Eleven Eleven

Self Publishing
2024-01-24
2024-01-24
Różnica wieku Age gap Rozwód Małe miasteczko Romans Odwrócona różnica wieku

💋 Lubicie motyw 𝑟𝑒𝑣𝑒𝑟𝑠𝑒 𝑎𝑔𝑒 𝑔𝑎𝑝 (ona starsza od niego)?

•Kilka słów o moim nowym faworycie👇

Po zdradzie męża i paskudnym rozwodzie, trzydziestotrzyletnia 𝐕𝐢𝐚 𝐉𝐚𝐦𝐞𝐬 postanowiła odciąć się od swojego starego życia i zacząć z czystą kartą. Prawniczą togę i wygodne życie w słonecznej Kalifornii, zdecydowała zamienić na farby i płótna, które miały wypełnić przestrzeń świeżo zakupionej nieruchomości w uroczym miasteczku - Parkerville.

Via zamierzała stworzyć miejsce dla ludzi takich jak ona - kochających sztukę i rzemiosło. Czekający ją remont był priorytetem, ale wystarczył jeden wieczór w miejscowym barze, by nowy etap w życiu nabrał nieco rumieńców.

𝐑𝐞𝐢𝐝 𝐂𝐫𝐚𝐰𝐟𝐨𝐫𝐝 pracował w firmie budowlanej ojca, ale jego prawdziwą miłością były samochody i to z ich naprawą wiązał przyszłość. Mężczyzna nie sądził, że dzień świętowania jego dwudziestych pierwszych urodzin, będzie też tym, w którym trafi go strzała Amora.

💓💓💓
Wiem jedno - mam nowego książkowego męża i nie zawaham się nim podzielić.

𝙍𝙚𝙞𝙙 ~ zapamiętajcie to imię!
𝟏𝟏:𝟏𝟏 ~ zapamiętajcie ten tytuł!

Ta historia ma najlepsze 𝓶𝓸𝓽𝔂𝔀𝔂 ever {😍}
🥀ups... poszłam na randkę z twoim ojcem
🥀odwrócona różnica wieku (ona starsza)
🥀małe miasteczko
🥀on nosi okulary (soooo hot)
🥀rozwódka
🥀jedna noc
🥀on zakochuje się pierwszy

Przez 𝟏𝟏:𝟏𝟏 po prostu się płynie. Idealny comfort romans, który został świetnie zbilansowany, bo z jednej strony są tu cudownie gorące sceny, a z drugiej - urocze momenty z mnóstwem cytatów przy których rozpuszczałam się niczym masło.

𝑹𝒆𝒊𝒅 to ideał. Serio. 🅚🅞🅒🅗🅐🅜 🅖🅞.
Ciężko wyrazić słowami w jak cudowny sportretowała go autorka. Tego po prostu trzeba doświadczyć. Ta książka pokazała, że wiek nie ma znaczenia, bo można być młodym, ale niezwykle dojrzałym emocjonalnie. 𝑽𝒊𝒂 bała się oceniania przez ludzi - w końcu młodszy o dekadę facet to powód do plotek. Ale Reid uświadomił ją, że jej własne szczęście jest ważniejsze niż opinia innych.

•Czy to patetyczne, że moją pierwszą myślą po przebudzeniu jest ona? ~ 𝑅𝑒𝑖𝑑 𝐶𝑟𝑎𝑤𝑓𝑜𝑟𝑑

ocena • 11/11⭐️

💋 Lubicie motyw 𝑟𝑒𝑣𝑒𝑟𝑠𝑒 𝑎𝑔𝑒 𝑔𝑎𝑝 (ona starsza od niego)?

•Kilka słów o moim nowym faworycie👇

Świeżo po zakończeniu świetnej ksiazki, zwykle pozostaje z uczuciem braku słów. Tak jest w tym przypadku. Reid zostaje moim ulubionym męskim bohaterem. Kocham książki z motywem małego miasteczka.

• Po angielsku
  • Chcę przeczytać #3