, pozostało kilka pytań bez odpowiedzi.) . Dobrze napisani bohaterowie, idealna na majówkowy relaks

Książka świetna, komedia romantyczna, dobrze się czyta ale po przeczytaniu ponad 500 stron liczyłam na konkretny epilog. Tymczasem zakonczenie zamknięte w jednym zdaniu i za to 9 zamiast 10 gwiazdem. Nie wyjaśniona sprawa z Kaśką, której autorka poświęciła połowę książki i tajemniczy Romeo to też niewyjaśniona zagadka. Jednak mimo słabego zakończenia polecam.

Bardzo przyjemna lektura z serii #guiltypleasure. Dziękuję autorce za miły czas, książka wstrzeliła się idealnie w sielankowy letni odpoczynek :)

Znakomita, chciałabym na swojej drodze spotkać takiego faceta. Niestety jest to tylko świetnie napisana historia z przecudownym humorem ,lekkim wspaniale się czytającym językiem.
Dużo wątków ,niespodzianek i ciekawych postaci
GratulujE Autorce

Dużo wątków ,niespodzianek i ciekawych postaci
GratulujE Autorce

Róż troszkę mnie odstraszał, ale byłem strasznie ciekaw jak autorka znana z satyrycznych komiksów poradzi sobie z napisaniem książki. I poradziła sobie śpiewająco! Utwór w formie audiobooka pochłonąłem w jeden dzień. Myślę, że największą siłą tej książki są świetnie napisane postaci, które lektor (Krzysztof Korzeniowski) rewelacyjnie ożywia i interakcje między nimi. Sama historia sympatycznie i bez dłużyzny jest nam przedstawiana. Miało być 9 ale dodaję punkt za miejsce akcji, którym jest mój rodzinny Radom ;) Polecam!

• Przekartkowane
  • Brak
  • Zdrada

Dodaj cytat z książki Spadek na cztery łapy