Okładka książki Rozmowy nocą Aneta Sołopa
2024-02-28

Tytuł : Rozmowy Nocą
Autor : Aneta Sołopa
Wydawnictwo WasPos
Data premiery : 28.02.2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa

Opis książki :
Lena jest pisarką, którą dopadł kryzys. Zapał się kończy, kariera stoi pod znakiem zapytania, życie osobiste wisi na włosku, a rodzina się rozpada. Kobieta wie, że potrzebuje nowego bodźca, który pozwoli jej inaczej spojrzeć na związek oraz tchnie coś nowego w jej codzienność.
Na portalu randkowym poznaje Łukasza – jego życie wygląda podobnie. Między jednym lekarzem a drugim, w gonitwie starania się o dziecko zapomniał już, czym są prawdziwe uczucia, namiętność i te... emocje. On też szuka tego czegoś i dostaje to w ramionach Leny.
Szybko jednak okazuje się, że nie można żyć kosztem szczęścia innych, a prawda, która wychodzi na jaw, jest zbyt brutalna, żeby choćby o niej myśleć.
Czy pożądanie łączące tę dwójkę może okazać się fundamentem do budowania czegoś pięknego na lata? A może pozory mylą?

" Moja redaktorka mówi, że potrzebuję nowych bodźców, żeby pisać powieść erotyczną. Czegoś świeżego, najlepiej zakazanego.
Może ma rację. Ale od dwunastu lat jestem z jednym facetem, który interesuje się mną góra raz na miesiąc, bez gry wstępnej, bez przygotowania, bez orgazmu. To jakie ja mam mieć bodźce? "

Kolejna świetna powieść od Anety, którą przeczytacie w jeden dzień i to z wypiekami na twarzy. 🔥I to nie raz. 🔥 Autorka wie jak pobudzić wyobraźnię czytelnika.
Lena to kobieta, która mówi otwarcie czego chce, nie owija w bawełnę. Kiedy czara goryczy się przelewa, a narzeczony nie zaspakaja jej potrzeb, Lena ma dość. Każe mu się pakować i wyprowadzić.
Po dwunastu latach bycia razem ich miłość się wypaliła, skończyła. Nie ma bliskości, namiętności, więc jak żar miłości ma nadal płonąć?
Lena zakłada konto w aplikacji randkowej poznaje tam Łukasza, który zdaje się mieć podobny problem ze swoją drugą połówką. Jak się okazuje Lenę i Łukasza szybko połączyła więź, rozumieją się bez słów, opisują swoje fantazje, przez co Lena ma wenę aby skończyć pisać powieść.
Czy bohaterowie dopuszczą się zdrady?
Czy rozmowy nocą pozostaną tylko rozmowami?

Lekkie pióro autorki plus świetna fabuła dodatkowo trochę, może trochę więcej niż trochę pikanterii 🔥 równa się arcydzieło, którego nie może zabraknąć na waszych półeczkach. 💜
Dziękuję autorce i wydawnictwu za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
Jest mi bardzo miło, że mogę Cię Aneto wspierać chociaż dobrym słowem i przy okazji pomóc w promowaniu książki. 💜
Dziękuję 💜
A lekturę gorąco polecam. 🔥
#książkoweimpresje

Tytuł : Rozmowy Nocą
Autor : Aneta Sołopa
Wydawnictwo WasPos
Data premiery : 28.02.2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa

Opis książki :

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

W życiu Leny wszystko idzie nie tak. Jej kariera pisarki utknęła w martwym punkcie a związek z narzeczonym przechodzi kryzys. Czuje się zaniedbywana i brakuje jej czułości w związku. Jednym słowem katastrofa. Kobieta potrzebuje jakiegoś bodźca aby zacząć żyć pełnią życia. Postanawia założyć konto na portalu randkowym, gdzie od razu nawiązuje kontakt z kilkoma mężczyznami w tym z Łukaszem. On również zmaga się z problemami w związku i właśnie na portalu szuka odskoczni i bratniej duszy, która zrozumie i zaakceptuje jego potrzeby. Zaczynają ze sobą pisać i jasno stawiają sprawę że w grę wchodzi tylko i wyłącznie seks, a o żadnych uczuciach nie ma mowy.

Jednak czy dwojgu ludzi spragnionych uczuć tylko i wyłącznie seks wystarczy? Czy zabiegając o własne szczęście będą w stanie nie skrzywdzić bliskich?

Z książkami @anetasolopa_autorka jest tak że biorę je w ciemno i wiem że się w nich zakocham. A sam moment sięgnięcia po książkę maksymalnie przedłużam, gdyż wiem że nie oderwę się od niej a strony zdecydowanie za szybko będą mi uciekać. Tak też było w tym przypadku. Jest to cudowna historia dwojga ludzi, którzy będąc w długoletnich związkach czuli się samotni, niedoceniani oraz odrzuceni ze względu na własne potrzeby. I zaczęli wierzyć w to że to właśnie z nimi jest coś nie tak, gdyż pozwolili sobie na pragnienie czegoś zupełnie innego niż ich partnerzy. Jednak przyszedł moment kiedy mieli odwagę zawalczyć o swoje życie i pragnienia. No i jak to u Anetki bywa było megaa gooooorąco 🥵🥵🥵Kochana ty wiesz jak rozpalić do czerwoności 😊😘
Po raz kolejny jestem zachwycona i czekam na duuuużo więcej Twoich książkę oraz dziękuję bardzo Tobie @anetasolopa_autorka oraz wydawnictwu @waspos za egzemplarz do recenzji 😘😘
#receznjaksiążki #światrecenzentów #książka #współpraca #współpracabarterowa #rozmowynocą #anetasołopa #kochamksiążki #czytanietopasja #rudaczyta2022 #bookstagram #bookstagrampl

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

❤️ RECENZJA ❤️
(#współpracareklamowa)

Tytuł:"Rozmowy Nocą"
Autorka: Aneta Sołopa
Wydawnictwo: WasPas

Lena to młoda pisarka, która czuje się nie spełniona, przez co dopada ją kryzys pisarski.
Jej związek stoi pod wielkim znakiem niewiadomej, bo nie dostaje od narzeczonego, tego czego oczekuje. Mężczyzna nie potrafi zaspokoić jej potrzeb, dlatego kobieta postanawia poszukać wrażeń gdzie indziej. Zakłada ona konto na portalu randkowym, tam poznaje paru mężczyzn. Postanawia się spotkać z Łukaszem, bo najbardziej ją zaciekawił swoją otwartością. Gdy dochodzi do spotkania, niestety kobieta panikuje i ucieka.

Czy kobieta da sobie kolejną szansę, by poczuć się spełnioną?
Czy znajomość z portalu randkowego może przerodzić się w uczucia?

Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Autorka od początku zaznacza, że to książka dla osób pełnoletnich. Sceny erotyczne są bardzo ciekawie napisane i ze smakiem. A zawarta historia rozwija się cały czas. Jest parę zwrotów aukcji, co sprawia, że książka nam się nie nudzi. To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i jestem pod wrażeniem. Na pewno sięgnę po inne książki .

❤️ RECENZJA ❤️
(#współpracareklamowa)

Tytuł:"Rozmowy Nocą"
Autorka: Aneta Sołopa
Wydawnictwo: WasPas

Lena tkwi w nieudanym związku, który wpływa też na kryzys pisarski, postanawia wyrwać się z niego, stwierdza że potrzebuje czegoś nowego w swoim życiu. By wyrwać się z marazmu postanawia założyć konto na portalu randkowym i poszukać tam tego, czego nie daje jej narzeczony. W sieci poznaje paru interesujących mężczyzn, jednak jej uwagę przykuwa Łukasz, mężczyzna również nie jest szczęśliwy i spełniony w swoim związku. Między tą dwójką iskrzy już od pierwszych zdań, a to co dzieje się już przy drugim spotkaniu to po prostu ogień.

Czy Lena i Łukasz odkryją co jest dla nich tak naprawdę ważne i będą umieli podjąć słuszne decyzję. Czy można zbudować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu?

Między bohaterami niesamowicie iskrzy, jednak nie są wolni, każdy z nich ma swój bagaż tajemnic i osoby które krzywdzi. Już na samym początku książka zaczyna się słowami ,,Ta książka nie powinna mieć szczęśliwego zakończenia." i rzeczywiście pewnie można zgodzić się z tym, bo jak można budować swoje szczęście i związek na zdradzie? Jednak odpowiedź nie jest taka oczywista, każdy z nas jest inny i na pewno nasze zdanie w tej kwestii też się różni.
Jest to zdecydowanie lektura pełna emocji i z sporą dawką scen dla dorosłych, przez co może nie przypaść wszystkim do gustu, mi się ją jednak dobrze i szybko czytało

@anetasolopa_autorka. Aneta Sołopa
We współpracy @waspos
" Rozmowy nocą "

Główna bohaterka to Lena
Jej historia nie jest typowa choć nie jest też niespotykana
Powieść utrzymana jest w takim „luźnym” klimacie przez co czujemy, jakbyśmy słyszeli opowieść życia jakiejś znajomej
Wracając, Lena jest kochającą matką
Jest autorka książek (często erotycznych) co będzie ważne w późniejszym etapie akcji
Jest także zaręczona
Mimo że mogłoby się tak wydawać to nie jest opowieść o idealnym życiu
W jej związku nie wiedzie się najlepiej
Można powiedzieć że czuję się samotna i odrzucona
Ma dość tego, że jako jedyna w tym związku się stara i próbuje rozpalić jakiś ogień czy namiętność
Powoli ja tą przerasta
Pisze książki erotyczne a sama ma problem z ta sferą życia
Jak praktycznie każdy autor musi poszukać jakieś inspiracji
Ale jak znaleźć ją w takim związku?
W tajemnicy przez światem zakłada konto na aplikacji randkowej
Nie jest z tego powodu dumna, ale też nie ma sobie nic do zarzucenia
W końcu ma być to tylko kwestia znalezienia natchnienia
Na to pomoc rozbudzić w jej głowie nowe pomysły które przeleje na kartki
Ale czy tak się stanie?
Poznaje tam pewnego mężczyznę
Łukasz na tej aplikacji także miał znaleźć jedynie swój malutki kącik gdzie będzie mógł odetchnąć od problemów domowych
Miejsce gdzie będzie mógł zapomnieć o tym jak bardzo z żoną starali się o dziecko ale nic z tego nie wyszło
Mimo że robili wszystko nawet z zegarkiem w ręku i otwartym kalendarzem
Męczy go ta cała sytuacja
Czuję się przymuszany do działania a żona w dalszym ciągu nie daje za wygraną
Po pewnym czasie wychodzi na jaw że bohaterów łączy ze sobą znacznie więcej niż tylko fantazje
Nie możemy jednak zapomnieć że każde z nich ma rodzinę a cała ta sytuacja miała być tylko odskocznią
Para jednak nie może przestać o sobie myśleć
Co postanowią bohaterowie?
Jakie mają plany?
Czy postawia swoje uczucia na pierwszym planie, i zniszczą życie ich najbliższych?
Jakie pojawia się przeciwności losu?
Ile osób będzie przeciwnych ich związkowi?
Czy uda im się zaznać szczęścia?

Nie jest to trudna książka, natomiast problematyczne moze być pytanie które muszą zadać sobie bohaterowie
Ja czy moi najbliżsi?
Jest to kwestia zupełnie indywidualna i myślę że zdania na ten temat będą podzielone
Pamiętajmy jednak że książka nie dotyczy nas tylko bohaterów

Polecam całym sercem wszystkie książki naszej Aneta Sołopa - Czytanie pasją.

@anetasolopa_autorka. Aneta Sołopa
We współpracy @waspos
" Rozmowy nocą "

Główna bohaterka to Lena
Jej historia nie jest typowa choć nie jest też niespotykana
Wracając, Lena jest kochającą matką
Jest autorka książek (często...

Rozmowy nocą

Niewiem jak wy, ale ja uwielbiam raz na jakiś czas przeczytać dobrą książkę romantyczną. "Rozmowy nocą" opowiadają o Lenie, która jest pisarką, ale ostatnio zarówno jej praca jak i życie osobiste z mężem przestaje się układać. Brak weny twórczej na nową książkę i zaniedbanie nie strony ukochanwgo sprawia, że kobieta postanawia skorzystać z portalu randkowego. Na początku nie planuje nawet spotykać się z żadnym mężczyzną. Chce sprawdzić jak to działa i poznać kogoś nowego. Wtedy poznaje Łukasza, ich rozmowy szybko przybierają jednoznaczny kierunek i od początku Lena czuje, że łączy ich coś więcej niż erotyczne rozmowy, czuje chemie i przyciąganie jakiego nie czuła z nikim innym. Łukaszowi, kobieta też nie wydaje się być obojętna, ale sam już kogoś ma. Chłopak razem z partnerką starają się o dziecko, pragną tego, ale ciągłe starania sprawiają, że nić między nimi jest co raz słabsza. Łukasz jednak walczy o ten związek. Co zrobią nowo poznani znajomi kiedy zdadzą sobię sprawę, że relacje które ich łączą są coraz silniejsze.

Książka idealna na deszczowy dzień bo rozgrzewa do czerwoności. Przeczytałam ją praktycznie na jednym wydechu, bo niesamowicie sprawnie się ją czyta. Mimo iż bohaterowie nie koniecznie postępują tak jak powinni, to trzymałam za nich kciuki. Pokazują, że każdy ma prawo do szczęścia i każdy powinien dążyć do tego swoją drogą. Świetna książka, cudownie się ją czytało.

🌛🌛🌛 Recenzja 🌜🌜🌜

Aneta Sołopa " Rozmowy nocą "
@anetasołopa_autorka

Wydawnictwo :Waspos
@waspos

🌛🌜🌜🌛🌜🌛🌜🌛🌜🌛🌜🌛

" Ja pierdole, Lena, ile ty masz lat? Szesnaście? Potrzebujesz , kórwa, żeby cię ktoś przeleciał, a nie pogaduszek przy kawie lub drinku.."

" Rozmowy nocą" To jest historia o poszukiwaniu szczęścia, zmaganie się z trudnościami i z tym, co się dzieje, gdy nasze decyzje mają wpływ na innych ludzi..

Książka jest naprawdę emocjonująca i wciągająca.. Opowiada historię Leny i Łukasza, którzy spotykają się na portalu randkowym w poszukiwaniu nowych bodźców..
Autorka bardzo dobrze oddaje napięcie i emocje, które towarzyszą bohaterom.. Opisuje ich wzajemne pożądanie, które jest silne i intensywne..
Jednak z biegiem czasu pojawiają się wątpliwości, czy to pożądanie jest wystarczające do zbudowania trwałej relacji..

Powieść jest pełen wrażeń i skłania do refleksji na temat miłości i relacji.. Autorka świetnie oddaje emocje bohaterów i potrafi zainteresować czytelnika..

Powieść skupia się na dwóch głównych bohaterach, Lenie i Łukaszu..
Lena jest młodą kobietą, która czuje się zagubiona i niezadowolona z obecnego stanu swojego życia..
Łukasz natomiast jest ambitnym mężczyzną, który pragnie sukcesu i spełnienia w swojej karierze..

Książka porusza tematy związane z poszukiwaniem szczęścia, zmaganiem się z trudnościami oraz konsekwencjami naszych działań.. Jest pełna emocji, napięcia i zaskakujących zwrotów akcji..

" Ale nie wszystko jest czarne albo białe, nie wszystko jest proste, są uczucia, rzeczy i myśli, których nie można się spodziewać ani odgadnąć, choćbyśmy się bardzo starali. I w wkrótce się o tym przekonuje.."

Pewnego dnia Lena i Łukasz przypadkowo spotykają się na portalu randkowym.. Zaczynają się od niezobowiązujących rozmów, ale szybko odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.. Stopniowo zaczynają się spotykać i poznawać się lepiej..

Ich relacja rozwija się, a oboje czują, że znaleźli w sobie ukojenie i wsparcie.. Lena czuje, że Łukasz jest jedyną osobą, która ją rozumie i akceptuje taką, jaka jest.. Łukasz natomiast czuje, że Lena jest jego motywacją do dążenia do sukcesu i spełnienia w karierze..

Jednak w miarę jak historia się rozwija, oboje odkrywają, że niektóre ich decyzje i działania mogą mieć negatywne konsekwencje dla innych ludzi.. Prawda w końcu wychodzi na jaw i Lena oraz Łukasz muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów..

🌛🌛🌛 Recenzja 🌜🌜🌜

Aneta Sołopa " Rozmowy nocą "
@anetasołopa_autorka

Wydawnictwo :Waspos
@waspos

🌛🌜🌜🌛🌜🌛🌜🌛🌜🌛🌜🌛

📜RECENZJA 📜

Lena to trzydziestoletnia kobieta.Kochająca mama i narzeczoną z długoletnim stażem.Jest też pisarką książek o zabarwieniu erotycznym ,a jej powieści cieszą się sporym zainteresowaniem.
Wydaje się, że w jej życiu nie powinno niczego brakować.Jednak Lena czuje się przytłoczona codziennoscią i relacją z narzeczonym ,która prawie nie istnieje.Ma dość starania się o utrzymanie żaru i bliskości między nimi.Dodatkowo sen z powiek spędza jej brak pomysłu na nową powieść.
W poszukiwaniu weny wpada na pomysł założenia konta na portalu randkowym.
Poznaje Łukasza, którego życie również nie przypomina sielanki.Rozgoryczony niepowodzeniami w staraniach o dziecko oddala się od swojej żony.Poczucie niedowartościowania i zaniedbania popycha go do nawiązania relacji z Leną.
Dla niej miało to być poszukiwaniem weny ,dla niego oderwaniem się od rzeczywistości...

,,Rozmowy nocą,,jest historią dwójki ludzi ,którzy tkwią w związkach z przezwyczajenia.Związkach, które nie dają im satysfakcji.
Historia dwójki ludzi, którzy nawiązują relację w której odnajdują wszysko czego im brakuje.O relacji pełnej zrozumienia,poznawania się, rozmów I nawiązania nici porozumienia.Relacji bez tematów tabu,pełnej otwartości i szczerości.Otwarciu się na nowe doznania I doświadczenia.
Historia o nawiązaniu goracego romansu.Romansu bez żadnych ograniczeń.Odnaleziania spełnienia,satysfakcji i zaspokojenia swoich potrzeb i fantazji. O zapomnieniu ,zatraceniu się w doznaniach.O pragnieniu zaznania nieznanych dotąd doświadczeń I przeżyć. Zatraceniu się w gorących, pełnych uniesień I niezpomnianych chwilach.Obopulnym czerpaniu satysfakcji i ,rozkoszy.Rodzacym się uczuciu I miłości.
Historia kotrej nie zabraknie także walki z własnymi emocjami.Poczuciu wyrzutów sumienia, rozterek i dylematów.Podejmowania trudnych decyzji.Mierzeniu się z wieloma problemami, przeciwnościami losu.Pogubieniu się we własnych emocjach i uczuciach. Walce o siebie ,swoje pragnienia I marzenia...

Z piórem autorki spotykam się po raz kolejny.Bardzo lubię jej książki i chętnie po nie sięgam.
Autorka nie zwalnia tempa tworząc kolejną genialną historię.Z nieszablonową fabułą, która juz od pierwszych stron wciąga w wir emocji.Z ciekawymi wątkami, które niejednokrotnie zaskakują.Akcja poprowadzona dynamicznie,momentami nieprzewidywalnie i pełna zwrotów .Bohaterowie świetnie wykreowani dostarczający mnóstwa wrażeń.Ich relacja to istny i rolecaster emocji.
Książka która wciaga do tego stopnia ,ze nie chce sie jej odłożyć ,aż do przewrócenia ostaniej strony. Pikantna,goraca,rozpalająca zmysły do czerwoności,pobudzająca wyobraźnię.Lecz to nie jedyne emocje ,które towarzyszą podczas czytania.Będą też momenty pełne wzruszeń.
Autorka w sposób otwarty ,dokładny i bez delikatności opisuje sceny zbliżeń czy fantazji erotycznych.A wszysko napisane swobodnym I przyjemnym w odbiorze stylem.
To nie tylko pełna pożądania I gorących momentów historia,ale także poruszajaca trudne I ważne tematy.Ukazujaca zwyczajne życie,dążenie do obranego celu,a przede wszystkim walkę o siebie .

Polecam

📜RECENZJA 📜

❗️Recenzja❗️

Za mną kolejna książka. Spokojnie i z zadowoleniem mogę powiedzieć Wam, że wniosła w mój czytelniczy świat odrobinę odskoczni od tego co znane.

Więc tak, autorka stworzyła erotyk i wszystko jest tu dogłębnie przedstawione. Fantazyjne opisy zbliżeń potrafią sprawić, że poczujecie wypieki.
Nie jest wulgarnie, zdecydowanie jednak dosadnie.

W tym dosyć częstym opisie namiętności i ekstazy przeplatana jest historia zwykłych ludzi. Dokładnie takich normalnych ludzi jak ty czy ja. Mających problemy dnia codziennego.
Tu pojawiło się moje zaskoczenie co do perspektywy, a zaczęła się konwersacja między bohaterami.

Ta rozmowa i to co zaczyna oznaczać zazwyczaj w ogólnym odbiorze powinna być zakazana.
Jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej 😉

No bo, jak to tak? Żeby kobieta, która jest zaręczona z samej zasady nie powinna wchodzić w nową relację.

Właśnie to był ten moment, w którym ucieszyłam się na coś nowego. Rozgrywaną akcję obserwujemy z miejsca "tej drugiej". Przeważnie ta kobieta jest przecież obarczana winą za rozpad związku.

Ludzkie istoty mają to do siebie, że lubią sobie komplikować życie.
Ciężko wyjść ze znajomego schematu. Przychodzi moment, że czara goryczy się przelewa i od takiego właśnie miejsca startujemy w tej powieści.

Autorka sprawnie i wdzięcznie operuje słowami. Stworzyła niekonwencjonalną historię, którą z chęcią przeczytałam.

Mimo wszystko znajdziecie tu szczyptę romantyzmu. Zajrzyjcie i przekonajcie się jak można poprowadzić rozmowę.

Współpraca reklamowa
@anetasolopa_autorka

Książka zwierciadłem duszy.

❗️Recenzja❗️

Nie jest wulgarnie, zdecydowanie jednak dosadnie.

W tym dosyć częstym...

Autorka poszukująca natchnienia i inspiracji do nowej powieści? Przyjaciółka a zarazem menadżerka podsycająca i namawiająca do podjęcia wyzwania.
Narzeczony który nie jest wylewny i otwarty na nowe doznania.
Portal randkowy na którym można znaleźć bratnią duszę szukając jedynie kogoś do spełnienia fantazji lozkowych.
Potrzeba zemsty, odreagowania, bliskości i doznań jakich nigdy bylo okazji przeżyć

To recepta na świetną książkę.

W najnowszej powieści autorstwa Anety Sołopy pt Rozmowy nocą poznajemy Lene Jachowską. Kobieta szuka inspiracji, która natchnie ją do napisania nowej książki. Założenie konta na portalu randkowym ma ją do tego przybliżyć. I tak się dzieje. Za sprawą nowo poznanego mężczyzny Łukasza, Lena jest pełna weny, pomysłów i co najważniejsze tworzy.

Ale czy ta znajomość tylko jest jej do tego potrzebna.?

Czy Łukasz stanie się.kims więcej dla Leny?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce.

Lena i Łukasz tkwią w związkach ktorym brakuje zaufania, namiętności, odwagi i wzajemnej bliskości. Oboje szukają odskoczni i nowych przeżyć Zostali świetnie przedstawieni. Potrafiłam zrozumieć postępowanie obojga, ich czyny pragnienia oraz tłumioną niepewność. Niby relacja miała być luźną znajomością, jednak wszystko to co w sobie wzbudzali i do czego między nimi dochodziło nie było wcale proste do trzymania w ryzach.

Lubię to mało powiedziane. Kocham pióro autorki i wszystko to co zawiera w swoich książkach. Historia zaczęła się niewinnie. Początek... Czasem zastanawiałam się że chyba w moim życiu początki związku były podobne. Reszta już tylko chwyta za serce Ogrom namiętnych scen rozpala do czerwoności ale nie gorszy. Książkę przeczytałam jednym tchem chcąc więcej i nie mogąc skupić się po odłożeniu

Cieszę się Anetko że każdą kolejną swoją ksiazka potrafisz zaskoczyć czytelnika. Zdecydowanie trafiłaś w mój gust.

Nie znajdziecie tu nudy i monotonii.
Serdecznie polecam.

Narzeczony który nie jest wylewny i otwarty na nowe doznania.
Potrzeba zemsty, odreagowania, bliskości i doznań jakich...

• Od wydawnictwa
  • Współpraca
  • ! Mam na LEGIMI
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Rozmowy nocą