Nikodem Skotarczak "NIKOŚ". Ostatnia ruletka

Okładka książki Nikodem Skotarczak
Okładka książki Nikodem Skotarczak
Edyta Skotarczak Wydawnictwo: STINGER INVESTMENTS biografia, autobiografia, pamiętnik
STINGER INVESTMENTS
2023-06-21
2023-06-21

Podobnie jak Nikoś Ruletka życia uważam że dobra książka, warto przeczytać żeby lepiej poznać osobę Nikodema Skotarczaka, ale też innych osób blisko niego. Ogólnie to jak dla mnie extra pozycja i co też ważne ma dużo zdjęć.

Mój wpis jest protestem przeciwko nieuczciwej promocji tej książki prowadzonej przez Edytę Skotarczak lub osoby z nią powiązane i jednocześnie apelem do LC o zajęcie stanowiska w tej sprawie i uniemożliwienie jej żerowania na ludzkiej naiwności. Pani Skotarczak postanowiła zwiększyć szanse swojej książki, oszukując czytelników LC. Przeprowadziła nieuczciwą promocję, zakładając przez siebie kilkadziesiąt profili czytelników i wystawiając za pomocą tych profili wysokie noty swojej książce. Profile widmo z których są wystawiane oceny są świeżo tworzone wyłącznie do celów wprowadzenia w błąd czytelników, dlatego średnia ocen jest tak wysoka (przyjrzyjcie się wystawianym pochlebnym opiniom, praktycznie co jeden lub dwa dni wystawiana jest kolejna nowa opinia przez jeden z profili widmo). To niesprawiedliwe, że inni autorzy muszą w pocie czoła wypromować swoje książki i chyba żaden z nich nie prowadzi aż tak nachalnej promocji jak Edyta Skotarczak. LC nie potrafi się z tym problemem uporać już od dłuższego czasu i toleruje skandaliczne zachowanie autorki, której książek nikt nie chce czytać. Książkę przeczytałam, jest napisana infantylnym i szukającym taniej sensacji językiem. Poza tym jest zdecydowanie niewarta swojej ceny. Zaraz po moim zamieszczeniu informacji o tej książce z jednego z tych profili widmo dostałam pełnego oburzenia posta, że w taki sposób śmiałam zdemaskować poczynania autorki. Gdyby ktoś chciał zasięgnąć więcej informacji o tym procederze zawyżania ocen tej książki przez autorkę, to zapraszam do kontaktu ze mną. Zapoznam Was ze wszystkimi sztuczkami stosowanymi w ostatnim czasie przez Panią Skotarczak (tworzenie fejkowych profili - łatwo sprawdzić po ich numeracji że są to nowe profile, oznaczanie przez autorkę negatywnych opinii użytkowników o jej książce jako spojlery, wykorzystywanie fejkowych profili do promowania jej książki w cotygodniowym wątku "czytamy w weekend" - co tydzień nowy fejk czyta i zachwala jej książkę, konta fejkowe z których autorka dokonuje promocji czasami się powtarzają więc wychodzi na to że książka jest czytana non stop przez te same osoby). Obecnie w nieuczciwą promocję tej książki zaangażowanych jest kilkadziesiąt fejkowych kont, które wzajemnie dają sobie plusy za opinie a autorka wciąż tworzy kolejne (autorka zakłada nowe profile wręcz jeden za drugim, możecie to zobaczyć obserwując numerację zakładanych kont). Profile tych widmowych kont ciągle się powtarzają i wzajemnie napędzają sobie popularność poprzez plusowanie. Dodatkowo autorka założyła wątek w dyskusji na profilu książki, w którym rozmawia sama ze sobą korzystając ze swoich fałszywych profili. Wygląda to komicznie ale chyba niczego lepszego po takiej promocji oczekiwać nie możemy. Nie można tolerować takiego działania i robienia z czytelników idiotów. Dość tej nieuczciwości na opiniotwórczym portalu.

Przeczytałem tą książkę z ciekawością, gdyż dorastając spędzałem każde wakacje u moich dziadków, którzy mieli dom blisko kortów Arki. Zjeżdżało się tam „towarzystwo” i choć Trójmiasto wtedy wyróżniało się na tle innych miast Polski pod względem motoryzacyjnym to samochody postaci opisanych w książce robiły naprawdę duże wrażenie. Czuć było „piniądz”, ale widać gołym okiem, że towarzystwo szemrane. Z pozoru fajne życie, ale zwykły i ułożony człowiek raczej żyć tak by nie chciał. Autorka opisuje kulisy pogmatwanych relacji w przestępczych strukturach ze swojego punktu widzenia, natomiast każdy bohater opisany w książce mógł to widzieć na swój sposób i mieć inną opinię co do ogółu spraw. Niestety, specyficzne środowisko, którego priorytetem jest nieuczciwe dorabianie się.
No i chyba raczej kiepski pomysł na spokojne i szczęśliwe życie. Warto przeczytać, ale w książce zawarte są tylko subiektywne odczucia autorki.

Książka z kategorii klasy premium, więc warto się z nią zapoznać, polecam:)

Książka z kategorii klasy premium, więc warto się z nią zapoznać, polecam:)

Istny rarytas, ponieważ już żadna inna żona Nikosia nie napisze książki, gdyż jedyną żyjącą jest ostatnia - Pani Edyta. Nadto interesująca i dobrze, pięknie wizualnie wydana książka, zatem polecam serdecznie.

Godne polecenia. Dlaczego? Z wielu przyczyn, generalnie Trójmiasto jak w soczewce, dużo ciekawych informacji, zdjęć.

Ogromnie polecam każdej osobie zainteresowanej osobą Nikodema Skotarczaka i nie tylko.

Myślałam że może ta książka będzie lepsza od drugiej ale się pomyliłam. Jedna warta drugiej, nie wiem skąd takie zachwyty nad obiema częściami Nikosia.

Ocena taka sama jak pierwszej, całkiem dobrze się czyta i ogólnie fajna książka. Ciekawa treść i dużo zdjęć.

Warto przeczytać i samemu wyrobić sobie opinie. Ja ze swojej strony polecam, bo mi się podoba ❤️

• Mafia
  • Do kupienia