Podróż do dojrzałej kobiecości

Okładka książki Podróż do dojrzałej kobiecości Justyna Kosień
Okładka książki Podróż do dojrzałej kobiecości
Justyna Kosień Wydawnictwo: Wydawnictwo EZOONEIR poradniki

Ech mała nie szalej
Sprzątaj gotuj pierz
Takie życie mała
Takie jest
Powróćmy wówczas do książki Justyny Kosień, aby dodała skrzydeł gdy opadną. Porady pisarki są cenną wskazówką dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Justyna daje przykłady że życie jest takie jakim je same poukładamy podejmując te nasze babskie wybory.
Zdecydowanie jest to najlepsza recepta jaką do tej pory uzyskałam.

Gdy mąż zaśpiewa
Ech mała nie szalej
Sprzątaj gotuj pierz
Takie życie mała
Takie jest

Czytałam tę książkę i żałowałam... że nie trafiłam na nią dwadzieścia lat temu, gdy przechodziłam granicę między młodością a - no cóż - tym, co później. Długi czas myślałam, że po mnie, jednej jedynej na świecie nie widać, że czas mija. Sama starałam się tego nie widzieć. Gdybym wtedy miała książkę Justyny Kosień, to wiedziałabym, że
widać wszystko jak na dłoni, a może jak na twarzy, i to jest spoko. I że to nieprawda, że drzwi się zamykają, raczej, że otwierają się na nowe. I że dotyczy to wszystkich sfer życia, bo kobiecość nie ma wieku, a atutów każda z nas ma wystarczająco dużo, żeby je wykorzystać w dalszym życiu. Na jedno nie mamy tylko wpływu: przemijanie. Natomiast na gatunek tego przemijania mamy jak najbardziej wpływ. I nieważne ile mamy lat, ważne, żeby każdy rok, który jest przed nami, był jakościowo jak najlepszy. Co mi się podobało w tej książce? Po pierwsze: moc konkretów (zmiany, zdrowie, uroda, seks). Książka oparta jest głównie na doświadczeniach autorki kosmetolożki, ale autorka korzysta też z wiedzy ekspertów - m.in. lekarzy, doradcy rodzinnego, prawniczki i stylistki. Polecam z pełnym przekonaniem paniom od 40 roku życia. Warto się okopać na dalsze lata i umocnić w przekonaniu, że świat nam sprzyja.

widać wszystko jak na dłoni, a może jak...

Jeżeli chcesz wiedzieć jak być piękną zadbaną kobietą ta książka jest dla Ciebie. Przeczytaj a przekonasz się!

Justyna Kosień Podróż do dojrzałej kobiecości Zobacz więcej