Sens żywota według kota

Okładka książki Sens żywota według kota Anna Helfojer
Okładka książki Sens żywota według kota
Anna Helfojer Wydawnictwo: Fidelis opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Fidelis
2023-01-01
2023-01-01
Dla dzieci Zwierzęta

Okładka książki Opowieści z Białej Doliny Przemek Corso, Marcelina Misztal
Opowieści z Bi... Przemek Corso, Marc...
Okładka książki Lotta, czyli jak wychować ludzkie stado Zofia Stanecka, Marianna Sztyma
Lotta, czyli j... Zofia Stanecka, Mar...
Okładka książki Pluszowy zajączek Iwonna Buczkowska, Katarzyna Bukiert
Pluszowy zajączek Iwonna Buczkowska, ...
Okładka książki Lato w Białej Dolinie Przemek Corso, Marcelina Misztal
Lato w Białej ... Przemek Corso, Marc...

Przeczytana z córką. Dla prawie sześciolatki momentami zbyt skomplikowana. Ale słuchała z zaciekawieniem i chciała więcej.
O ile jednak o innych książkach można z nią porozmawiać, z tej nie wyniosła zbyt wiele.
Najlepszy tutaj jest chwytliwy tytuł. Moja mała mówiła, że czytamy "Sens żywota wg kota" wielu osobom i za każdym razem był efekt łał.

Dzieci bez problemu zrozumieją tę książkę, ale te najmłodsze mogą nie wiedzieć kilku rzeczy, z uwagi na to, że książeczka dotyczy mimo wszystko historii. Mogła być lepiej napisana, mogła też być dłuższą lekturą tak o jakieś 30 stron, bo nie wyczerpuje tematu.

Znalezione przypadkiem na Legimi - zdaje się, że wydane własnym sumptem. Dla dzieci świetna - kotek na przestrzeni wieków przedstawia kilka wybranych postaci historycznych i ciekawostki o nich.

Niby dla dzieci, ale i ja się dobrze bawiłam. Historyczne wydarzenia z perspektywy kota.

I dla dużych i dla małych. Dla tych co lubią koty i dla tych co lubią historię. Czy to prawda, że kot ma wiele żyć? Do czego przyczynił się kot? Jakich sławnych ludzi znał? Historie opowiedziane przez kota.

• Literatura młodzieżowa i dziecięca
  • Audiobooki
  • LEGIMI - DO PRZECZYTANIA
  • Samodzielne
  • E-booki
  • Audiobooki 2024

Dodaj cytat z książki Sens żywota według kota