Tayler. Twój na zawsze

Okładka książki Tayler. Twój na zawsze Katarzyna Mak
Okładka książki Tayler. Twój na zawsze
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Wydawnictwo Grzechu Warte literatura obyczajowa, romans
2024-02-14
2024-02-14

"Tyler. Twój na zawsze" to kolejne dzieło Katarzyny Mak, które debiutuje pod skrzydłami Wydawnictwa Grzechu Warte. To niezwykle porywająca opowieść, która rozgrywa się w Meksyku i Nowym Jorku, gdzie świat mafii splata się z życiem bohaterów. Autorka wplata w tę historię elementy romansu, dramatu i akcji, tworząc mieszankę, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszych stron do samego końca.
Główny bohater, Tayler Maxwell, wzbudza zainteresowanie od pierwszego spojrzenia. To nie tylko mężczyzna sukcesu, ale również człowiek, który zna smak porażki i trudności. Jego droga życiowa od slumsów po szczyty władzy i bogactwa jest pełna wyzwań, które musiał pokonać, aby osiągnąć swoje cele. Jednak powrót Liv, dziewczyny z jego przeszłości, burzy jego dotychczasowe życie i stawia go przed nowymi, trudnymi wyborami.
Wątek miłosny między Taylerem a Oliwią jest sercem tej historii. Autorka doskonale operuje emocjami bohaterów, budując napięcie i tajemnicę ich relacji. Przeszkody, które stawia przed nimi los, sprawiają, że czytelnik nie może przestać śledzić losów tych dwójki bohaterów, chcąc dowiedzieć się, czy miłość przetrwa wszystkie próby.
Dodatkowo, elementy mafijne w fabule dodają historii głębi i niebezpieczeństwa. Świat zbrodni, w którym poruszają się bohaterowie, rządzi się własnymi zasadami, co sprawia, że sytuacje, w jakie wpadają, stają się jeszcze bardziej niebezpieczne i nieprzewidywalne.
"Tyler. Twój na zawsze" to powieść, która zachwyca czytelnika swoją wciągającą fabułą, bogatymi emocjami i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Debiut wydawnictwa Grzechu Warte ma w Katarzynie Mak autorkę, która potrafi zaskakiwać i trzymać w napięciu, tworząc historie pełne pasji i niezapomnianych bohaterów.

Podczas czytania książki "Tyler Twój na zawsze" towarzyszyły mi różnorodne emocje. Dzieje się tutaj sporo.. Może nie do końca dobrym pomysłem z mojej strony było zaczynanie przygody z tą serią od tej części. Bo o ile fabuła została wyjaśniona w pierwszych fragmentach to imiona mi się strasznie myliły. 😅 Liv i Liz bliźniaczki. Nie mogłam się zorientować która to która. Zwłaszcza gdy był rozdział o jednej później o drugiej, a ja nie zauważałam zmiany ostatniej literki w imieniu😅 Bardzo mi to utrudniało czytanie przez pewną dluższą cześć. 😅

Sama fabuła jest bardzo ciekawa i przepełniona komplikacjami :) Główny bohater zakochany w jednej bliźniaczce zostaje wplątany w romans z drugą. Mało tego ta pierwsza się na to zgadza, bo sama postawia wrócić do byłego partnera 🤫 Oj co tu się zadziało ?

W historię się bardzo wciągnęłam, jednak jak dla mnie za dużo było tutaj scen erotycznych. 😅 Ale to w sumie nie problem, bo ja je poprostu omijałam, do fabuły i tak nic nie wnoszą, a ja poprostu lubie jak ona brnie do przodu. 😅
Podobała mi się natomiast relacją siostr;d Niby się o siebie martwią, a jednak mają swoje za uszami. Tayler oczywiście również wzbudza sympatię. Przystojny, bogaty i bardzo pewny siebie. Przyciąga kobiety jak magnes.

Nie zabrakło tutaj emocji, trudnych wyborów i niewłaściwych decyzji. Bohaterowie fundują nam pełny wachlarz wrażeń, dzięki temu ciężko odłożyć książkę chociaż na chwile.

Na pewno nudzić się nie będziecie😁

"Tyler. Twój na zawsze" to opowieść przepełniona głębokimi emocjami, trudnymi wyborami i niezaprzeczalną chemią między bohaterami. Książka z pewnością zachwyci miłośników intensywnych historii miłosnych z wątkami sensacyjnymi.
Główny bohater, Tyler, jest kwintesencją męskości i siły. Mak skutecznie kreuje jego postać, łącząc w niej wszystko, co kobiety mogłyby pragnąć – od nieodpartego uroku, przez determinację w dążeniu do celu, aż po wrażliwość ukrytą pod warstwą nieprzeniknionej pewności siebie. Jego przemiana z chłopca z nowojorskich slumsów w potężnego wojownika życia jest nie tylko porywająca, ale także inspirująca. Olivia, postać żeńska, nie jest typową damą w opresji. Jej niezłomność i odwaga, by stawić czoła przeciwnościom losu, tworzą równie fascynujący kontrast do jej delikatniejszych cech. Ponowne spotkanie z Taylerem nie jest tylko powrotem do dawnych uczuć, ale również konfrontacją z własną przeszłością i możliwością naprawy starych błędów. Mak umiejętnie prowadzi narrację, ukazując, jak obydwoje bohaterowie wzajemnie się uzupełniają, ucząc się od siebie nawzajem i razem stawiając czoła przeciwnościom. "Tyler. Twój na zawsze" to nie tylko historia o miłości, ale również o przetrwaniu, wytrwałości i sile charakteru. Katarzyna Mak z elegancją splata losy swoich bohaterów, dodając do narracji wystarczająco dużo napięcia i dramatu, by czytelnik nie mógł oderwać się od książki. Sceny miłosne są napisane z klasą i subtelnym smakiem, dodając historii głębi, a nie odwracając uwagi od głównego wątku. Choć można by zarzucić powieści pewną przewidywalność, charakterystyczną dla tego gatunku, to jednak sposób, w jaki autorka oddaje emocje bohaterów i buduje ich relacje, sprawia, że te drobne niedociągnięcia znikają w cieniu ogólnego wrażenia. Książka jest jak dobrze skomponowana melodia, która raz za razem wzbudza w czytelniku skrajne emocje – od euforii, przez napięcie, aż po wzruszenie.

„Tayler. Twój na zawsze”

Autor: Katarzyna Mak
Wydawnictwo Grzechu Warte

„Obiecał Ją chronić. Dla Niej chciał samego nieba przychylić. Ale Ona wybrała innego...”

Tayler silny, odważny, pewny siebie i oczywiście niezwykle przystojny. Sukcesy, jakie osiągnął, zawdzięcza samemu sobie, jednak jego droga do tego nie była łatwa, wywodząc się ze slumsów Nowego Jorku.

Olivia pochodzi z przeszłości mężczyzny, kiedy pojawia się ponownie w jego życiu, burzy jego dotychczasowe życie.
Ona ma kłopoty, a on nie umie jej odmówić, pomimo przeszłości. Miało być inaczej, niestety los zadecydował. Burza emocji i kłopotów niespodziewanie pojawia się w jego życiu czy będzie w stanie zapanować nad tym chaosem, czy czeka go zguba?

Katarzyna Mak przedstawia nam losy dwóch osób pochodzących z tej samej społeczności, jednak o odmiennych doświadczeniach. Romans mafijny z fascynującą historią, którą do końca nie można przewidzieć. Autorka tak nas prowadzi i buduje napięcie, że w pewnym momencie czytałam na wdechu. Nie jednokrotnie w myślach popędzałam bohaterów do działania. Uwielbiam to napięcie oraz skomplikowane relacje między bohaterami, nie braknie również intryg, które wywołają niespodziewane sytuacje. Jedno jest pewne, Katarzyna Mak świetnie przekazała nam ich zawiłe i pełne napięć relacje, również pokazała jak głęboka więź emocjonalna ich wiąże. Świetnie spędziłam z książką czas. Dodatkowy plusem są drugoplanowi bohaterowie nieraz wkurzają, ale po czasie przekonujemy się do nich wręcz chcemy ich więcej. Podoba mi się strona emocjonalna wszystkich bohaterów, pokazuje nam jak przeszłość wpływa na ich teraźniejsze życie, jak miłość przekracza bariery przeciwności. Siła, empatia i poświęcenie dla drugiego osoby. Pomimo narracji kilkuosobowej wszystko jest napisane spójnie, dokładnie i przemyślane.  Pikanterii również tutaj nie zabraknie, która rozgrzewa do czerwoności.

„Tayler. Twój na zawsze” pozostanie z Wami na dłużej, a nawet będziecie chcieli więcej, bo z bohaterami jest ciężko się rozstać.
Polecam gorąco :) Emocje gwarantowane :)

„Tayler. Twój na zawsze”

Autor: Katarzyna Mak

Olivia...

“ O pewnych osobach nie zapomina się tak łatwo. Są ludzie, którzy na zawsze zapisują się w naszych myślach. Podobnie zresztą jak uczucia…”

Męski, odważny, pewny siebie i w dodatku bogaty. Taki właśnie jest Tayler. Kobiety ma na wyciągnięcie ręki a do tego władze i znajomości.
Jednak jego życie nie zawsze takie było. Mężczyzna zna smak biedy i ubóstwa.
A do tego, kim jest teraz, doszedł dzięki własnej determinacji.

Olivia miła dziewczyna z sąsiedztwa zjawia się w jego poukładanym życiu znienacka i burzy jego poukładany świat a później odchodzi.
Gdy wraca ponownie staje na drodze Taylera, tym razem prosi mężczyznę o pomoc.

Tylko czy Taylor pomoże Olivii?

“Tayler. Twój na zawsze” wciągająca, pełna emocji, intryg i uczuć historia, która wciągnęła mnie od pierwszej strony. Dynamiczna akcja i niespodziewane zwroty akcji nie pozwalają na nudę.
Bohaterowie są świetnie wykreowani, a emocje to totalny rollercoaster.
Historia napisana jest z perspektywy aż czworga bohaterów, dzięki czemu łatwiej jest ją zrozumieć.
Uwielbiam romanse mafijne a ten jest tak dobry że pomimo objętości przeczytałam tę książkę w ciągu 24h.
Sceny erotyczne wywołują wypieki na twarzy i rozbudzają wyobraźnię. Nie brakuje tu również trudnych decyzji i walki z przeciwnościami losu.
Autorka ma lekki i przyjemny styl pisania dzięki czemu książkę czyta się szybko.
Ja ze swojej strony gorąco polecam. Spędziłam z tą książką cudowne godziny.

Jednak jego życie nie zawsze takie było. Mężczyzna zna smak biedy i ubóstwa.
A do tego, kim jest...

Tayler Maxwell jego życie od początku nie było łatwe. Dzięki swojej determinacji i uporowi zmienił swoje życie. Dzisiaj jest przystojnym mężczyzną, który stoi na czele mafii. Teraz każda kobieta marzy o nim a on wiedząc o swoim uroku wykorzystuje to pod każdym względem. Mógł mieć każdą kobietę, ale jego serce pragnęło tej najmniej osiągalnej.

Olivia Evans jest bardzo miłą i spokojną dziewczyną, ale ona również nie miała łatwego życia jak Tayler. Mężczyzna ratuje życie dziewczyny i przy okazji zakochuje się w niej. Ona jednak zostawia go dla innego. Jednak dziewczyna nie ma pojęcia, że jej siostra, która jest niemal identyczna pojawia się w życiu mężczyzny. Mężczyzna na samym początku nie chce zdemaskować dziewczyny, ale pragnie się nacieszyć dziewczyną udając, że to jest jego ukochana. Czy Olivia wróci do Taylera? Co się wydarzy w ich życiu? Czy pojawienie siostry w życiu mężczyzny może zwiastować kłopoty? Tego i wiele więcej dowiedzie się sięgając po książkę. Ja wam niczego więcej nie zdradzę.

Książki Kasi biorę ciemno, nigdy nie zawiodłam się na jej piórze. Dziękuje Kasiu za zaufanie, którym mnie. Już się nie mogę doczekać następnej twojej perełki.

Styl autorki jest bardzo przyjemny i bardzo szybko czyta się jej powieści. Nie miałam ochoty odłożyć książki na bok. Cała fabuła powieści jest bardzo dobrze poprowadzona. Przez jej książki się płynie i nawet nie orientuje się, kiedy przekładasz ostatnią stronę. Bohaterowie świetnie wykreowani. Książka jest niesamowicie lekko napisana. Książka jest pisana z kilku perspektyw co daje nam jasny przekaż co odczuwają inni bohaterowie książki. Jestem pewna, że sięgnę po następne powieści autorki. Gratuluje Kasi świetnej książki. Jestem już bardzo ciekawa następnych książek Kasi. Na pewno po nie sięgnę bez zastanowienia. Bardzo polecam!

Olivia Evans jest bardzo...

Obiecał ją chronić. Dla niej chciał samego nieba przychylić. Ale ona wybrała innego

Tayler zdaje się być mężczyzną idealnymi przystojny, pewny siebie, odważny, z pieniędzy, znajomościami, z władzą. Zdaje się, że niczego mu nie brakuje. A może kobiety? Choć może mieć ich wiele brakuje mu tej jedynej.

Kiedyś była tak jedna. Olivia. Dziewczyna z sąsiedztwa. Już raz wywróciła jego życie do góry nogami, teraz zrobi to ponownie. Tym razem ma problemu, a on nie może jej odmówić. Zawsze była dla niego wyjątkowo ważna.

Namiętność, emocje, dawne uczucia, kłopoty. Czego tutaj nie ma? Czytałam już kilka książek tej autorki, ale myślę, że to właśnie ta zostanie moją ulubioną. Choć historia mogłaby się zdawać banalna, tak jak tytuł czy imiona niczym nie zaskakują, tak napisana jest w taki sposób, że nie da się oderwać. Od razu polubiłam główną bohaterkę, a i Taylerowi udało się skraść moje serce. Czas z tą książką uważam za udany.

Kiedyś była tak jedna. Olivia. Dziewczyna z sąsiedztwa. Już raz wywróciła...

RECENZJA

„TAYLER. TWÓJ NA ZAWSZE”

AUTOR: KATARZYNA MAK

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
WYDAWNICTWO: GRZECHU WARTE

„O pewnych osobach nie zapomina się tak łatwo. Są ludzie, którzy na zawsze zapisują  się w naszych myślach. Podobnie zresztą jak uczucia, które do nich żywimy. Te także
zostawiają po nich trwały ślad w naszych sercach...”

„TAYLER. TWÓJ NA ZAWSZE” to kontynuacja książki „Inna niż wszystkie” oraz „Taka jak ona”, tylko tym razem opowiedziana oczami Taylera.
Wciągająca, skomplikowana, pełna emocji, zagmatwanych uczuć, napięcia, intryg, namiętności, trudnych decyzji, przeciwności losu i zwrotów akcji, historia, w której trwa ciągła walka serca z rozumem. Sceny erotyczne rozpalają zmysły i dobrze zostały wkomponowane do zarysu fabuły książki.
Świat mafii, rządzi się swoimi zasadami a bohaterzy, będą próbowali znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby wyjść cało ze swoich problemów, albo zakończyć je po swojemu.
Fabuła książki dynamicznie poprowadzona, wielowymiarowa, dobrze rozbudowana i złożona, w której dzieje się bardzo dużo i do samego końca nie byłam, w stanie domyślić się jak zakończy się ta historia.
Namiętność, nieprzewidywalność i masa emocji, wiąże i splata ze sobą całą historię, a to wszystko sprawia, że od książki nie można się oderwać, chociaż na chwilkę. Wszystkie wątki idealnie dopasowane do siebie, łączą się w jedną logiczną całość, co sprawia, że książka jest dopracowana w każdym detalu.
Autorka świetnie pokazała skomplikowane relacje i emocje, bohaterów,  ich wewnętrzne rozterki, które możemy idealnie poczuć.
Autorka ma lekkie, przyjemny styl, co sprawia, że książkę czyta się zaskakująco szybko.
Widzę duży progres w pisaniu autorki, który z każdą kolejną książką, staje się intensywniejszy, bardziej emocjonujący i jeszcze bardziej dopracowany.

Książka napisana jest z perspektywy czwórki bohaterów, Taylera, Liv, Liz i Christiana, dzięki czemu możemy spojrzeć ich oczami na to dzieje się w ich życiu, poznać ich emocje, dylematy, zwątpienia i skrywane uczucia. Postacie pierwszoplanowi, jak drugoplanowi odgrywają dużą rolę i wnoszą wiele do tej historii. Ich losy będą przeplatały się wzajemnie, dając nam pewien obraz na całość historii i na ich postępowanie.
Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, barwni, różnorodni, skomplikowani, których życie nie rozpieszczało. Maja swoje wady, zalety i dostarczają nam  całą gamę emocji.

Tayler to przystojny, inteligentny mężczyzna, ale również bardzo niebezpieczny. Podobało mi się, że był w stanie puścić wolno swoją ukochaną, gdyż zdawał sobie sprawę, że do miłości, nikogo nie można zmusić, choć bardzo cierpiał. Wiedział, kiedy odpuścić.

Liv jest zagubiona, przez to, że kocha dwóch mężczyzn jednocześnie, bynajmniej tak jej się zdaje. Znów staje na granicy.

Liz pod płaszczykiem pewna siebie, często wyuzdanej kobiety, skrywała inna twarz.
Pogubiła się, podejmując masę złych decyzji i niewłaściwych wyborów. Ale potrzebowała opieki silnego męskiego ramienia. Chciała kochać i być kochaną. To postać, skomplikowana, która  niejednokrotnie może zirytować swoim zachowaniem. Tym, że zazdrości swojej siostrze, choć tak naprawdę jej nie poznała, a z drugiej strony czuje się gorsza.

„Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że szczęście ma tak różne oblicza..... A dziś...? Dzisiaj po raz kolejny dociera do mnie, że  można mieć wszystko i być otoczonym luksusem, a jednak wciąż pozostawać biedakiem”.

Tayler wychował się w biednej nowojorskiej dzielnicy i poznał smak biedy. Jednak udało mu się wyrwać ze szponów nędzy i uważał, że miał wszystko, pieniądze,  władzę i ukochaną kobietę. Niestety z odejściem Liv, wszystko przepadło i złamało mu bezpowrotnie serce.
Życie bez niej go zaczęło przerastać. Jednak zdecydował odpuścić i zwrócić wolność Liv, co było bardzo trudne i bolesne, ale wiedział, że nikogo nie można zmusić przecież do miłości.
W dodatku ta cała szopka, z podmianką,  w której bierze udział, zaczyna,  go męczyć, ale korzysta, z sytuacji pocieszając się namiastką i lustrzanym odbiciem jej bliźniaczej siostry.
Uwikłany pomiędzy dwoma bliźniaczkami, będzie próbował znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie i będzie musiał wymyślić, jak obejść pewne zasady ze świata mafii, które zmuszają go, by się jak najszybciej ożenić z Liv?

Liv jest na granicy, zagubiona, nie wie, co robić. Bo jak możne kochać, dwóch różnych mężczyzn jednocześnie. Zdecydowała się na Matta, bo potrzebowała stabilności, poczucia bezpieczeństwa, a każdego dnia przekonuje się, że ukochany nie jest tym samym mężczyzna, za  którego go uważała.

-Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie?
-Czy Liv podjęła, dobrą decyzję znikając z życia Taylera?
-Czy Tayler będzie do końca walczył o Liv?
-Co czeka Liv?
-Czy wyjdzie na jaw uknuta intryga bliźniaczek?
-Czy Tayler od początku zdawał sobie sprawę z podmiany sióstr.
-Jak bardzo różnią się siostry od siebie?
-Czy naprawdę Matt ma znacznie więcej do zaoferowania Liv niż Tayler?
-Kogo kocha tak naprawdę Liv?
-Czy bliźniaczki wiedzą, w co się tak naprawdę wpakowały?
-Czy los wreszcie uśmiechnie się do Liv?
-Czy mają szansę na szczęśliwe zakończenie?

Polecam.

„Bo czy człowieka można zmusić do miłości? Nie. Nie można go też jej nauczyć. Każdy musi ją najpierw odkryć w sobie, by potem móc się nią dzielić z innymi, czy nawet karmić nią samego siebie. Albo zwłaszcza samego siebie!”

RECENZJA

„TAYLER. TWÓJ NA ZAWSZE”

AUTOR: KATARZYNA MAK

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
WYDAWNICTWO: GRZECHU WARTE

zostawiają po nich trwały ślad w naszych sercach...”

„TAYLER. TWÓJ NA ZAWSZE” to kontynuacja...

Z twórczością autorki poznałam się pierwszy raz i muszę przyznać , że to spotkanie było bardzo udane. Zostałam doszczętnie pochłonięta historią, jaką stworzyła. Ale od początku...
Romanse mafijne jednak przyzwyczaiły mnie do dosyć mrocznych okładek..a tu zaskoczenie numer 1. Tayler, który uśmiecha się do nas z okładki, sugeruje że będziemy mieć do czynienia ze wszystkim oprócz mafii. I ta nieoczywistość mi się podobała.
Zaskoczenie numer 2. Narracja czteroosobowa. Muszę przyznać, nie jest to częstym zjawiskiem w powieściach. I spodziewać tu byśmy się mogli pewnego chaosu, ale tak nie było. Perspektywa Taylera, Christiana, Liv i Liz dawała nam możliwość spojrzenia na wydarzenia w nieco szerszym spektrum, a co za tym idzie, lepszego poznania bohaterów. Kreacja bohaterów również na plus. Zarówno pierwszo- jak i drugoplanowe postaci odgrywają tu znaczącą rolę.
Kolejną rzeczą , wartą uwagi to świetnie skonstruowana fabuła, pełna intryg, trzymająca czytelnika w napięciu do samego końca. Ciekawy wątek to zamiana bliźniaczek... Działo się tu naprawdę dużo. I to zarówno w sferze fabularnej, jak i tej duchowo -emocjonalnej Moc wrażeń, które zaserwowała nam autorka nie pozwalała czytelników odejść od tej historii. Pomimo, że książka jest kontynuacją to można ją czytać jako osobną. Ta świetna historia wprowadzi was do niebezpiecznego, ale też romantycznego świata ciekawych i różnorodnych bohaterów, w której nie zabraknie trudnych tematów, traum, toksycznych relacji, ciężkich decyzji. Czy w tym świecie jest miejsce na szczere uczucie? Czy nasi bohaterowie odnajdą szczęście? Świetna książka, którą mogę wam z czystym sumieniem polecić!

Tayler ma wszystko -pieniadze, władze, pozycję. Na brak zainteresowania kobiet również nie może narzekać. Jednak kocha tylko jedna kobietę,która zna z dzieciństwa,kiedy to ich życie nie należało do najłatwiejszych. Ponownie pojawienie się Olivii a także jej siostry w jego życiu sprowadza kłopoty na wszystkich.

___________________________________________

"Tayler. Twój na zawsze" to niezwykle wciągający romans mafijny,które ja osobiście uwielbiam. Bohaterowie od zawsze są sobie przeznaczeni jednak los nie jest dla nich łaskawy. Choroba Olivii,powrót dawnego partnera, niepewności Taylora niespodziewane pojawienie się Liz diametralnie zmienia ich sytuację. Fabuła została przedstawiona z perspektywy czworga bohaterów,co ułatwia zrozumienie ich uczuć i relacji. Każdym z nich targają emocje,które nie zawsze są dobrym doradcą. Jednak łączące ich uczucia -przyjazn, miłość i pożądanie -sprawiaja że potrafią walczyć do końca mimo trudności i grożącego niebezpieczeństwa.
Pióro autorki znałam z wcześniejszych powieści,dlatego z ogromną przyjemnością czytałam tę książkę. Mamy tu ciekawa fabułę,ogrom emocji, charakterystycznych i wyrazistych bohaterów, których można nie pochwalać za ich decyzje a mimo wszystko czuję się do nich sympatię. Urzekła mnie zamiana jaka zaszła w Liz-siostrze Liv(Olivii). Dziewczyna wie czego chce od życia,korzysta z tego co daje jej los ale mimo słabego kontaktu z siostra,stara się jej pomóc. Rozczulające jest przede wszystkim gorące uczucie które nie daje o sobie zapomnieć Taylor'owi i Liv. Dzięki temu bohaterowie dążą do ocalenia tej miłości.Zdecydowanie nie brakuje tu emocji, zaskakujących i niebezpiecznych zwrotów akcji i scen 18+,które dodają pikanterii i pazura całości.
Ze swojej strony gorąco zachęcam do lektury 🔥🖤

___________________________________________

"Tayler. Twój na...

• Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • Od wydawnictwa
  • Patronat