Downfall

Okładka książki Downfall Jay Crownover
Okładka książki Downfall
Jay Crownover Wydawnictwo: Independently published literatura obyczajowa, romans
Downfall
Independently published
2019-03-26
2019-03-26
współczesny romans new adult fighter adult suspense dark childrens

[...]
Ludzie za tymi bramami zawsze twierdzili, że służą ochronie, trzymaniu złych ludzi z daleka. Teraz, gdy przez jakiś czas mieszkałam po drugiej stronie, zaczynałam zdawać sobie sprawę, że wcale tak nie było. Bramy miały za zadanie zatrzymać złych ludzi w środku, ukrytych, aby reszta świata nie mogła zobaczyć strasznych rzeczy, które robili. Używali tych bram, żeby chronić swoje sekrety. Ludzie, którzy potrafili rozpoznać kłamców, oszustów i przestępców z odległości mili, byli trzymani na dystans. Wierzcie lub nie, ale w końcu zaczęłam czuć, że po drugiej stronie płotu jest znacznie bezpieczniej. Przynajmniej z tej strony nikt nie próbował ukryć faktu, że chciał cię skrzywdzić. O wiele łatwiej było chronić się przed zagrożeniem, o którym wiedziałeś, że nadchodzi.

𝗦𝗔𝗠𝗢𝗧𝗡𝗔 𝗠𝗔𝗧𝗞𝗔 𝗜 𝗝𝗘𝗝 𝗠𝗥𝗢𝗖𝗭𝗡𝗬 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥 !
To 𝐉𝐚𝐲 𝐂𝐫𝐨𝐰𝐧𝐨𝐰𝐞𝐫 więc dla nikogo nie będzie niespodzianką, że podobało mi się wszystko co zawarła w tej książce. Jest to też spin - off do wcześniej czytanej już przeze mnie serii pt "𝑾𝒆𝒍𝒄𝒐𝒎 𝒕𝒐 𝒕𝒉𝒆 𝑷𝒐𝒊𝒏𝒕". Dostajemy więc wgląd w to co się dzieje teraz u niektórych poznanych tam osób. Niesamowita lektura, którą koniecznie musiałam przeczytać od początku do końca, bo nie było mowy, żebym zasnęła, gdyby ta para nie dostała swojego w pełni zasłużonego HEA.
Ponownie 𝐉𝐚𝐲 𝐂𝐫𝐨𝐰𝐧𝐨𝐰𝐞𝐫 przedstawiła historię pokazującą, że nadzieję, miłość, lojalność i zaufanie można znaleźć nawet w najciemniejszych miejscach, a najbardziej niebezpieczni ludzie okazują się bardziej wartościowi niż niejeden z tych "porządnych".
Można czytać jako samodzielną pozycję, ale zalecam przeczytanie "𝑾𝒆𝒍𝒄𝒐𝒎 𝒕𝒐 𝒕𝒉𝒆 𝑷𝒐𝒊𝒏𝒕". To zagwarantuje większą przyjemność kiedy znasz serię umiejscowioną w The Point i kiedy zapoznasz się z występującymi tam bohaterami. Wtedy nie stracisz tylu cennych połączeń oraz interakcji pomiędzy poszczególnymi postaciami.
Dla tych, którzy lubią współczesne romanse z mroczną i niebezpieczną atmosferą oraz którym nie przeszkadzają gorące seksowne momenty... nie dla pruderyjnych
𝗧𝗢 𝗕𝗬Ł𝗢 𝗙𝗔𝗝𝗡𝗘 𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗘, 𝗪𝗜Ę𝗖 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 😉👍

𝗢𝗦𝗧𝗥𝗭𝗘Ż𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢𝗧𝗬𝗖𝗭Ą𝗖𝗘 𝗧𝗥𝗘Ś𝗖𝗜 : 𝟭𝟴+