Zuzia

"Zuzia"

Autor
Dawid Dołba

Empik selfpublishing

"Zuzia" to książka o dziewczynce o imieniu Zuzia która w czasie zabawy złamała nogę . Miała jechać z rodzicami na wakacje ale niestety zostaje pod opieką dziadka. W książce występują też koty które mają własne sekrety .Jeśli lubicie przygody i sekrety ta książka jest dla was.Okładka bardzo śliczna a w środku piękne ilustracje i duża czcionka dlatego szybko się czyta.Polecam dla starszych dzieci .

Dziękuje za egzemplarz i możliwość zrecenzowania książki autorowi ❤️.

#zuzia#dawiddołba#empikselfpublishing#koty#

Opinia

"Zuzia"

Autor
Dawid Dołba

Empik selfpublishing

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

''Zuzia'' Dawid Dołba

✧ Początek tygodnia rozpoczął się u mnie niestandardowo. Razem z moją siostrzenicą zabrałyśmy się za lekturę z literatury dziecięcej. Wyglądało, to tak: młoda słuchała, a ciocia czytała. Nie obyło się również bez gradu pytań ze strony mojej małej słuchaczki.

✧ ''Zuzia'' w moim odczuciu jest dość zagmatwaną książeczką dla dzieci w wieku 6-8 lat. Szczerze mówiąc, ciężko mi było poznawać historię dziewięcioletniej Zuzki. Siostrzenica najwyraźniej była nią zachwycona, ilość pytań, jakimi mnie zasypała, nie sposób zliczyć na palcach jednej ręki.

Najwięcej zapytań dotyczyło Antka rówieśnika naszej głównej bohaterki. Chłopiec uznawany był za klasowego łobuza, jednak za jego zachowaniem kryje się smutna historia.

Pewnego dnia tuż przed konkursem tanecznym dochodzi do nieszczęśliwego wypadku w wyniku, którego Zuzia łamię nogę. Jest bardzo smutna i zła na kolegę. Zbliżał, się okres wakacji wyglądało więc na to, że dziewczynka nie spędzi ich aktywnie i nic ciekawego się nie wydarzy, ale czy rzeczywiście będzie tak, jak myśli dziewięciolatka?

✧ Tak, jak napisałam, wyżej jest to książeczka zagmatwana i dla mnie była ciężka w odbiorze. Autor podczas naszej rozmowy przyznał, że jego głównym celem jest tworzyć. I super. Jestem bardzo za tym. Tyle tylko, że według mnie, jeśli chodzi, o literaturę dziecięcą, nie powinna być ona tak zagmatwana.

Nad tą książeczką trzeba się mocno skupić, żeby, dowiedzieć się, o co tak naprawdę w całej tej historii chodzi.

✧ Kolejnym co raziło, mnie w oczy, jest korekta tyle, o ile druk jest duży to błędy i literówki mocno rzucały się w oczy przy tak niewielu stronach.

Nie mam w zwyczaju zniechęcać czytelników do sięgnięcia po książkę. Dlatego miło mi będzie, jeśli przeczytacie moją opinię, a jeszcze milej będzie jeżeli sami sięgniecie po tę książeczkę. Dla mnie to będzie przyjemność móc poznać wasze odczucia po przeczytaniu tej opowieści.

✧ Książka bierze udział w maratonie @relax_with_a_book
#czytamzrelaxwithabook

✧ Książka bierze udział w maratonie książkowym ze słowem. Zorganizowanym przez: @zagubiona_w_swiecie_marzen @zpasjadoksiazek @_create_my_dream_blog_
#maratonzeslowem

✧ Reklama: #dawiddołba

✧ Ilość stron: 65

✧Ocena: 4/10

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

''Zuzia'' Dawid Dołba

✧ ''Zuzia'' w moim odczuciu jest dość zagmatwaną książeczką dla dzieci w...

• Współpraca reklamowa

Dodaj cytat z książki Zuzia