Współlokatorzy-dogonić marzenia

Ridero
2024-02-14
2024-02-14
romans muzyka erotyka nowelka

Zdarza Wam się, że od lektury dostajecie coś zupełnie innego, niż się spodziewaliście?

Patrząc na ciemną okładkę i czerwony napis spodziewałam się czegoś trochę mrocznego. A przecież Autorka słynie z romansów. Szybko rozwiałam ten dysonans poznawczy. Bo choć jakiś mrok gonił naszych bohaterów, to Kinga Pitra po raz kolejny nie zawiodła mojej romantycznej części duszy. I do tego subtelnie przemyciła jeszcze wątek do refleksji.

Rafał jest ulicznym grajkiem. Lekko zaniedbany podbija jednak serca przechodniów swoim głosem. Gdy pewnego dnia na jego drodze staje dama w potrzebie, nie waha się ani chwili i rusza na ratunek. Ta w podzięce składa niezobowiązującą propozycję i chwilę później zamieszkuje pod jednym dachem z tym, bądź co bądź, jednak obcym mężczyzną. Dokąd ich to zaprowadzi?

Współlokatorzy to historia, w której odnajdziecie samych siebie. Swoje marzenia, plany na przyszłość, próby ucieczki przed tym, co doskwiera. I to jak te plany, marzenia i ambicje weryfikuje życie. Bo wcale nie musi być tak, że skoro teraz Wam wygodnie, to znaczy, że cel został osiągnięty. Czasem po prostu osiadamy w tej wygodzie i jak Pan Cogito przestajemy zwracać uwagę na ten uwierający nas kamyczek. I dopiero coś nagłego otwiera nam oczy i pozwala to dostrzec. Że szczęście jest gdzieś indziej i dopiero trzeba po nie sięgnąć, bo nie spadnie nam jak manna z nieba.

Takim otwarciem oczu są dla siebie Olga i Rafał. To oni sobie nawzajem uświadamiają w jak złym miejscu się znaleźli i że tkwiąc w nim, odmawiają sobie szansy na spełnienie marzeń.

A subtelnie przedstawione przez Autorkę uczucie, jakie przy okazji budzi się między bohaterami pobudza naszą wyobraźnię. Są tak naturalni, nieprzerysowani, jakbyśmy znali ich z sąsiedztwa. Dlatego od samego początku trzymamy za nich kciuki. Tylko czy los i ludzie źli pozwolą im dogonić marzenia?

Polecam Wam tę krótką opowiastkę, bo wlewa w serca dużo ciepła, jakiego czasem każdy z nas potrzebuje.

A ja dziękuję Autorce, bo po raz kolejny poruszyła czułe struny i zapewniła mi chwile wzruszeń. Chętnie sięgnę po kolejne tytuły.

Olga mieszkanka Warszawy, jest tuż przed zdobyciem awansu. Wydaje jej się, że jest szczęśliwa do momentu, gdy na jej drodze staje tajemniczy grajek Rafał, który postanawia wynająć pokój w tym samym mieszkaniu, gdzie mieszka ona. Czy Olga zrobiła wszystko, aby zdobyć ten awans, czy jednak odpuściła i otworzyła się na nowe możliwości i relacje? Przekonajcie się sami, myślę, że warto.
......................................................................
Przyjemna i wciągająca historia o tym, aby czasami zwolnić i spojrzeć na własne życie zupełnie z innej perspektywy. Zastanowić się czy jesteśmy szczęśliwi, czy też być może już dogoniliśmy swoje marzenie, bo być może się tak stało, a tego nie zauważyliśmy. Ta krótka historia pokazuję, że możemy osiągnąć wiele, ale szczęście może być złudne. Wystarczy czasami spotkać odpowiednią osobę, aby życie nabrało odpowiednich rumieńców i wskoczyło na dobre tory. Polecam!

💟💟 RECENZJA 💟💟

Kinga Pitra "Współlokatorzy. Dogonić marzenia"

Olga wyrwała się z rodzinnej miejscowości by spełnić swoje marzenia pracując w branży reklamowej. Rafał jest ulicznym grajkiem, chłopak kocha to co robi, choć za jego talentem kryje się pewna tajemnica. Tych dwoje połączył przypadek, a gdy los zaprowadził ich pod jeden dach ich życie uległo całkowitej zmianie. Czy może ich połączyć coś więcej poza sympatia lokatorska? Co się stanie gdy skrywana prawda wyjdzie na jaw?

"Współlokatorzy" to poruszająca historia, opowiadająca o życiu dwójki ludzi którzy pragną znaleźć szczęście, spokój i robić to co kochają. Nasi bohaterowie choć pochodzą z zupełnie innych światów i mają odmienne priorytety to pasują do siebie idealnie. Olga to typowa współczesna kobieta, która zna swoją wartość i wie czego chce. Rafał natomiast to bardzo skryty chłopak, ma ogromny talent muzyczny i bardzo chroni się przed światem pełnym imprez, rozgłosu i używek. Autorka stworzyła niezwykłą historię o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, o nieprzyzwoitych propozycjach i rodzących się uczuciach. Nasi bohaterowie będą musieli podjąć ważne decyzje i stawiać czoła szarej rzeczywistości. Kochani to książka która rozbudza ciekawość, wywołuje szybsze bicie serca i zdecydowanie zmusza do refleksji. Całość czyta się lekko, przyjemnie i z ogromną ciekawością, a pan Henryk którego koniecznie musicie poznać, wywoła uśmiech na waszych twarzach, przez co pokochanie go bezgraniczne. Jeżeli więc szukacie krótkiej historii miłosnej pełnej emocji, to ta jest dla was idealna.

💟💟 RECENZJA 💟💟

Kinga Pitra "Współlokatorzy. Dogonić marzenia"

Współlokatorzy Dogonić Marzenia

Czy mieliście w dzieciństwie plany które udało Wam się zrealizować w życiu dorosłym?
Taki niedosyt ma dwójka głównych bohaterów Rafał i Olga. I jak widzicie na rolce zwiedzicie Warszawę gdzie ma miejsce owa historia.
On chlopak po przejściach, trudnym dzieciństwie postanowił że jego życie będzie prowadzić muzyka..
Olga dziewczyna z tegim umysłem która wyrwała do miasta by uciec od życia na wsi które nie dawało jej satysfakcji..
Oboje sa w tym etapie życia że wszystko może ruszyć do przodu, ale równie dobrze szybko może sie zakończyć. Pewne zdarzenie pchnie ich do siebie, czy to przeznaczenie? On obronił ja z opresji a ona nie może pojąć jak w ulicznym grajku jest tyle pasji i życia.
Ona od zawsze wszystko poukładane i podporządkowane pracy i pięciu się po szczeblach kariery czy ta walka jest prosta? Nie, czy jest warta tego? Czy cos co robisz na siłę ma sprawić Ci przyjemność?
Czy dwa żywioły maja siłę wspólnej przyszłości, jaki wpływ na ich dotychczasowe życie bedzie miało wspólne dzielenie mieszkania? To będzie istny rollercoaster emocji, przemian wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz podejmowanie trudnych decyzji życiowych, a gdy tajemnica wyjdzie na jaw dopiero sie zacznie 😁 to jest wspaniała świetna historia, która pokazuje że warto walczyć o swoje racje, swoje potrzeby, przekonania i swoja miłość 💖

Współlokatorzy Dogonić Marzenia

Olga dziewczyna z tegim...

Olga przeprowadzając się do stolicy postanowiła że odniesie sukces zawodowy i wydaje się że jest na dobrej drodze by jej się to udało, ma pracę która lubi i awans na wyciągnięcie ręki. Pewnego dnia w jej poukładane życie wkracza uliczny grajek, Rafał, przez wspólne mieszkanie i pewne sytuacje w pracy do kobiety zaczyna docierać, że chyba sukces zawodowy nie jest dla niej najważniejszy w życiu.
Czy Olga dostanie wymarzony awans? Jakie tajemnice skrywa Rafał? Jak bardzo spotkanie tych dwojga zmieni ich życie?
Cudowna historia, która pokazuje nam co tak naprawdę w życiu jest ważne i że to co widzimy na pierwszy rzut oka to najczęściej tylko pozory. Bardzo podobała mi się przemiana Olgi, z gotowej zrobić prawie wszytko dla kariery, w bardzo silną kobietę, znająca swoją wartość, która wie co dla niej jest ważne w życiu. No i jeszcze to jak iskrzy między głównymi bohaterami już od pierwszych chwil, chodź kobieta starała się to ukryć. Z chęcią poznała bym dalsze losy tej dwójki

W walentynki była premiera mojego kolejnego patronatu medialnego tym razem na tapecie "Współlokatorzy- dogonić marzenia", który ukazał się jak e-book. Mam nadzieje, że w przyszłości ukaże się wersja papierowa.

Olga to młoda kobieta, która pochodzi zw wsi. Kocha swoją rodzinę, ale nie potrafi zrozumieć czemu mają jej za złe, że chce czegoś więcej niż męża, dzieci życia na wsi. Na przekór wszystkim skończyła studia, zamieszkała w Warszawie i ma wymarzoną pracę. Kiedy dostaje propozycje konkursy na zastępcę szefa wie ,że ma realną szansę na awans. Tylko czy ta szansa to tak do końca zauważenie jej ciężkiej pracy? A może kryje się za tym coś innego? Kiedy w jej życiu pojawia się uliczny grajek, który zostaje jej współlokatorem wszystko się zmienia. Olga zupełnie inaczej patrzy na świat. Ale Rafał coś ukrywa? Czy Olga odkryje jego tajemnicę?

Rafał grywa w różnych miejscach. Robi to co kocha ale za jego pozornie zwykłym wyglądem kryje się historia, której się nie spodziewałam. Młody mężczyzna ma za sobą trudne dzieciństwo. Mimo przeciwności odkrył w sobie pasję, którą doceniono. Jednak jak to w życiu bywa ma to swoje plusy i minusy. Rafał boleśnie się przekonał jakie konsekwencje mogą mieć marzenia. Teraz wie co w życiu jest ważne i zupełnie inaczej patrzy na to wszystko. Jednak tajemnica, jaka skrywa szybko zaczyna mu ciążyć. Zwłaszcza gdy na jego drodze staje Olga, młoda kobieta dzięki, której zaczyna czuć coś więcej niż zwykłe sympatia. Czy otworzy się przed nią? Jakie konsekwencje odczuje Olga gdy pozna prawdę?

Historię czyta się rewelacyjnie, od początku główna bohaterka wzbudza naszą sympatię. Całość zawarta w niedużej ilości stron, bardziej rozbudowane opowiadanie, które urzeknie was treścią. Bohaterowie świetnie wykreowani, nie tylko para naszych głównych bohateów ale i tych pobocznych. Na uznanie zasługuje starszy pan Henryk, którego docinki i tekściki rozbawia niejedną osobę. Uwielbiałam momenty, gdy nasi bohaterowie spotykali na korytarzu starszego pana, który jak na swój wiek miał interesujące podejście do życia. A przekazywał go w tak zabawny sposób, że nie dało się go nie lubić. Oprócz tego mam kilka postaci, które niekoniecznie są pozytywne. Od początku nie polubiłam szefa Olgi. Autorka świetnie pokazał nam jak potrafi funkcjonować świat układów, czym kierują się pracodawcy, którzy nie koniecznie stosują profesjonalne metody. Nasz główna bohaterka szybko przekonała się, że w tym świecie kobieta i jej talent nie zawsze doceniany jest tak jak powinien, a współpracownicy nie zawsze tworzą zgrany zespół. Najbardziej zaskoczyła mnie postać Moniki, i tu duży plus dla autorki, bo dałam się zwieść pozorom.

Na niewielki ilości stron autorka zmieściła sporo intryg, tajemnic, pokazała nam te świat bez owijania w bawełnę. Świat, w którym nawet przyjaciółka może być wrogiem. Czy Olga podda się i da wciągnąć w układy? A może zostanie wierna swoim przekonaniom? Historia jest pełna emocji, zmiany akcji i to, co lubią czytelniczki zawiera świetnie napisane scenki erotyczne. Czyta się ja płynnie, lekko i przyjemnie. Niech was nie zwiedzie mała ilość tron, bo treść inetensywan ale bardzo dobrze skomponowana. Ciekawi czy Olga dostanie awans? Kim jest Rafał i jaką tajemnicę skrywa? Gotowi na pełną emocji i humoru ale i ze świetnym morałem historię? Autorce dziękuje za zaufanie i całym sercem polecam wam historie Olgi i Rafała.

Cześć #ksiażkoholicy w ten wyjątkowy dzień. Nie tylko ze względu że dziś są Walentynki, dziś również przypada premiera najnowszej nowelki od Kingi Pitry

Olga mieszka w Warszawie odkąd przyjechała tu na studia. Pracuje w jednej z firm reklamowych, a w zasięgu ręki upragniony awans. Niespodziewanie do jej życia wkrada się uliczny grajek Rafał, któremu w przypływie chwili proponuje zamieszkanie razem. Kiedy chłopak się wprowadza w życiu Olgi zachodzi wiele zmian a ona sama zaczyna dostrzegać, że pomimo mieszkania, ciągłego gonienia za sukcesem wcale nie jest szczęśliwa.

Rafała poznajemy jako ulicznego grajka, dla którego muzyka jest wszystkim. Poznajemy go lepiej dopiero w momencie wprowadzenia się do Olgi.

Jak doszło do tego że tych dwoje całkiem obcych ludzi zamieszkało razem i jak potoczyły się ich losy, dowiecie się czytając tą historię sami.

Współlokatorzy – dogonić marzenia to nowelka licząca sobie ponad 100 stron, lekkie pióro autorki sprawia, że przez ta historię się płynie. Rewelacyjnie wykreowani bohaterzy, akcja toczy się płynnie wciągając nas w meandry życia Olgi i Rafała. Jeśli czytaliście coś od Kingi, to wiecie że emocje wylewają falami. Nie brakuje też humoru, szczególnie gdy do akcji wkracza pan Henryk. To idealna pozycja na wieczorne odprężenie, a od dziś możecie ja przeczytać na Legimi do czego Was bardzo zachęcam

Kochani, zapraszam Was dzisiaj na przedpremierową recenzje patronacką nowelki Kingi Pitra " Wspołlokatorzy - dogonić marzenia ".

Czy na lekko ponad 100 stronach może powstać coś wspaniałego ?..... Ależ oczywiście, tutaj macie na to namacalny dowód. Kolejny raz Kinga udowadnia nam, że ma talent do pisania porywających historii, w których można przepaść na wiele chwil......

Olga - warszawianka z wyboru, uciekła przed zwykłym wiejskim życiem do miasta, aby piąć się po szczeblach kariery. Los stawia na jej drodze Rafała - ulicznego grajka, dla którego muzyka jest wszystkim. Przypadek lub zrządzenie losu sprawia, że tych dwoje zamieszkuje razem a raczej wynajmuje wspólną przestrzeń. Po co ? Na co ? I dlaczego ?......... Pewnie zadacie sobie takie pytanie. Otóż ... Nic Wam więcej nie powiem, jedynie co Was poproszę to sięgnijcie po lekturę, tam są wszystkie odpowiedzi.....Naprawdę jest tego warta ,bo się płynie przez tą historię bardzo gładko i nawet nie zauważymy, kiedy się skończy.
Swoją drogą czuję lekki niedosyt ....ale chyba taka ma być, prawda ? Bo z dobrymi lekturami tak właśnie bywa .......

Kinga , dziękuję 😘 za zaufanie kolejny raz ,pisz dalej, czekam na kolejne twoje dzieła i trzymam kciuki.....

Przeczytane 🥰🥰 no zaczęło się niepozornie , ale z wątkami pełnymi napięcia i oczekiwania , później nabrało tempa , ktore było Recenzjaksiążki
#patronatmedialny
💥💥💥💥💥💥💥💥💥
"Współlokatorzy"
autorstwa Kingi Pitra:
Premiera 14 Luty
#współpracareklamowa

Recenzja
"Współlokatorzy" to poruszająca opowieść o poszukiwaniu sensu życia i odkrywaniu prawdziwego szczęścia. Główna bohaterka, Olga, reprezentuje współczesną kobietę, która dąży do sukcesu zawodowego i materialnego. Jednakże, wraz z pojawieniem się ulicznego grajka, Rafała, jej życie ulega zmianie.

Autorka w przemyślany sposób ukazuje, jak relacje międzyludzkie mogą wpływać na nasze postrzeganie życiowych priorytetów. Przez współżycie z Rafałem, Olga dostrzega, że prawdziwe bogactwo tkwi w relacjach, niekoniecznie w osiągnięciach zawodowych.
W mistrzowski sposób buduje napięcie i emocje, prowadząc czytelnika przez transformację głównej bohaterki. Czytelnik nieustannie zastanawia się, czy Olga zdobędzie wymarzony awans czy też zdecyduje się na zmianę swojego życia w imię prawdziwego szczęścia.

Jednym z najbardziej intrygujących wątków książki jest tajemnica skrywana przez Rafała. To zagadnienie dodaje historii dodatkowego wymiaru, wzbogacając fabułę i utrzymując czytelnika w napięciu.
"Współlokatorzy" to nie tylko lektura rozrywkowa, ale także refleksyjna podróż przez życie, która skłania do zastanowienia się nad własnymi wartościami i priorytetami. Kinga Pitra po raz kolejny udowadnia swoje literackie umiejętności, dostarczając czytelnikowi zarówno emocji, jak i mądrych przemyśleń. Polecam tę książkę każdemu, kto szuka inspiracji do zmiany i odnalezienia prawdziwego szczęścia.zaskakujace co lubie w ksiazkach. Nie tak oczywiste zdarzenia dawały obraz dwóch bohaterów i ich życie codzienne jak zmagaja się z problemami życia codziennego i pokazywało ich jakimi sa naprawde bez calej otoczki i świata ich otaczajcego .Jak juz się kończyło i wszystko trafiało na swoje miejsce tajemnica rozwiązana to uświadomiłam sobie, ze w około nas są ludzie tacy co nie pokazują jacy są naprawdę ukrywaja się i oszukują wszystkich... ... Ksiazke super sie czytalo szybko przez pare godzin przebrnęlam ....teraz już tęsknię za kolejną częścią. Powiedz ze cdn ....będzie Kinga

#patronatmedialny
💥💥💥💥💥💥💥💥💥