Nie tym razem, panie Reid

♥️Recenzja♥️

Premiera 24.04.2024 r.

„Nie tym razem, Panie Reid” – Ada Tulińska

Współpraca z @wydawnictwopapieroweserca

On zawsze dostaje to czego chce, za wszelką cenę. Ona będzie pierwszą, która mu się postawi.

Holly otwiera wymarzoną galerię. Pełna nadziei skupuje dzieła i je sprzedaje. Od małego kocha sztukę, a to za sprawą ukochanej babci. Ma silny charakter, który nie raz w jej życiu pomógł. Kiedy widzi zapędy Reida mocno im odmawia. Nie zawsze jest to kulturalna rozmowa, nie obejdzie się bez wyzwisk i ciętych ripost. Ta kobieta wie jak walczyć z takimi jak on. Moim zdaniem jej mała wadą jest to, że szybko wierzy w czyjeś słowa np. złe, ale tak samo szybko zmienia o nim zdanie, nigdy usłyszy to z ust tej osoby i tak kilka razy. Taka cecha może być też uważana za dobrą, ale tylko wtedy gdy to jest w jakimś umiarkowanym stopniu.

Reid to zadufany w sobie cham. Nie rozumie słowa „nie”. Zawsze musi być tak jak on chce. Będzie dążył do tego po trupach do celu. Zrobi wszystko aby osiągnąć swój cel. Bardzo jest zafascynowany pieniędzmi i ich pomnażaniem. Może czasem robi coś z dobrej woli i dla dobra kogoś, ale jego zachowanie czasem jest strasznie sprzeczne. Nie podobało mi się jego zachowanie i jego kokieteryjny sposób podejścia do sprawy. Swoim urokiem chciał przekonać Holly do zmiany zdania. Miejscami jego zachowanie jest straszne niemoralne. W sumie taka postawa towarzyszy mu prawie do samego końca. Potem trochę się zmienia. Staje się troskliwy i czuły, ale nie przekonał mnie do siebie. Jego arogancja mocno mnie zraziła.

Relacja hate-love. On chce ją wyrzucić, chociaż daje alternatywę, ale gdy odmawia to nie potrafi tego zrozumieć. Robi jej na złość i skutkuje tym, że jej interes może paść. Nie myśli o tym, że to jej źródło dochodu i bez niego nie będzie mieć za co żyć. Potem następują małe zwroty akcji, kiedy tych dwoje zbliża się do siebie. Jednak nie poczułam tej chemii. To się stało nagle, bez żadnego wstępu. W jednej chwili się kłócili, a w drugiej byli pełni pożądania. Tego nie można zaprzeczyć, bo pod tych względem iskrzy. Chyba tych dwoje zakochało się w sobie podczas tych wszystkich kłótni i zgrzytów. Nietypowe zakochanie, ale w sumie czemu nie.
Lubię książki autorki, ale tutaj bohater mi się nie podobał. Był zbyt mocno mroczny i arogancki. Jego postawa Pan, który musi mieć wszystko pod kontrolą i tak jak on chce. Co do bohaterki to kibicowałam jej z całych sił, aby pokazać temu dupkowi, że nie będzie grała tak jak on chce. Prawie do samego końca mu odmawiała. I dała mu do wiwatu. Nie raz się z satysfakcją uśmiechałam, kiedy mu dopiekła. Pomysł na fabułę jak najbardziej na tak, ale bohater to nie moja bajka. Ale patrząc na jego kreację, to jest dobrze stworzony, ale jego cechy są okropne.
Kochani jeśli lubicie takie historie, w których iskrzy od nienawiści i pożądania. Gdzie bohaterowie się kłócą i nie chcą dać za wygraną, to może to być książka dla Was.
6/10
❤️

♥️Recenzja♥️

Premiera 24.04.2024 r.

„Nie tym razem, Panie Reid” – Ada Tulińska

Współpraca z @wydawnictwopapieroweserca

“Nie tym razem, panie Reid” autorstwa Ady Tulińskiej to romans o sile marzeń, determinacji i miłości, która potrafi przewrócić świat do góry nogami.

Holly to kobieta pełna pasji i determinacji, która po śmierci babci, decyduje się na odważny krok. Sprzedaje ona wszystko, co ma, i przeprowadza się do Nowego Jorku, aby otworzyć galerię sztuki. Niestety lokal, który kupiła jest w zasięgu zainteresowań Dave’a Reida. Jest on przystojnym, manipulacyjnym i bezwzględnym biznesmenem, który zawsze dostaje to, czego chce. Jego plany na przekształcenie kamienicy w luksusowy hotel wydają się nie do pokonania. Holly się jednak nie poddaje, ale czy będzie w stanie mu się przeciwstawić?

Relacja tych dwoje aż wrze od emocji i napięcia. Ich rozmowy są pełne iskier, słownych przepychanek i sarkazmu. Nie brakuje tu także humoru i chemii między bohaterami, która sprawia, że konflikt, powoli przeradza się w coś więcej. Ale czy będą oni w stanie pokonać swoje obawy i się przed sobą otworzyć? Tego będziecie musieli się już dowiedzieć sami.

Autorka z umiejętnie kreśli portrety swoich bohaterów, ukazując ich silne, jak i słabe strony. Holly jest postacią, którą lubi się od początku, a jej determinacja, pasja do sztuki i nieustępliwość są inspirujące. Jednak ma ona również doświadczenia z przeszłości, które sprawiają, że boi się zaangażować i które czynią z niej postać z krwi i kości. Natomiast Dave, mimo swojej twardości, ma również chwile, które pokazują, że nie jest on tak bezwzględny, jakby się mogło wydawać.

“Nie tym razem, panie Reid” to idealna propozycja dla miłośników romansów. Jej silni bohaterowie, zawiłe relacje i emocjonująca fabuła sprawiają, że trudno ją odłożyć. Jeśli lubicie historie o silnych kobietach, skomplikowanych mężczyznach oraz romanse slow burn z hate to love, to koniecznie przeczytajcie tę książkę. Ja spędziłam z nią wspaniały wieczór 🛋️🌙.

Kategoria (wg @wydawnictwopapieroweserca): ❤️ spicy
Rekomendowany wiek: 16+

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwopapieroweserca, a Autorce @ada.tulinska za świetną lekturę (współpraca reklamowa) 🩷.

Nie tym razem , panie Reid - Ada Tulińska

„Holly postawiła wszystko na jedną kartę. Po śmierci babci, która ją wychowała, sprzedała skromny dobytek i przeniosła się z mroźnej Alaski do samego serca Nowego Jorku. Wszystkie pieniądze zainwestowała w kupno i remont niewielkiego lokalu, który zamierzała zamienić w prestiżową galerię sztuki. Początki nowej drogi nie są jednak łatwe, zwłaszcza kiedy pech nie opuszcza Holly, a tajemniczy przystojniak zadaje zdecydowanie zbyt wiele pytań o jej galerię. Jaki jest jego prawdziwy motyw? Przez to, co wydarzyło się na Alasce, dziewczyna przestała wierzyć w miłość, a do każdego nowo poznanego mężczyzny podchodzi z dużą ostrożnością.

Dave Reid bywa nazywany „wilczym inwestorem”. Do celu idzie po trupach, a jego bezwzględność nie ogranicza się wyłącznie do spraw zawodowych. W jego życiu nie ma miejsca na uczucia. W tej chwili ma wyjątkowo ambitne marzenie: luksusowy hotel w samym centrum Wielkiego Jabłka. Znalazł już idealne miejsce i tylko jeden drobny problem stoi mu na drodze. Drobny i, dodajmy, wyjątkowo uroczy. Ale nawet najpiękniejsze oczy nie powstrzymają Reida przed przejęciem galerii sztuki, aby sfinalizować wymarzoną inwestycję. Jak daleko będzie gotów się posunąć, by i tym razem być górą?”

Bardzo lubię sięgać po książki autorki. Wiem, że dostanę świetną historię raz lżejszą raz mocniejszą, ale wiem że nigdy się nie zawiodę i miło spędzę czas. Czy tym razem tak było?
Oczywiście! luźno i z relaksem spędziłam czas z książką poza tym motyw hate to love po prostu bardzo lubię.
Styl autorki jest prosty, przyjemny w odbiorze. Bohaterowie dają się lubić mimo burzliwej relacji miedzy nimi, gdzie lecą iskry i pioruny, zyskują sympatię czytelnika. Barwny humor i luźna historia to zdecydowanie książka, którą sprawiła, że się zrelaksowałam i wypoczęłam od ostatnich ciężkich dni.

Jeśli lubisz lekkie romanse z motywem od nienawiści do miłości, gdzie sztuka gra pierwszy skrzypce, a bad boy jest przystojniakiem, do tego chcesz się zresetować i przeczytać luźną historię to polecam „Nie tym razem, panie Reid”

Współpraca -
Papierowe Serca

Nie tym razem , panie Reid - Ada Tulińska

Babcia Holly umiera, więc dziewczyna postanawia sprzedać cały odziedziczony majątek i uzyskane w ten sposób pieniądze zainwestować w swoje marzenie. Tym marzeniem jest nowojorska galeria sztuki, dla której to lokal, znajdujący się przy prestiżowej ulicy, udaje się kupić w naprawdę okazyjnej cenie. Zdawałoby się, że teraz to już z górki i najgorsze już za Holly, ale wtem pojawia się Pan Reid, który ma w planach kupić cały budynek, a galeria koliduje z jego planami. Tak więc biznesmen będzie robił wszystko, by wykurzyć Holly z tego miejsca, a Holly będzie zaciekle walczyć o swoje marzenia. Które z nich wygra tę walkę?

„Nie tym razem, panie Reid” to kolejna książka Ady, która mi się podobała. Co prawda nie przyprawiła mnie o migotanie przedsionków z emocji, bo miejsce w kategorii „moja ukochana książka Ady” zajmuje inny tytuł, ale było naprawdę przyjemnie i miło spędziłam z nią czas.

Skupmy się trochę na naszych bohaterach.
Holly w przeszłości została boleśnie zraniona i szramy po przykrych przejściach nosi w sobie po dziś dzień. Kobietę cechuje ogromna wrażliwość na piękno i sztukę, a te cechy zaszczepiła w niej babcia. To dzięki niej Holly odkryła w sobie prawdziwą pasję i prędzej będzie walczyć do ostatniej kropli krwi, niż podda się w walce o swoje marzenia. Walka wcale nie będzie łatwa, ale Holly ze swoim silnym charakterem ma szansę ją wygrać i wyjść z niej z ekstra bonusem.

Dave Reid to człowiek sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce, przez co kontrowersje trzymają się go jak rzep psiego ogona. Sukces wzbudza zainteresowanie, a zainteresowanie podsyca wyssane z palca historie. Postacią Reid’a autorka pokazała, jak bardzo bolesne i mijające się z prawdą mogą być rozsiewane plotki. W tym biznesie trzeba mieć nerwy ze stali, a Dave takimi właśnie się cechuje. Reid potrafi być też wspaniałym przyjacielem i szczerze przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z męską przyjaźnią przedstawioną w romansie, a ta przyjaźń nie jest potraktowana po macoszemu - byle by była - bo ją naprawdę da się poczuć. To było świetne! I często dostarczyło wielu zabawnych sytuacji.

I właśnie dlatego, gdy Dave i Holly trafiają na siebie, cały ich świat staje w płomieniach. Nie podda się żadne z nich, za wszelką cenę będą walczyć o swoje, aż porozmawiają ze sobą i okaże się, że w ale nie taki diabeł zły, jak go piszą.

Romans przedstawiony w powieści to slow burn, który zaskarbił sobie moje serce jak zdrowy baton na cukrowym detoksie. Nie ma tu mowy o rachu ciachu, wtem lecą iskry i pioruny z nieba, miłość do grobowej deski, the end. Bohaterowie stopniowo się poznają, powoli odkrywają przed sobą karty, każdy z nich boi się zaufać, ale w końcu podejmują to ryzyko. Czy będzie warto?

Ha! Nie powiem Wam! Na pewno warto przeczytać tę książkę, wsiąknąć do nowojorskiego świata, który bezsprzecznie jest zepsuty, ale autorka upiększyła go sztuką i bohaterami z krwi i kości, którzy mają serce, lecz chronią je jak cenny skarb.

Czy dwoje nienawidzących się wrogów będzie w stanie znaleźć kompromis? Które z nich odejdzie z tarczą, a które na tarczy?
Dave Reid jest znany jako bezwzględny biznesmen, który zrobi wszystko, aby osiągnąć cel. Tym razem ostrzy sobie pazurki na lokal, który należy do Holly. Trafia kosa na kamień. Kobieta jest bardzo zdeterminowana, aby zrealizować soje marzenia.

Holly zostawia Alaskę i traumatyczne przeżycia za sobą. W Nowym Jorku, praktycznie w samym centrum, kupuje lokal by otworzyć swoją wymarzoną galerię sztuki.
Dave Reid nie bez powodu nazywany jest Wilczym Inwestorem. Internet aż huczy od niecnych występków, których mężczyzna się dopuszcza, aby tylko pozyskać upatrzoną nieruchomość. Tym razem wpada mu w oko kamienica z lokalem Holly na parterze. No cóż, na pewno skutecznie skłoni jego właścicielkę do sprzedaży.
Holly to twarda sztuka, która obstaje przy swoim. Ani prośby, ani zachęty nie są w stanie jej przekonać. Skoro tak, trzeba wytoczyć cięższe działa.
Zarówno Dave jak i Holly będą mieli do stoczenia solidną batalię. Stawką może okazać się nie tylko lokal, ich marzenia i źródło dochodów, ale także ich serca. Nie łatwo jest walczyć z uczuciami, a jeszcze trudniej rozsądnie podejść do interesu, gdy te zagłuszają rozsądek.

To wciągająca powieść z motywem hate-love w biznesowym klimacie. Od początku między głównymi bohaterami lecą iskry, ale nie jest naszpikowana pikantnymi scenami. Powiedziałabym, że raczej jest dość grzecznie 😉 Nie brakuje tu zwrotów akcji, tajemnic, lęków z którymi muszą zmierzyć się postaci i rodzinnych dramatów. Całość czyta się naprawdę szybko i lekko. To świetny wybór do relaksu.

Holly...

Jestem świeżo po lekturze "Nie tym razem, Panie Reid". Szybko się za nią zabrałam, bo zżerała mnie ciekawość 🔥

Potrzebowałam czegoś lekkiego i szybkiego do czytania. Romansu, przy którym można się zrelaksować. Dobrze trafiłam. Ada Tulińska tworzy naprawdę dobre wciągające historie.
~
Holly po śmierci babci przeprowadza się do Nowego Jorku. Wszystkie pieniądze inwestuje w lokal, który chce zamienić w elegancką galerię sztuki, która jest jej marzeniem. Ma nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z jej założonym planem. Holly jednak nie bierze pod uwagę tego, że ktoś z premedytacją stanie na drodze do zniszczenia jej wielkiego marzenia. A mianowicie Dave Reid znany jak "Wilczy inwestor", który chce przejąć całą kamienicę w centrum Nowego Jorku, by wyremontować hotel. Przeszkadza mu jednak nowo otwarta galeria. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Czy Holly się wycofa i odda Reidowi lokal?
~
🔥Nooo iskrzyło, iskrzyło tutaj 🔥Podobała mi się to rozgrywka między Holly a Davem. Bardzo charakterny, magnetyczny i mocny pojedynek. Początek już wskazywał na to, że emocji tutaj nie zabraknie.
~
Jedno i drugie nie potrafiące ustąpić. Jedno i drugie zaciekle trzymające się swojego zdania. Jedno i drugie łaknące siebie.
~
"Nie tym razem, Panie Reid" jest napisana ze smakiem, więc nie macie się co obawiać, że traficie na sceny, po których będziecie odczuwać turbo zażenowanie. Nie ma tutaj wiele jakichś spicy scen, choć myślałam, że autorka będzie chciała zaszaleć. Jednak jest dość stonowana, akurat dopasowana do wieku 16+.

Relacja głównych bohaterów jest intrygująca. Zabawna i sarkastyczna. Podobały mi się ich zatarczki słowne i przepychanki. Moją ulubienicą została Holly. Bardzo ją polubiłam. Ten jej zapał, sympatię, pracowitość i zawziętość. Także to, że nieźle potrafiła rozpracować Dave i nie dać się mu całkowicie omotać 🤭

"Nie tym razem, Panie Reid" mimo tego, że jest lekką niezobowiązującą historią, romansidłem to porusza również tematy związane z relacjami rodzinnymi, czy obłudnym i perfidnym wykorzystywaniem drugiej osoby.
~
Bardzo przyjemna w odbiorze historia opowiadająca o marzeniach, wewnętrznej przemianie i miłości. Niespodziewanej i takiej, dla której jest się w stanie zrobić wszystko.

Polecam. Jeśli szukacie lekkiego romansu, to ten tytuł będzie w sam raz.

*bogactwo *luksusowy hotel *miłość *marzenia *galeria sztuki *przyjaźń *inwestycje *pożądanie *namiętność *humor
= "Nie tym razem, Panie Reid"

🔥 Recenzja 🔥

Premiera 17.04.2024 r.

Autorka @ada.tulinska

Wydawnictwo @wydawnictwopapieroweserca

Każda książka tej autorki mnie zaskakuje i zawsze jest trafiona w punkt. Zawsze historia jest wzruszająca, autorka potrafi zawsze stworzyć piękna powieść z życiowym przesłaniem. W książce mamy bohaterkę Holly, która boryka się naprawdę z wieloma problemami. Zostawia za sobą przeszłość od której uciekła, bo nie dała razy się z nią uporać. Zarazem robi krok w przyszłość dzięki marzeniom jakie miała i naukom jakie wpoiła jej babcia. Nie tylko przeszłość się za nią ciągnie, ale przyszłość też nie napawa optymizmem. Musi walczyć o swoje marzenia jak i borykać się z problemami z żywieniem. Dave Reid jest upartym mężczyzną, pracoholikiem, dla którego ważne są tylko pieniądze, kariera. Wykorzystuje ludzi, bawi się nimi byle by zawsze mieć z tego korzyść tylko dla siebie. W książce znajdziemy ukryte przesłania jakie autorka zawsze nam daje w swoich książkach. Pokazuje, że często pozory mogą mylić. Czasem za otyła osoba kryje się choroba, za spokojna dziewczyną, waleczna dusza, a za zwykłym arogantem prawdziwy przyjaciel. Cieszę się, że w tej książce nie tylko autorka pokazała jak kobieta odnajduje prawdziwych, lokalnych przyjaciół, ale też pierwsze raz spotkałam się z podkreśleniem prawdziwej męskiej przyjaźni. Mimo, że dzieli ich wygląd, różnica charakterów to potrafią stanąć za sobą i się wspierać. Jest to romans slow burn, od nienawiści do miłości na którą każdy zasługuje, tak samo na drugą szansę. Pozory często mogą mylić, wydaje nam się, że możemy kogoś na siłę uszczęśliwić, ale tak się nie da. Nie można nikogo oceniać po pozorach, zawsze trzeba rozmawiać i próbować zrozumieć drugą osobę, bo za każdym zachowaniem kryje się ukryty motyw. Lekka, przyjemna książka, w sam raz na oderwanie się od rzeczywistości i wejście w świat artystów, malarzy, rzeźbiarzy. Bardzo podoba mi się pokazanie z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się nasza bohaterka, jak wystarczy pare trików by zadbać o swój komfort fizyczny i zdrowie. Też borykałam się z podobnymi problemami co Holly i wiem jak dużo potrzeba by zlokalizować problem i z nim sobie poradzić. Warto sięgnąć po tą książkę.

🔥 Recenzja 🔥

Premiera 17.04.2024 r.

Autorka @ada.tulinska

Wydawnictwo @wydawnictwopapieroweserca

Często uciekamy od swojego dotychczasowego życia, pozostawiając za sobą nierozwiązaną przeszłość Zrobienie tego pierwszego kroku jest zarazem najważniejsze i najtrudniejsze, jedyne co nie pozwalało Holly się poddać i upaść to były jej marzenia jak i pasja do robienia w życiu tego co zawsze chciała. Nikt nie jest w stanie odebrać ci tego co pragniesz, ale jest w stanie ci to obrzydzić.

Nikt tak jak Ada Tulińska nie ubiera prawdziwego, okrutnego życia i nie potrafi tak jak ona stworzyć pięknej, zabawnej i wzruszającej historii, koło której nikt nie przejdzie obojętnie. Z jej historii często wybrzmiewają życiowe lekcje, wiele osób potrafi podkopać twoją wiarę w siebie, wyniszczając cię, ale tylko ty jesteś kowalem swojego losu, nie daj się stłamsić.

W tej historii marzycielami są Holly i Dave Reid, wilczy inwestor, który nie przebiera w środkach aby osiągnąć swój cel, oraz niebywale zawzięta i uparta właścicielka galerii sztuki, która nie da się tak łatwo pozbyć z własnego lokalu. Pomimo usilnych prób Wilczego Inwestora aby przejąć jej lokal, w tym Dave pokazał jej swoją pasję do majstrowanie przy korkach, ale wpadł po uszy gdy przyszło mu zmierzyć się z uporem Holly. Trafił swój na swego. W życiu nie zawsze chodzi tylko o pieniądze.

Babskie wieczory, picie drinków i koktajli w barach, imprezy do białego rana, czy wyrywanie mężczyzn na ładny uśmiech to domena Holly. Błąd! Zazwyczaj w książkach to dziewczyna poznaje koleżankę i nagle przyjaciółki na całe życie. Ale w tej książce mamy odwróconą rolę, w końcu ktoś ukazał świetną, przyjacielską relacje, Reid z jego wieloletnim partnerem biznesowym, zero podtekstu seksualnego (no oprócz takiej jednej sceny w restauracji) pędzali dużo czasu razem jedząc czy pijąc dziwne mikstury. A w dodatku wspólne docinki, czy dość wstydliwe wpadki napawały mnie radością, jakie to było przezabawne, a w dodatku tak realne. W końcu mogłam być świadkiem normalnej wymiany zdań przyjaciół, którzy ufają sobie jak dwa łyse konie.

Jeśli myślisz, że historia dzieje się w jakimkolwiek polskim mieście to niestety spotka cię rozczarowanie. W końcu oderwałam się od świata, który dość dobrze znam i zostałam dzięki Adzie wrzucona do Nowego Jorku. Jak ja kocham jak ta autorka buduje swoje światy, masz zaledwie namiastkę tego życia, a już wiesz, że to miejsce byłoby ci pisane.

Relacja miłosna.
Jest to slow burn, nie mówimy tu o żadnym dzikim pożądaniu czy rwaniu ubrań na strzępy, czy innych 'cudownych' określeniach jakie pojawiają się w romansach. Nie, autorka zawsze skupia się na tym aby bohaterowie poznali się z każdej strony, też z tej negatywnej. Z początku głęboko zakorzeniona nienawiść, która z czasem zmienia się w zaufanie. W tej książce aż iskrzyło od napięcia, chemia między bohaterami była aż wyczuwalna, ale autorka zaskarbiła sobie sympatię czytelników właśnie tym, że bohaterowie mają osobowość, ale i głowę na karku. Nawet nie mogę zapomnieć o korespondencji SMS tej dwójki, czy wspólnego czytaniu książki z gatunku monster romance. Na tę historię składa się tak dużo scen, od których naprawdę serce romantyczki urośnie do wielkich rozmiarów. Wieczory spędzone na oglądaniu i recenzowaniu niszowych produkcji, w tym horrorów o krwiożerczych zegarach było przecudowne i przezabawne. Czekam na kolejną książkę autorki.

To moje pierwsze spotkanie z piórem @ada.tulinska i muszę rzec, że Ada nie rozczarowuje. Dużo słyszałam o umiejętnościach i książkach tej autorki i jestem zachwycona jej stylem pisania.

Książkę czytało się bardzo przyjemnie, a przez fabułę wręcz się płynęło. Książkę pochłonęłam dosłownie w jeden wieczór. Zatraciłam się w tej historii.

Bardzo polubiłam Holly. Nie każdy ma odwagę podążać za marzeniami i o nie walczyć. A ona to zrobiła. Będąc nową w mieście otwiera galerie sztuki i pomimo złej passy nie poddaje się co wychodzi jej na dobre. Zaczyna odnosić sukcesy, a Pan Reid, który chciał ją wkurzyć z tego budynku nie jestem z tego faktu zadowolony…

Możemy zauważyć jaką zmianę przechodzi Dave Reid. Z początku zimny i bezwzględny względem Holly, ale miłość, której nigdy do tej pory nie przeżył sprawiła, że przestały liczyć się dla niego tylko pieniądze oraz dobra materialne. Chciał od życia czegoś innego. Chciał Holly.

Bardzo podoba mi się relacja bohaterów. Ich wzajemne docinki wielokrotnie wywołały na buzi uśmiech. A flirciarskie teksty Dave’a sprawiły, że i moje serce skradł.

Cała historia jest świetna. Odbiega od typowych romansów, które do tej pory czytałam. Jest to coś świeżego w tym gatunku.

Jeśli lubicie takie lekkie historie to zdecydowanie wam polecam. Nie oderwiecie się od świata zagrywek Pana Reid’a!

Bardzo polubiłam Holly. Nie każdy ma...

• Audibooki
  • Kwiecień zapowiedzi