Sebastian & Dorota

2023-08-28
2023-08-28
romans newadult miłość

🦋🦋🦋 Recenzja Booktour 🦋🦋🦋

Kinga Pitra " Sebastian & Dorota "
@kinga.pitra.autorka

Wydawnictwo : Ridero
@Ridero.pl

Dziękuję autorce @kinga.pitra.autorka za możliwość wzięcia udziału w BT i super zabawie 😍😍😍
🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

" Sebastian & Dorota " to trzecia a zarezem ostatnia cześć przygód krakowskich studentów.

Autorka tej historii ma niezwykły styl pisania, który wciąga czytelnika od pierwszych stron..
Jej opisy są barwne i pełne detali, co sprawia, że sytuacje i emocje ożywają przed naszymi oczami..
Czytając tę historię, można poczuć ekscytację, smutek, żal, tajemnicę, a także głębokie emocje bohaterów..
Autorka potrafi zaskakiwać czytelników twistami i zagadkami, co sprawia, że historia jest jeszcze bardziej intrygująca..

W tej powieści możemy spotkać bohaterów z poprzednich części i dowiedzieć się, jak potoczyło się ich życie. Jest to niesamowite, że możemy nadal śledzić ich losy i zobaczyć, jak się rozwijają.. To naprawdę wciągające i daje nam głębszy wgląd w świat stworzony przez autorkę..

W historii Sebastiana i Doroty możemy również dostrzec ich wewnętrzne konflikty i rozwój charakterów.. Sebastian będzie musiał stawić czoła swoim demonom przeszłości i znaleźć sposób na ich przezwyciężenie..

" - Myślałaś, że się przede mną ukryjesz Dorotko? - powiedział po czym chwycił mnie za ramię. Pisnełam cicho, kiedy gwałtownie przyciągnął mnie do siebie. Uderzyłam go w policzek, ale nawet tym się nie obruszył. Patrzył na mnie, a na jego twarzy pojawił się obłęd. Zrozumiałam, że naprawdę mam kłopoty... "

Sebastian to przystojny barman, który na pierwszy rzut oka może wydawać się zgrywającym cwaniaczkiem, ale w głębi duszy skrywa drugie oblicze. Ma tajemniczą przeszłość, z którą musi się zmierzyć. Dorota natomiast to beztroska singielka, która cieszy się życiem, ale w sercu pragnie miłości. Oboje są interesującymi i dobrze rozwiniętymi postaciami, które przyciągają uwagę czytelników..

Dorota, choć pozornie twarda, kryje w sobie delikatność i bezbronność.. Pracuje w barze u Szymka, gdzie spotyka Sebastiana, który na początku irytuje ją, ale okazuje się być świetnym barmanem..
Po pewnym czasie dochodzi między nimi do zbliżenia, które kończy się ciążą..
Dorota i Sebastian będą musieli znaleźć wspólne rozwiązanie w kwestii wychowywania dziecka.. Czas pokaże, jak potoczą się ich relacje i jak będą radzić sobie z tą nową sytuacją..
Teraz, gdy Kamila się wyprowadziła, Dorota wynajmuje pokoje, a zbieżność sprawia, że Sebastian i jego brat stają się jej lokatorami..

🦋🦋🦋 Recenzja Booktour 🦋🦋🦋

Kinga Pitra " Sebastian & Dorota "
@kinga.pitra.autorka

Wydawnictwo : Ridero
@Ridero.pl

🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

" - czyli ja też jestem rozpieszczona, której wszystko ktoś podkłada pod nos? Takie masz o mnie zdanie? - warkneła. Nic o mnie nie wiesz Sebastianie..."...

Dzień dobry #bookstagram
Historia Doroty i Sebastiana jest już ostatnią częścią o studentach z Krakowa.
Pamiętajcie, że ważna jest kolejność czytania tych historii, mała ściąga pod spodem 😉
* Szymon & Liliana
* Robert & Kamila
* Sebastian & Dorota
Powiem wam , że trudno mi uwierzyć że to już ostatnia część o paczce przyjaciół z Krakowa którą mogliśmy przeczytać i tak jak poprzednie wywołała sporo emocji.
Sebastian to młody chłopak który nie miał łatwego dzieciństwa, śmierć matki , ojciec w więzieniu, jego opieką i wychowaniem zajął się starszy brat Łukasz . Nie było im łatwo i nadal nie jest, ale radzą sobie i wiedzą że w każdej sytuacji mogą liczyć na siebie.
Dorota jest przyjaciółka Kamili i chwilowo pracuje w pubie Szymona tam , jej drogi krzyżują się z Sebastianem między tą dwójką jesteś jakieś napięcie,  przyciąganie niby sobie odgryzają,ale wyczuwa się coś między nimi.  Wystarczyła jedna noc , żeby ich życie się zmieniło i wywróciło do góry nogami. Sebastian staje na wysokości zadania i obiecuję, że nie zostawi jej samej , chociaż nie są razem. W między czasie dzieje się kilka rzeczy na raz , mieszkanie które dziewczyny wynajmowały zostało na głowie Doroty, Sebastian i jego brat wyprowadzają że domu w którym się wychowali i zabiegiem okoliczności wynajmują dwa pokoje u kobiety. A może to jednak nie zbieg okoliczności a przeznaczenie któż to wie?
Autorka zaskakuje nas tutaj i to sporo powiem wam , że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw i byłam miło zaskoczona. Nie obyło się także bez łez, to co przeszła Dorota ta strata i ból znam go osobiście🥺 nie w tak dramatycznych okolicznościach ale jednak znam. Dużym wsparciem dla kobiety jest  Sebastian i jego brat Łukasz.
W tej historii pojawiają się dwie osoby które mają znaczący wpływ na całokształt tej historii i chyba nawet nie podejrzewacie co tam się dzieje.
Czy Sebastian i Dorota mają szansę na szczęście?
A może była pisana im tylko chwila?
Kto zawładnie sercem Doroty ?
A dla kogo straci głowę Sebastian?
Jakie jeszcze przeszkody i problemy napotkają na swojej drodze?
Mnie autorka zaskoczyła totalnie zakończeniem i chyba tak musiało się stać 😉❤️
Cudownie było także zajrzeć i przeczytać, co słychać i co się dzieje u poprzednich bohaterów,  których bardzo polubiłam .
Mam nadzieję, że polubicie bohaterów z tej historii i będziecie im kibicować równie mocno jak ja❤️
Historia jak i cała seria poleca się na jesienne wieczory 🥰
Książka przeczytana w formie e-booków 😊
Dziękuję autorce za zaufanie jakim mnie obdarzyła 😘

Dzień dobry #bookstagram
Historia Doroty i Sebastiana jest już ostatnią częścią o studentach z Krakowa.
* Szymon & Liliana
* Robert & Kamila
* Sebastian & Dorota

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Dorota po nieciekawym zakończeniu poprzedniego związku teraz stawia na luźnie i niezobowiązujące relacje z mężczyznami. Stawia sprawę jasno i nieoczekuje deklaracji od strony przeciwnej. Pracuje w barze razem z Sebastianem. Jako typowy barman z niezwykła urodą ma ogromne powiedzenie u kobiet, które przychodzą zabawić się do klubu. Oczywiście korzysta z powodzenia u płci przeciwnej zyskując miano kobieciarza. Wraz z Dorotą nie szczędzą sobie złośliwości i nie specjalnie za sobą przepadają. Jednak pewnego dnia ulegają pożądaniu I spędzają jedną wspólną noc, która okazuje się dla nich nieciekawa w skutkach.

Jaka przyszłość czeka Dorotę i Sebastiana? Czy mimo obopólnej niechęci będą razem? Jakie niespodzianki szykuje dla nich los?

Uwielbiam całą serię napisaną przez Panią Kingę i niestety ale nie jestem w stanie z tych trzech części wybrać, która najbardziej mi się podobała. Oraz którzy bohaterzy są bliscy mojemu sercu. Lekki i przyjemny styl pisania autorki powoduję że książkę czyta się bardzo szybko. Jak zawsze dla mnie dużym plusem jest to że książka napisana jest zarówno z perspektywy Doroty jak i Sebastiana. Miłą niespodzianką jest to że w książce są wzmianki o losach bohaterów z poprzednich książek dzięki czemu możemy dowiedzieć się jak potoczyło się ich życie i co u nich słychać. Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po wszystkie trzy książki, a zobaczycie że będzie to miło spędzony czas z bohaterami.
@kinga.pitra.autorka dziękuję bardzo za możliwość przeczytania oraz recenzji tej cudownej książki 😊😘😘

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Przystojny, wesoły i potrafiący "zagadać" do każdej kobiety. Sebastian potrafi nawiązać rozmowę z każdym, ale pewna kobieta z jego pracy, Dorota jest odporna na jego wdzięki. Kobieta jest singielką, ale pragnie miłości i bezpieczeństwa. Nie szczędzą sobie dogryzania w pracy. Ale pewna noc zmienia wszystko...

Jedna wspólna noc przynosi konsekwencje. Jak postąpi Dorota? Czy Sebastian stanie na wysokości zadania?

To już moje kolejne spotkanie z Autorką, z którego jestem bardzo zadowolona. Muszę przyznać, że już od pierwszych stron Dorota i Sebastian przypadli mi do sympatii, bo miałam wrażenie że oni są rzeczywiści.
Nie przepadają za sobą, ale jedna noc zmienia wszystko. I choć na pozór Sebastian wydaje się czarusiem, ma w sobie ogromne pokłady odpowiedzialności i troski, ale przede wszystkim potrafi ponosić konsekwencje swoich działań. Wsparcie, które okazuje Dorocie i niepozostawianie jej z problem całkowicie mnie zachwyciło. Kobieta wydaje się przy pierwszym spotkaniu zadowoloną z życia singielką, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że pragnie miłości, wsparcia i bezpieczeństwa. I choć łączy ich ciąża, to każde z nich boryka się z swoimi problemami, które zataić.

Ale jeśli myślicie, że nic Was tutaj nie zaskoczy to się mylicie. Autorka zafundowała kilka niespodzianek, które mnie zaskoczyły. Nie zabraknie problemów rodzinnych, zatargów z policją czy choćby pewnego psychopaty. Dostajemy tutaj całą gamę emocji, które mnie zachwycily.

Super dodatkiem w epilogu jest pojawienie się z poprzednich części bohaterów, gdzie mogliśmy przeczytać co u nich się zadziało.

Jedna wspólna noc przynosi konsekwencje. Jak postąpi Dorota? Czy...

"Nie za­mie­rza­łem się pod­da­wać. Życie na­uczy­ło mnie, że o wszyst­ko trze­ba za­cie­kle wal­czyć."

On- młody, przystojny barman, który lubi zagadywać swoje klientki. Wesoły i zawsze uśmiechnięty, zgrywający cwaniaczka. Ma też swoje drugie oblicze- jest wrażliwy, potrafi być troskliwy i opiekuńczy.

Ona- beztroska singielka, która nie bawi się w związki. Czasem lubi dać się ponieść chwili. W głębi serca marzy o spotkaniu na swojej drodze prawdziwej miłości.

Dorota i Sebastian pracują razem w barze i mają wspólnych znajomych. Lubią sobie dogryzać i przekomarzać się na każdym kroku. Co się stanie, gdy uczucia i pragnienia przejmą nad nimi kontrolę? Jakie będą konsekwencje ich wspólnej nocy? Czy będzie to coś dobrego, czy może ta noc okaże się największym błędem w ich życiu? Czy Sebastian poradzi sobie ze swoimi demonami, czy może pozwoli, aby przeszłość ponownie zawładnęła jego życiem? Czy Dorota odnajdzie szczęście, o którym skrycie marzy?

Ja po prostu kocham tych bohaterów! Wszystkich! Uwielbiam pióro autorki za to, że emocje się wręcz wylewają z tych historii. I mimo, że jestem na to przygotowana, to za każdym razem strasznie przeżywam ich losy. Totalny rollercoaster emocjonalny!

Uwielbiam takich realnych i naturalnych bohaterów, którzy mają swoje problemy, żyją swoim życiem i stawiają czoła przeciwnościom.Na ich przykładzie widzimy, że życie nie jest takie kolorowe jakbyśmy chcieli. Są trudne wybory i są ich konsekwencje. Dorota i Sebastian właśnie są takimi prawdziwymi bohaterami.

Sebastian nie miał łatwego dzieciństwa. Mimo tego wyrósł na dojrzałego i odpowiedzialnego młodego mężczyznę. Nie uciekał przed problemami, brał odpowiedzialność za swoje czyny. Dorota była bardzo upartą osobą. Choć muszę jej przyznać rację, nie można robić czegoś na siłę. Również nie miała łatwo. Nie mogła liczyć na wsparcie rodziców, liczyła tylko na siebie, a jedyną pomoc dostała od swoich przyjaciół.

Kiedy zaczynałam czytać tę historię, miałam w głowie ułożony swój plan i swoje zakończenie. Autorka mnie zaskoczyła, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, niż myślałam. Wiele razy złościłam się na bohaterów. Przeżywałam każdą chwilę razem z nimi, bo po prostu nie da się inaczej. Ja miałam ochotę zamknąć Dorotę i Sebastiana w jakimś przytulnym domku i pokierować ich losem, niczym w znanej wszystkim grze. 🤭 Będą łzy, strach, niezrozumienie, niepewność, niesprawiedliwość, strata, pustka, żal, intrygi, niebezpieczeństwo. Będą prawdziwe i wyjątkowe uczucia, miłość i przyjaźń, która wiele potrafi znieść i przetrwać. Ta historia jest naprawdę wyjątkowa, tak samo jak dwie poprzednie części. Opowiada o życiu, o problemach, ciężkich decyzjach, trudnych wyborach. Pokazuje jak ważne jest wsparcie, jak ważni są przyjaciele i ile są w stanie dla nas poświęcić. Ile my jesteśmy w stanie zrobić dla innych. A na prawdziwą miłość warto poczekać.

Bardzo się cieszę, że w tej historii pojawili sie bohaterowie z poprzednich części i mogłam śledzić ich dalsze losy. Epilog wywołał we mnie wiele pozytywnych emocji. Zrobiło mi się ciepło na sercu, a na twarzy pojawiał się szeroki uśmiech i to wiele razy!Strasznie ubolewam nad tym, że muszę się już z nimi rozstać. Ale kiedyś na pewno jeszcze do nich wrócę, aby on nowa przeczytać ich losy. Polecam🥰

"(...) co­kol­wiek się w życiu dzie­je jest drogą, która nas kie­dyś za­pro­wa­dzi do szczę­ścia."

Ona- beztroska singielka, która nie bawi się w związki. Czasem lubi...

Sebastian to przystojny barman, zgrywający cwaniaczka, ale mający drugie oblicze.

Dorota to żyjąca beztrosko singielka, ale w głębi serca pragnie miłości.
Jakie będą konsekwencje ich wspólnie spędzonej nocy? Czy Sebastianowi uda się uporać z demonami przeszłości? Czy Dorota odnajdzie szczęście w swoim życiu?
„Sebastian&Dorota” to trzeci a zarazem ostatni tom o studentach z Krakowa. Zarówno Sebę i Dorotę mogliśmy poznać już w poprzednich częściach ale dopiero teraz tak naprawdę możemy się zanurzyć w historię tej pary. Uwierzcie mi będzie się działo.
Kinga rewelacyjnie kreuje swoich bohaterów i tak samo było teraz, nawet postacie drugo planowe wnoszą swoją prezencją wiele do historii. Oprócz wątku romantycznego, mamy tu również przeszłość, która upomina się zarówno o Dorotę jak i Sebastiana. Więc nie ma mowy o nudzie podczas czytania. Dzięki losom Seby i Doroty w książce są poruszone problemy takie jak nieplanowana ciąża, toksyczna rodzina, przemoc domowa, prześladowania i handel narkotykami. Można by powiedzieć, że za dużo tego wszystkiego ale tak nie jest. Autorka skonstruowała fabułę tak by wszystko do siebie pasowało, a kierunek w którym podąża zaskoczy nie jednego czytelnika. Dodatkowym plusem w tym tomie jest fakt, że na koniec dowiadujemy się co słychać u Szymona, Liliany, Roberta i Kamili.

„Sebastian&Dorota” to powieść o przyjaźni, lojalności, drugich szansach. To cudowna i realistyczna historia o poszukiwaniu prawdziwej miłości, pełna rozterek i wyborów

Dorota to żyjąca beztrosko singielka, ale w głębi serca pragnie miłości.
„Sebastian&Dorota” to trzeci a zarazem ostatni tom o studentach z...

Każdy z nas ma swoich ulubionych autorów i wie, że ich powieści może brać w ciemno. Tak właśnie jest z książkami pani Kingi. Pierwszy raz miałam przyjemność przeczytać i zostać na dłużej „Szymon & Liliana” gdzie autorka nie zwalniała tempa a ja zachwycałam się nad losami głównych bohaterów. Od tamtego momentu wiem, że przeczytam każdą kolejną publikację i teraz zastanawiam się czy będzie tak dobra i czy wydobędzie ze mnie tyle emocji, jakich ja bym chciała.

Dorotę poznaliśmy już wcześniej i dowiedziałam się, że jest singielką a zarazem przyjaciółką Kamili. Kobieta, choć zgrywa twardzielkę to tak naprawdę jest kruchą i bezbronną. Tak jak jej znajomi chciałaby kiedyś jej się ułożyło. Pracuje w barze u Szymka i tam poznaje Sebastiana. Od początku ten chłopak działał jej na nerwach, lecz jako barman spisuje się bardzo dobrze. Pewnego wieczoru dochodzi między nimi do wymiany zdań a na końcu lądują w łóżku. Wynikiem tego po kilku tygodniach dowiaduje się, że jest w ciąży. Teraz, kiedy Kamila wyprowadziła się do swojego partnera postanawia wynająć pokoje, aby zmniejszyć sobie koszty wynajmu mieszkania. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to, że Sebastian wraz z bratem akurat wynajmują pokój u Doroty.

Jak potoczą się losy Doroty i Sebastiana?

Czy postanowią razem wychować dziecko?

Czy ich zawirowania losowe będą miały wpływ na ich przyszłość?

Tych dwoje pokochałam od samego początku a zwłaszcza niektóre fakty, jakie wychodzą na światło dzienne i jak sobie z tym wszystkim radzą. Podoba mi się również styl i język, jakim jest napisana książka i jak bardzo szybko się ją czyta.

Autorka książki są niesamowite w wymyślaniu i pisaniu przeróżnych historii. Każda książka jest jak rosyjska ruletka, bo nigdy nie wiesz, na co trafisz. Poprzednie wydane książki były dla nie niesamowite, po których ciężko było mi dojść do siebie. Lecz ta powieść „Dorota & Sebastian” pobija każdą inna, jaką do tej pory czytałam.

„Dorota & Sebastian” jest to niesamowita historia, która niespodziewanie zawładnęła moim sercem. Historia wciąga nas od samego początku znajdujące się w niej zawirowania emocjonalne, które, nie pozwalają nam się nudzić. Niektóre sceny bardzo mi się spodobały gdyż czytałam je z wypiekami na twarzy a niektóre czytałam z zapartym tchem, bo chciałam jak najszybciej przeczytać, aby wiedzieć, co się wydarzy później. Jest to niesamowita opowieść z pieprzykiem, ale pani Kinga Pitra nie boi się poruszać ciężkich tematów. W końcu miłość pozwala nam wybaczać i dawać kolejne szansy.

Sebastian jest barmanem. Młody, przystojny i sympatyczny ma powodzenie u kobiet. Wzbudza także zainteresowanie u Doroty, z którą pracuje. Młodzi spędzają ze sobą noc, która ma być tylko jednorazową sprawą. Okazuje się, że będzie mieć ona swoje konsekwencje. Jak z tym faktem poradzą sobie Dorota i Sebastian? Może jednak dadzą sobie szansę? Przekonajcie się sami...
To trzecią część cyklu. Bohaterowie poprzednich także się pojawiają, możemy się dowiedzieć, co u nich słychać, ale na pierwszym planie są Dorota I Sebastian. Bardzo ich polubiłam. Mimo młodego wieku mają za sobą sporo doświadczeń i to takich z kategorii tych najgorszych. Książka jest krótka, ale sporo się w niej dzieje. Obok głównego wątku "romansowego" pojawia się także zagrożenie, przeszłość upomina się zarówno o Dorotę, jak i Sebastiana. Czyta się ją bardzo przyjemnie, podoba mi się styl Autorki. W książce poruszonych jest kilka ważnych problemów, jak niespodziewana ciąża, toksyczna rodzina, prześladowania, nawet handel narkotykami. Jest tego dużo i trochę wszystko dzieje się za szybko. Książka mogłaby być nieco dłuższa, a wątki bardziej rozwinięte. Ale to tylko moje zdanie. Za to bardzo podoba mi się kierunek, w którym podążyła historia. Zupełnie się tego nie spodziewałam.
Z przyjemnością powróciłam do świata znanych mi już bohaterów I trochę mi smutno, że to już koniec Polubiłam ich bardzo ( przynajmniej większiąć). Was też zachęcam do poznania losów "Szymona i Liliany", "Roberta i Kamili" i "Sebastiana i Doroty".

To trzecią...

🩶RECENZJA PRZEDPREMIEROWA🩶

Kinga Pitra "Sebastian&Dorota"

Dorota zgrywa niedostępną i lubiącą zabawę dziewczynę. Sebastian mimo trudnego dzieciństwa stał się odpowiedzialnym i oddanym mężczyzną. Ta jedna namiętna noc która ich połączyła wywołała lawinę zaskakujących wydarzeń. Czy znajdą w sobie siłę by ponieść konsekwencje swoich czynów? Czy podejmowane decyzje będą słuszne? Czy przeszłość pozwoli im ruszyć w przyszłość?

Kochani znając poprzednie książki autorki byłam pewna że ta została napisana w tym samym stylu, ale już po kilku stronach dotarło do mnie jak bardzo się myliłam. Historia Sebastiana i Doroty nie jest stereotypowa bo to co ich spotyka nie tylko zaskakuje ale i momentami irytuje. Ich relacja jest nieprzewidywalna, zaczyna się od upojnej nocy, zmienia się w przyjacielkie relacje a kończy....... ??? O tym jak się kończy musicie przekonać się sami. Ja gwarantuję że z głównymi bohaterami nie można się nudzić. Znajdziemy tu uniesienia miłosne, niebezpieczne sytuacje, tajemnice, stratę i rodzące się nadzieje. Ja od samego początku kibicowałam tej dwójce, wydawali się wprost idealnie dla siebie stworzeni dlatego pojawienie się bohaterów drugoplanowych wywołało we mnie sporą złość. Nie takiego obrotu sprawy się spodziewałam ale to chyba dobrze bo emocje towarzyszyły mi od początku do samego końca. Podsumowując ta historia przyspieszy bicie waszego serca, rozbudzi wyobraźnię, wywoła łzy ale też i uśmiech, to idealne zakończenie które pokazuje że każdy może znaleźć swój happy end.

🩶RECENZJA PRZEDPREMIEROWA🩶

Kinga Pitra "Sebastian&Dorota"

Dorota jest miłośniczką imprez i wymyślnych drinków, a raczej chce, by właśnie tak ją postrzegano. Tak naprawdę jest ambitną kobietą, która z małą pomocą przyjaciół, dostaje przepustkę do spełnienia marzeń.
W domu rodzinnym, nie było łatwo udźwignąć ciężar obojętności rodziców. Praca w pubie, to coś czego potrzebowała do usamodzielnienia.

Sebastian pracuje w pubie Limon. To tutaj poznaje Dorotę. Nie jest nią zainteresowany, ponieważ plotki głoszą, że jest lesbijką. Gdy obala to pomówienie, pojawiają się szalone iskry, które pchają ich w swe ramiona.

Upojna noc, miała zostać jednorazowym wyskokiem. Dorota chcąc zapewnić, o swojej obojętności, pcha młodszego o dwa lata kochanka w ręce pięknej klientki Ani.
Czy pożałuje tej decyzji? 🤭

Sebastian wkrótce zostanie postawiony, przed faktem, który zmieni jego życie. Dodatkowo piękna Ania zawróciła mu w głowie, ale bliskość Doroty będzie teraz priorytetem w jego życiu.
Czy kobiety poradzą sobie z obecnością, drugiej kobiety? 🤔
A może wkradnie się zazdrość?🤫

Dorota, znajdzie się w niebezpieczeństwie, które mocno wstrząśnie życiem bohaterów.
Czy przyjaciele, którymi się otacza, pomogą jej w tych trudnych chwilach?

> Wstrząsająca! Łamiąca serce!<
Emocjonalna historia, dwójki przyjaciół, którzy wiele razem przejdą. I gwarantuje, że tą książkę zapamiętacie na długo!
Obowiązkowo #doprzeczytania ‼️

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać historie Doroty i Sebastiana, że mogłam wejść z butami do ich świata. Dziękuje autorce, za zaufanie 🥹🩷 to było tak poruszające i wciągające, że brakuje słów.

‼️Pamiętajcie Premiera 28.08‼️
Naszykujcie się na emocjonalną rozpierdziuchę 🤯😭

Sebastian pracuje w pubie Limon....

• Z autografem
  • Przeczytane#2